ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
خاطره ای از طلبه جهادگر قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه
حجت الاسلام نیازی، طلبه مبرز مدرسه علمیه جعفریه مشهد که این روزها در قالب قرارگاه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا به ارائه خدمت اجتماعی می پردازد، نوشتاری را تنظیم کرده است که در ادامه می خوانید.
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
طلاب جهادگر مدرسه علمیه حضرت زینب(س) در خط مقدم خدمت به نیازمندان
دومین مرحله تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی توسط مدرسه علمیه حضرت زینب(س) تحت فعالیت قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه در مناطق محروم حاشیه شهر مشهد در روز دهم فروردین مصادف با میلاد امام سجاد(ع) اجرا شد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
اجرای طرح غربالگری تلفنی با مشارکت طلاب جهادی قرارگاه شهید سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه
طلاب جهادی قرارگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان نیز به مدت یک هفته در دانشگاه فردوسی در گروه های 25 نفره حضور پیدا کرده و هر روز به مدت 5 ساعت در طرح غربالگری تلفنی خدمت رسانی کرده اند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۳
گزارش تصویری / راهپیمایی‌های مردمی در حمایت از جمهوری اسلامی در سال 1358
برگزاری رفراندوم تعیین نوع حکومت پس از گذشت حدود 50 روز از پیروزی ملت ایران برابر استبداد و استعمار، موجب سرور مردم و تعجب جامعه جهانی شد. ملت ایران برای اولین بار طعم یک انتخابات آزاد را در عمر سیاسی خود چشید و با پاسخ 98 درصدی به جمهوری اسلامی و امام خمینی آری گفت.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
کلیپ / اهمیت مناجات شعبانیه
امام خمینی (ره): ماه شعبان مقدمه است براى ماه مبارک رمضان که مردم مهیا بشوند براى ورود در ماه مبارک رمضان و ورود در «ضیافة اللَّه»
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
گزارش تصویری / فعالیت قرارگاه مرکزی جهادی طلاب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان(20)
طلاب جهادی قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی حوزه علمیه خراسان به مدت یک هفته در دانشگاه فردوسی در گروه های 25 نفره حضور پیدا کرده و هر روز به مدت 5 ساعت در طرح ملی غربالگری تلفنی انجام خدمت کرده اند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
صوتی / معجزه مردم
در آستانه روز جمهوری اسلامی (۱۲ فروردین‌ماه)، پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «معجزه مردم» را با تکیه بر بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای درباره نقش تعیین‌کننده مردم در کارها و اهداف جمهوری اسلامی منتشر می‌کند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
یادداشت/ روح جاری طبیعت
آغاز بهار، مطلع جوشش طبیعت و نخستِ شروع طراوت در عالم خلقت است. این مساله امر مسلمی است که برای روح و جان انسان ها مایه بالندگی بوده و از سوی دیگر جلابخش وجود آدمیان در روزهای سال نوست.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) در میدان جهاد حفظ سلامت مردم
مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) گفت: جمعی از مبلغان و جهادگران مدرسه علمیه امام محمد باقر (ع)، با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا در قالب قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان به ارائه خدمت اجتماعی می پردازند.
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
نماهنگ | مقام صبر
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «صبر یعنی چه؟ صبر به معنای نشستن و دست روی دست گذاشتن و انتظارِ نتایج و حوادث را کشیدن نیست؛ صبر یعنی ایستادگی کردن، مقاومت کردن، محاسباتِ درست خود را و محاسباتِ دقیق خود را با خدعه‌گریِ دشمن تغییر ندادن؛ صبر یعنی پیگیریِ اهدافی که برای خودمان ترسیم کرده‌ایم؛ صبر یعنی با روحیه حرکت کردن و ادامه دادن؛ این معنای صبر است. اگر چنانچه این ثابت‌قدم بودن و مقاومت کردن، با عقل و تدبیر و مشورت همراه بشود -همچنان که در قرآن هست «اَمرُهُم شوریٰ بَینَهُم»- قطعاً پیروزی نصیب خواهد شد.» ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
1234567891011121314151617181920...
بالا