ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
حق تحول خواهی و تکلیف تحول سازی

در سومین هفته از پنجشنبه های پاسخگویی، مطالبات، انتقادات و نظرات فضلا، اساتید و طلاب حوزه علمیه خراسان توسط مدیر و مسئولین مربوطه در مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان پاسخ داده می شود.

۱۳۹۹/۰۵/۰۲
مشاور و نماینده مدیر حوزه خراسان در امور مجلس و دولت منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین حسن منصوریان به عنوان مشاور و نماینده مدیر حوزه علمیه خراسان در امور مجلس و دولت منصوب شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان به طلاب جوان

آیت الله سید مصباح عاملی با صدور پیامی، از طلاب جوان حوزه علمیه خراسان بابت شرکت فعال و مسئولانه در کلاسها و برنامه های آموزشی مجازی قدردانی کردند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
چهار مولفه مهم در انجام رسالت حوزوی

مدیر حوزه علمیه خراسان چهار مولفه روشی، ارزشی، بینشی و دانشی را در راستای اجرای رسالت حوزویان مهم خواند که می بایست برای چهار عرصه حوزه، نظام، جامعه و بین الملل عملیاتی شود.

۱۳۹۹/۰۴/۰۲
بازدید مدیر و دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان از موقوفه عباسقلی‌خان

دبیر شورای عالی و مدیر حوزه علمیه خراسان از موقوفه عباسقلی‌خان شاملو در شهرستان تربت جام بازدید کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
مجلس و حوزه، پاسدار جمهوریت و اسلامیت هستند

نائب رئیس و نماینده مردم مشهد در یازدهمین مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: تولیدات نظری حوزه در قالب اسلامیت با هدف نهاد زندگی مردم و در قالب جمهوریت با هدف اعتلای جامعه به سمت اسلامی شدن است و مجلس شورای اسلامی آمادگی تغییرات لازم را در این عرصه دارد.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
همکاری مجلس و حوزه در رسالت مشترک پاسخگویی

مدیر حوزه علمیه خراسان بیان کرد: مهمترین رسالتی که بر دوش مجلس شورای اسلامی به عنوان منتخبان مردم و جامعه‌ی روحانیت می باشد، پاسخگویی به مباحث فکری، سیاسی و مذهبی جامعه اسلامی است.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
مرجعیت علمی ادبیات عرب در خراسان حفظ شود

مدیر حوزه علمیه خراسان مطرح کرد: برای ایجاد تحول در حوزه به مولفه هایی نیاز داریم که یکی از آنها، ادبیات عرب می باشد و در خصوص آن باید یک حرکت علمی صورت گیرد.

۱۳۹۹/۰۳/۲۵
ضرورت هویت بخشی به اساتید ادبیات عرب

مدیر مدرسه علمیه عالی نواب بیان کرد: با توجه به گسترده بودن ظرفیت ادبی در خراسان، بازوی عملی نیاز داریم که سرلوحه‌ی آن، اساتید هستند.

۱۳۹۹/۰۳/۲۵
بیانیه مدیر حوزه علمیه خراسان در محکومیت تروریسم نژادی پلیس و دولت آمریکا

مدیر حوزه علمیه خراسان در محکومیت تروریسم نژادی پلیس و دولت آمریکا، بیانیه ای صادر کرد و جنایات آنان را محصول نظام فکری مادی گرایانه و خالی از معنویت سردمداران این کشور عنوان کرد و شعار " نمی‌توانیم نفس بکشیم " را فریاد همه مظلومان دنیا که از جنایت های آمریکا به ستوه آمده اند، دانست.

۱۳۹۹/۰۳/۲۰
اهدا جام های قهرمانی حجت الاسلام وحیدی به حوزه علمیه خراسان

حجت الاسلام وحیدی، جام های قهرمانی کارته خود را به حوزه علمیه خراسان اهدا کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳
ضرورت توجه به ورزش و مهارت های فردی

مدیر حوزه علمیه خراسان، تاکید کرد: طلبه ای که بخواهد در عرصه ی جهاد و جهادگری قدم بردارد علاوه بر ارتقا توانمندی خود در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی و تبلیغی، باید در زمینه‌ی ورزشی نیز کسب مهارت کند تا شاهد موفقیت های روز افزون باشد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳
پیام تبریک آیت‌الله عاملی به دکتر محمد باقر قالیباف

مدیر حوزه علمیه خراسان حضرت آیت‌الله عاملی در پیامی به دکتر محمد باقر قالیباف، انتخاب وی به عنوان رئیس مجلس را تبر یک گفت.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بیانیه شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد

شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال ملکوتی امام خمینی قدس سره الشریف و پانزدهم خرداد بیانیه ای صادر کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲
جهاد و شهادت، پیشانی درخشان روحانیت در طول تاریخ بوده و است

مدیر حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: حرکت ایثار و شهادت در طول تاریخ به صورت مستمر ادامه داشته و تا تحقق تمدن نوین اسلامی و حیات طیبه‌ی الهی، به پیش خواهد رفت.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بالا