امروز: دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
مرحوم حاج سیدمصطفی خمینی از لحاظ استعداد علمی، شجاعت و منش مبارزه ممتاز بود
رهبر معظم نقلاب مرحوم حاج آقا مصطفی خمینی را از ابعاد مختلف دارای شخصیتی برجسته‌ دانستند و گفتند: ایشان از لحاظ استعداد و جرأت علمی، تهذیب نفس، شجاعت و منش مبارزاتی، انسانی ممتاز بود.
گزارشی از شب شعر عاشورایی و ضداستکباری «هیهات»
شاعران حوزوی در این شب شعر در رثای شهدای کربلا و تیپ فاطمیون و هم چنین در پاسخ به گزافه گویی های رئیس جمهور آمریکا و سران استکبار شعرخوانی کردند.
نگاهی بر سیره درخشان آیت الله حاج سید مصطفی خمینی؛ پروانه ناآرام خورشيد انقلاب
به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت اسطوره تقوا و پروانه ناآرام خورشید انقلاب، شهید سعید و یادمان علم و معرفت، آیت الله حاج سید مصطفی خمینی، در نوشتار زیر نگاهی بر سیره نورانی این عالم جلیل القدر صورت گرفته است.
نماهنگ | موسس داعش کیست؟
نماهنگ | موسس داعش کیست؟
نماهنگ | وابستگی بیچارگی می آورد
نماهنگ | وابستگی بیچارگی می آورد
کلاس معرفت شناسی معاصر 2 برگزار می شود
مجمع عالی حکمت اسلامی شعبه مشهد کلاس «معرفت شناسی معاصر 2» را در 16 جلسه آموزشی برگزار می کند.
تبیین شعائر حسینی متناسب با رشد سیاسی جامعه باشد
امام جمعه مشهد مقدس گفت: با مقدس دانستن همه روضه‌خوانی‌ها، سینه زدن‌ها و زنجیر زدن‌ها که به عنوان شعائر حسینی در نسل ما جریان داشته است که باید همچنان در همان شکل ادامه دهیم، این حفظ شعائر باید متناسب با رشد سیاسی جامعه باشد.
علم همراه با نقد و پژوهش پیشرفت می کند
استاد حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: هرگاه هجمه ها علیه مکتب اهل البیت (علیهم السلام) بیشتر بوده است، شیعیان پیشرفت بهتر و بیشتری در علوم دینی داشته اند.
انقلاب اسلامی بزرگترین ضربه بر پیکر منافع استکباری آمریکا است
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان این که اصل انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین ضربه بر پیکر منافع استکباری آمریکا است، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مهمترین دلیل بر کینه توزی های مقامات آمریکایی است.
حوزه علميه در رأس همه نهادهای فرهنگی قرار دارد
یک کارشناس مذهبی عنوان کرد: حوزه علميه مهم ‌ترین وظيفه را در مقابله با جنگ نرم داراست زيرا اين رسالت در امتداد رسالت پيامبر اسلام (صلی ‌الله عليه و آله) یعنی انسان‌ سازی و دوری از پلیدی ‌ها و رشد فضائل و كمالات اخلاقی می باشد.
1234567891011121314151617181920...
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا