ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی
حمایت از فلسطین؛ مسأله‌ای اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پس از سخنرانی ایشان به مناسبت روز جهانی قدس، نگاهی قرآنی به مسئله‌ی فلسطین را براساس اندیشه رهبر معظم انقلاب، منتشر کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
قدس، خرمشهر دیگر می شود / راه‌حل نهایی؛ مقاومت تا همه‌پرسی

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی امروزشان به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کردند: همه‌پرسی از همه‌ی مردم اصلی فلسطین، مسلمان، مسیحی و یهودی، برای تعیین نظام فلسطین، راه حل نهایی است.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
متن سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس

رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس، با ملت اسلام به صورت برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی و رادیویی، سخن گفتند.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی

رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان به صورت تصویری، جوانان و دانشجویان را به برافراشته نگه داشتن پرچم حقیقی آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری فراخواندند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۹
تشکیل دولت جوان حزب اللهی، علاج مشکلات کشور است

نشست صمیمی رهبر معظم انقلاب طبق سنت هرساله با جوانان و دانشجویان کشور عصر روز یکشنبه 28 اردیبهشت 99، با توجه به شرایط محدودیت های اجتماعی بخاطر ویروس کرونا به صورت تصویری برگزارشد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۸
دعا؛ نیاز حتمی برای انسان

رهبر معظم انقلاب اسلامی مسئله دعا را نیاز حتمی و اساسی انسان خواندند و فرمودند: «مردم احتیاج دارند به اینکه بخصوص در مسائل مهم، در قضایا یا حوادث مهم بتوانند این توسّل و این توجّه و این ارتباط با خدا و خواستن از خدا را داشته باشند»

۱۳۹۹/۰۲/۲۴
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه شناور کنارک

فرمانده معظم کل قوا در پیامی به امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش ضمن تسلیت شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در حادثه دردناک شناور کُنارک، صبر و تسلای خانواده‌های داغدار و شفای آسیب دیدگان این حادثه را از خداوند متعال مسئلت کردند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۴
متن بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا

چیزی که حقیقتاً باید برای آن شکرگزاری کنیم، توفیقی است که خدای متعال به ملّت ایران و به مسئولین در این حادثه داد؛ کار بزرگی انجام گرفت، جهاد عظیمی در کشور به وجود آمد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۲
تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت پدر برادران جلیلی

رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت پدر گرامی آقایان سعید جلیلی و وحید جلیلی را تسلیت گفتند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۰
چندراهکار برای افزایش بهره‌وری نیروی کار در اقتصاد ایران

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، با توجه به بیانات دیروز ایشان به مناسبت هفته ی کارگر، چند پیشنهاد عملیاتی برای بهبود وضعیت کارگران ارائه داده است.

۱۳۹۹/۰۲/۱۸
حرکت موتور اقتصاد کشور، در گرو مشارکت مردم است / احیا اقتصاد کشور با جهش تولید

رهبر معظم انقلاب امروز در ارتباط تصویری با هفت مجموعه ی تولیدی، حرکت موتور اقتصا کشور را در گرو مشارکت مردم دانستند و " جهش تولید" را زمینه ای برای احیا اقتصاد کشور برشمردند.

۱۳۹۹/۰۲/۱۷
حقوق طبیعی نیروی کار باید رعایت شود / متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب با مجموعه‌های تولیدی

رهبر معظم انقلاب به مناسبت هفته ی کارگر، با هفت مجموعه تولیدی ارتباط تصویری برقرار کردند و " دستمزد عادلانه " و " امنیت شغلی" را به عنوان حقوق طبیعی آنان، برشمردند.

۱۳۹۹/۰۲/۱۷
ارتباط تصویری هفت مجموعه تولیدی با رهبر معظم انقلاب

به مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی برقرار شد.

۱۳۹۹/۰۲/۱۷
پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز معلم

رهبر معظم انقلاب در پیامی با تبریک روز معلم به همه معلمان در مدارس، دانشگاهها و حوزه‌های علمیه، کار بزرگ و جهاد معلمان را آموزش شکوفاسازی استعدادهای کودکان و نوجوانان در مسیر ارزشهای اسلامی و انقلابی با هدف ایجاد یک جامعه دینی عادلانه و آرمان‌خواه دانستند.

۱۳۹۹/۰۲/۱۳
ابلاغیه رهبر انقلاب اسلامی در موافقت با آزادسازی سهام عدالت

رهبر معظم انقلاب با صدور ابلاغیه‌ای ضمن موافقت با درخواست رییس‌جمهور برای آزادسازی سهام عدالت خاطرنشان کردند: دولت هر چه زودتر اقدامات مقتضی را به عمل آورد تا مردم سریعتر از منافع سهام خود بهره‌مند شوند.

۱۳۹۹/۰۲/۱۰
بالا