ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدارس برادران
آغاز پذیرس مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد

مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد براي سال تحصيلي جديد در مقطع سطح 2 و 3 (برادران)، به تعداد محدود طلبه مي پذيرد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آغاز مصاحبه هاي علمي و عمومي پذيرش مدرسه تخصصي عباسقلي خان

مصاحبه علمي و عمومي پذيرش سطوح 2 و 3 مدرسه تخصصي عباسقلي خان از شنبه 21 تيرماه 99 به مدت 5 روز در محل مدرسه علميه عباسقلي خان آغاز شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
توجه مسئولان مدرسه علميه وليعصر(عج) اسفراين به مباحث آموزشی طلاب

مدرسه علميه وليعصر(عج) اسفراين با ارائه حضوری بسته هاي آموزشي از قبيل جزوات و صوت تدريس دروس به دست طلاب محترم آنها را برای شركت در امتحانات پايان سال آماده کردند.

۱۳۹۹/۰۴/۱۶
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
کارنمای پژوهش مدرسه علمیه هراتی شهرستان تربت حیدریه

مهمترین فعالیت های واحد پژوهش مدرسه علمیه هراتی شهرستان تربت حیدریه در سال98 که با حمایت-های معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان صورت گرفته، گزارش می شود.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
بایسته‌های طلبگی در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد

مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، ابرازکرد: طلبه‌ای که در آینده بتواند برای مردم بسترسازی تمدن نوین اسلامی کند و در لایه‌های حکومت و تمدن سازی پیش‌قدم باشد و بخشی از شعار حوزه تحولی را پاسخ دهد، مدنظر جذب در این مدرسه خواهد بود.

۱۳۹۹/۰۴/۱۰
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر

واحد تبلیغ مدرسه علمیه حاج شیخ کاشمر در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
كارنماي پژوهشی مدرسه علميه بقیه‌الله(عج) بجستان

فعالیت های واحد پژوهش مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) بجستان در جهت ترویج فرهنگ پژوهش طلاب در سال 98، ارائه شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۵
منزل مسکونی در بردسکن، وقف حوزه شد

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن، اعلام کرد: پس از رايزني و پيگيري هاي متعدد، عرصه و اعيان يك باب منزل مسكوني به مساحت 107 متر مربع در شهرستان بردسکن، وقف این مدرسه شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۴
مواسات و همدلی در خدمتِ، کمک مومنانه

طلاب جهادی مدرسه علمیه نورالرضا(ع) با حمایت مؤسس این مدرسه، در طرح مواسات و همدلی، همکاری و مشارکت کردند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱
نمایه تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد

واحد تبلیغ مدرسه علمیه شهید شفیعی مشهد در راستای بازتاب فعالیت‌های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت‌های برون حوزوی را در عرصه‌ها و مناسبت‌های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱
ادامه‌ی همدلی و مواسات جهادگران طلبه

جهادگران مدرسه علميه شهيد شفيعي مشهد در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر برگزاري رزمايش مواسات و همدلي، با جمع آوری مبلغ بیش از 25 میلیون تومان در این طرح مشارکت کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۳۱
کارنما؛ فعالیت ‌های پژوهشی مدرسه علمیه هراتی شهرستان تربت حیدریه در سال 98

واحد پژوهش مدرسه علمیه هراتی شهرستان تربت حیدریه در سال 98، فعالیت های گسترده ای در جهت ترویج فرهنگ پژوهش انجام داده است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۷
همکاری مومنانه‌ی گروه جهادی مدرسه علمیه امام صادق(ع) چمن آباد

جهادگران مدرسه علمیه امام صادق(ع) چمن آباد، در راستای اجرای رزمایش مواسات و همدلی، طی سه مرحله، کمک های معیشتی را بین نیازمندان توزیع کردند.

۱۳۹۹/۰۲/۳۰
بالا