نسخه آزمایشی  
مرکز نخبگان و استعدادهای برتر
برگزاری دوره روش شناسی نظریه پردازی

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: دوره‌ی تخصصی روش شناسی نظریه پردازی ویژه استعداهای برتر و پژوهشگران سطح 4 حوزه، برگزار می شود.

۹۸/۰۸/۲۱
نظریات، قله های تکامل علوم هستند

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: اگر در حوزه های علمیه، افرادی نظریه پرداز بتوانند فکر تاسیسی تولید کنند، در واقع نشان دهنده یک قله‌ی علمی بالا در حوزه خواهند بود.

۹۸/۰۸/۲۱
مهندسی انسانی در شناسایی و ساماندهی مستعدین برتر

مسئول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: شناسایی استعدادهای برتر و ساماندهی و بهره مندی از توانایی آنان، نوعی مهندسی انسانی است.

۹۸/۰۶/۱۲
ضرورت حضور نخبگان و استعدادهای برتر در شرائط امروز حوزه های علمیه

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: امروزه با عنایت به جهانی شدن اسلام، محافل علمی دنیا در پی آن هستند که به سوالات دینی پاسخی داده شود و در این راه مستعدین برتر رسالت آن را دارند تا از منابع اسلامی پاسخ را استخراج و بر اساس آن استنباط کنند.

۹۸/۰۵/۳۱
طلاب خوش استعداد، می توانند مسبب تحول در آینده حوزه های علمیه باشند

استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان گفت: امروز به خوبی روشن شده است که چه میزان طلاب خوش استعداد، مستعد و توانمند می توانند تحولی را در حوزه ایجاد و آینده مرجعیت و حوزه را در زمینه پاسخگویی به مسائل روز رقم بزنند.

۹۸/۰۵/۳۱
تاکید بر ضرورت تربیت افراد مستعد در جهات فقهی و اصولی حوزه علمیه خراسان

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: یکی از اصلی ترین وظائف حوزه های علمیه، برنامه ریزی در راستای تربیت افراد مستعدی است که بتوانند در جهات فقهی و اصولی مهارتی پیدا کنند.

۹۸/۰۵/۳۱
تاکید بر ضرورت استفاده از توانمندی طلاب نخبه و مستعد برتر در مسائل مختلف اجتماعی

یکی از شركت كنندگان در هفتمين دوره شناسائي مستعدین برتر حوزه علمیه خراسان بر ضرورت استفاده از توانمندی طلاب نخبه و مستعد برتر در زمینه مسائل مختلف حوزوی و اجتماعی پس از شناسایی و تایید در دفتر امور نخبگان و استعدادهای برتر این حوزه، تاکید کرد.

۹۸/۰۵/۳۰
دو رکن اساسی برای موفقیت در علم اندوزی

عضو فقهای شورای نگهبان گفت: حضرت حجت(عج) در عبارت «وَ تَفضَّل عَلَی العُلَماء بالزُّهد و النَّصیحة و عَلَی المُتَعَلِّمین بالجُهدِ وَ الرَّغبَه» جهد و رغبت را به عنوان دو رکن اساسی در مسیر راه دانش پژوهان و علم اندوزان ذکر می کنند.

۹۸/۰۵/۱۷
مستعدان برتر در حرکت علمی حوزه تاثیرگذارند

مسئول دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان با تاکید بر ضرورت ارتقا و ساماندهی علمی این حوزه ، حرکت علمی مستعدین برتر را در این عرصه اثرگذار دانست.

۹۸/۰۵/۱۶
هفتمین مرحله مصاحبه علمی شناسایی استعدادهای برتر در حال برگزاری است / کارگروه نخبگان و استعدادهای برتر فعال شده است

هفتمین دوره مصاحبه علمی درباره شناسایی استعدادهای برتر آموزشی حوزه علمیه خراسان به همت مرکز نخبگان و استعدادهای برتر در حال برگزاری است.

۹۸/۰۵/۱۴
مسؤول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان: نخبگان حوزوی در عرصه‌های فقهی و اجتماعی مسؤولیت مضاعف دارند

مسؤول مرکز نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان: نخبگان حوزوی در عرصه‌های فقهی و اجتماعی مسؤولیت مضاعف دارند

۹۸/۰۵/۰۶
بالا