نسخه آزمایشی  
پاسداران مکتب جعفری
امام صادق(ع) در 17 ربیع الاول سال 83 هجری قمری در مدینه متولد و در 25 شوال سال 148 هجری قمری نیز در سن 65 سالگی به دستور منصور دوانیقی مسموم شد و به شهادت رسید. مرقد مطهرش در قبرستان بقیع در مدینه قرار دارد.
۹۸/۰۸/۲۳
جستاری بر سیره نورانی بزرگ‌ترین مبشّر بصیرت و مهرورزی
میلاد سراسر نور حضرت خاتم الانبیا محمد مصطفی(ص) در 17 ربیع الاول سال 570 میلادی صورت گرفت و این تاریخ به یاد ماندنی به عنوان سرآغاز میلادی سرشار از نور و روز اهدای مدال سعادت و رستگاری برای امت های اسلامی دانسته می شود.
۹۸/۰۸/۲۳
وحدت و یکپارچگی در جامعه، ضامن پیروزی است
اتحاد مسلمانان موجب ایستادگی در برابر زورگویی های نظام سلطه و استکبار و نیز دفاع از منافع و حقوق مسلمانان می شود و گسترش دین خدا به افول استعمار و نظام لیبرال ختم خواهد شد
۹۸/۰۸/۲۳
تجلی مفاخر برجسته اخلاق و معنویت تاریخ در حوزه علمیه کهن خراسان
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که از جمله وجوه قوت های حوزه علمیه خراسان بحث اخلاق است، گفت: اخلاق در حوزه علمیه خراسان، نمود و جلوه بیشتری دارد و مفاخر بزرگی که تندیس اخلاق و معنویت هستند، از این حوزه کهن برخواسته اند.
۹۸/۰۸/۲۲
اطاعت از ولی امر اصلی ترین محور وحدت می باشد
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) با بیان اینکه اصلی ترین محور وحدت، اطاعت محض از فرمان اولی الامر است، گفت: برای اینکه در گام دوم انقلاب در موضوع خودسازی و جامعه سازی و تشکیل تمدن بزرگ جهانی اسلام شرایط را فراهم کنیم، می بایست اطاعت از اولی الامر توسط علما تبیین شود.
۹۸/۰۸/۲۲
حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت
حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت و جمعه به خاک سپرده می شود.
۹۸/۰۸/۱۷
امام عسکری(ع)، زمینه ساز فرهنگ انتظار
شبکه وکالت تنها راه از بین بردن شک و تردید و ابزار مقابله با حاکمان جور زمانه بود که می شد با بهره بردن از آن به مدیریت و هدایت مردم پرداخت و فرهنگ انتظار موعود غایب را به خوبی تبیین کرد و تعلیم داد.
۹۸/۰۸/۱۴
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار می شود
نشست تخصصی «نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه» با محوریت معنویت و اخلاق در آئینه سنت های کارآمد چهارشنبه 15 آبان ماه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
۹۸/۰۸/۱۴
حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن بازدید از غرفه‌های حوزه علمیه خراسان در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد و آشنایی با فعالیت‌های این حوزه و بخش‌های مختلف گفت: حضور این حوزه در نمایشگاه کتاب، باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است.
۹۸/۰۸/۱۴
آشتی با کتاب نیازمند نوآوری است
حوزه علمیه خراسان یکی از نهادهای مؤثر و موفق نمایشگاه کتاب مشهد محسوب می‌شود چرا که هرسال با تغییراتی محسوس در نمایشگاه حضور می‌یابد.
۹۸/۰۸/۱۴
1234567891011121314151617181920...
بالا