ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
معاونت تبلیغ
خاطره ای از طلبه جهادگر قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه

حجت الاسلام نیازی، طلبه مبرز مدرسه علمیه جعفریه مشهد که این روزها در قالب قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به ارائه خدمت اجتماعی می پردازد، نوشتاری را تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
طلاب جهادگر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) در خط مقدم خدمت به نیازمندان

دومین مرحله تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی توسط مدرسه علمیه حضرت زینب(س) تحت فعالیت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد در روز دهم فروردین مصادف با میلاد امام سجاد(ع) اجرا شد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
اجرای طرح غربالگری تلفنی با مشارکت طلاب جهادی قرارگاه شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه

طلاب جهادی قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان نیز به مدت یک هفته در دانشگاه فردوسی در گروه های 25 نفره حضور پیدا کرده و هر روز به مدت 5 ساعت در طرح غربالگری تلفنی خدمت رسانی کرده اند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۳
جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) در میدان جهاد حفظ سلامت مردم

مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) گفت: جمعی از مبلغان و جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع)، با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا در قالب قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۱
پذیرش رشته تخصصی تبلیغ در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع)

مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) سطح دو و سه، در رشته تخصصی "تبلیغ " طلبه می پذیرد.

۱۳۹۹/۰۱/۱۱
جهاد خدمت رسانی گروه نرجسیون حوزه علمیه خراسان در کارزار مقابله با کرونا

با عنایت به شیوع بیماری کرونا در کشور، فعالیت‌های جهادی طلاب خواهر تربت جام تعطیل نشده است و جهادگران با خدمت صادقانه خود در کنار مردم برای آرامش خاطر خانواده های نیازمند و همدلی با آنان حضور پررنگی دارند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۱
فعالیت های جهادی طلاب مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام در سنگر سلامت مردم

مدیر مدرسه علمیه مهدیه(عج) تربت جام گفت: طلاب این مدرسه تحت هدايت قرارگاه شهيد حاج قاسم سليماني فعالیت‌های بسزایی در سنگرهایی همچون تولید و توزیع ماسک ها و اقلام بهداشتی در سطح شهرستان انجام داده اند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۰
جهاد مجاهدان حوزه علمیه خراسان در آئین غسل و تطهیر متوفیان مبتلا به کرونا

آفرین برشما، آفرین بر شما مجاهدان غیور و فداکار حوزه علمیه خراسان که امروز رسالت انبیا و اولیای الهی را در کارزار خدمت به خلق الله پی گرفته و با تغسیل اموات کرونایی، نمی گذارید داغ دیگری بر سینه های سوخته خانواده های داغدار و داغدیده مضطر ایران اسلامی در این روزها بنشیند. درود خدا بر شما....

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ثبت نام رشته تخصصي تبليغ مدرسه مبارکه امام صادق(ع) آغازشد

مدرسه مباركه امام صادق(ع) براي دومين سال متوالي از ميان طلاب واجد شرایط در رشته تخصصي تبليغ برای سال تحصيلي 1400- 1399 طلبه مي پذيرد.

۱۳۹۹/۰۱/۰۶
گوشه ای از فعالیت های شبانه روزی قرارگاه جهادی سلیمانی

قرارگاه جهادی مرکزی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان از زمان ابلاغ طرح بسیج ملی برای مبارزه باکرونا در عرصه ی های مختلف، به صورت شبانه روزی خدمت رسانی می کند.

۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خدمت رسانی خالصانه 80 گروه از جهادگران روحانی در استان خراسان با همت قرارگاه شهید سلیمانی

بالغ بر 80 گروه جهادی در استان خراسان بزرگ که پیش از این نیز در جریان زلزله و سیل مناطق مختلف کشور حضور فعال داشته و خوش درخشیده اند، این بار در جریان بیماری کرونا به ارائه خدمات اجتماعی می پردازند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۹
ضدعفونی و گندزدایی معابر حاشیه شهر مشهد با قوت دنبال می شود

مسئول گروه جهادی سید الشهدا(ع) گفت: باتوجه به آنکه حاشیه مشهد محروم تر از سایر نقاط هستند، به همین جهت طلاب جهادگر این گروه تبلیغی اقدام به ضدعفونی معابر حاشیه شهر مشهد نموده اند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۵
ورود جدی طلاب جهادگر شهرستان قوچان به امر ضدعفونی و تولید ماسک

مسئول گروه های جهادی شهرستان قوچان با اشاره به انجام مراحل ضدعفونی و گندزدایی معابر شهرستان گفت: بالغ بر 17 روز است که 30 نفر از طلاب و روحانیون جهادگر شهرستان به امر ضدعفونی معابر اشتغال دارند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۵
پویش « هر امام رضایی هزارتومان » تا شکست کرونا

حوزه علمیه خراسان برای کمک به جهادگران عرصه سلامت پویش «‌هر امام رضایی هزارتومان» تا شکست کرونا را راه اندازی کرده است.

۱۳۹۸/۱۲/۲۵
فعالیت جهادی طلاب خراسان برای مقابله با کرونا

8 کارگروه قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان برای مقابله با کرونا در حال فعالیت می باشند.

۱۳۹۸/۱۲/۲۴
بالا