ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان درباره روز قدس

حوزه علمیه خراسان، در تداوم مبارزات اسلامی به مبارزه بی امان فکری و ایدئولوژیکی خویش ادامه می دهد و سر در خط فرمان قائد بزرگ خویش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای تا پایان زمان شیطانی و دفن اهریمن به پیش خواهد تاخت.

۱۳۹۹/۰۳/۰۱
پیام تبریک دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان به رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی

دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان با صدور پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین مهدوی مهر را به عنوان ریاست سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، تبریک گفتند.

۱۳۹۹/۰۲/۳۰
ورود به جبهه‌ی دین، سعادتی دنیوی و اخروی دارد

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: قرارگرفتن در جبهه ی علمای دین، سعادتی دارد که با هیچ کار دیگری قابل مقایسه نیست.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا حق شرعی هر فرد است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: با توجه به الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا کسی حق شرعی و عقلی ندارد که به عنوان مذهب و دین، بر خلاف این اصول اقدام کند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
دعوت آیت الله سیدحسن مرتضوی از عموم مردم برای توسل و دعا در آستانه سال جدید

آیت الله سیدحسن مرتضوی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در آستانه سال جدید از عموم مردم دعوت کردند تا با توسل و دعا، گرفتاری و بلا را از کشور دور کنیم.

۱۳۹۸/۱۲/۲۸
حضور مردمی در انتخابات، خاری در چشم کفار است

یکی از علمای بزرگ حوزه علمیه خراسان بیان کرد: حضور مردم شریف ایران درصحنه‌ی انتخابات، همانند خاری در چشم کفار است.

۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مدیریت مدرسه از کارهای مهم و خطیر است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ابراز کرد: هر کسی ‌که مسئولیت مدرسه یا حوزه علمیه ای را بر عهده دارد، به طور طبیعی مدیر یک پایگاه از پایگاه های امام زمان(عج) است و از این رو در بین همه سمت هایی که برای روحانیت وجود دارد، این سمت خطیرترین و بالاترین است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
وجود ولایت عامل پیروزی انقلاب و نظام اسلامی است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: با وجود اینکه تا به امروز حوادث گوناگونی در کشور اتفاق افتاده است، اما شکست نخورده ایم و این به خاطر وجود امامت و ولایت در زندگی مردم می باشد

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله رضازاده تا پنجشنبه ادامه دارد

مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله رضازاده از یکشنبه 6 بهمن تا پنجشنبه 10 بهمن 98 برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۱/۰۶
حمایت کارکنان مرکز مدیریت حوزه خراسان از اقدام سپاه

تجمع کارکنان مرکز مدیریت این حوزه در حمایت و قدردانی از حرکت موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله مرتضوی از روز سه شنبه

مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله مرتضوی از سه شنبه به مدت 5 روز برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۶
ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود و معلوم نیست چنین ایمانی عاقبت بخیری و سعادت را برای انسان به همراه داشته باشد یا خیر,

۱۳۹۸/۱۰/۰۹
دشمن در برابر مقاومت، خلع سلاح است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تأکید بر اینکه دشمن در برابر مقاومت سلاحی ندارد و خلع سلاح است، تصریح کرد: مقاومت در ایران و جهان از جمله لبنان موفق خواهد شد که استکبار را به معنای واقعی از صحنه خارج کند.

۱۳۹۸/۰۹/۲۷
تبیین ضرورت پرورش فضائل اخلاقی در راستای رشد تربیتی طلاب

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان به تبیین فضائل اخلاقی جهت رشد تربیتی طلاب و روحانیون انقلابی در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) پرداخت.

۱۳۹۸/۰۹/۰۵
بت‌پرست سیاسی مثل شمر، برای رسیدن به جایگاه دست به هر جنایتی می‌زند

آیت الله علم الهدی گفت: اگر انسان، مثل شمر، بت‌پرست سیاسی و طرفدار جریان سیاسی باطل شد برای رسیدن به جایگاه و مدیریت‎های مملکت و حکومت دست به هر جنایتی می‌زند، حتی اگر شده اهل بیت رسول خدا(ص) را به شهادت برساند.

۱۳۹۸/۰۷/۲۸
بالا