نسخه آزمایشی  
تقدیر از فعالیت های جهادی حوزه علمیه خراسان
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور از تلاش های جهادی حوزه علمیه خراسان در مددرسانی به آسیب زدگان سیل سال جاری تقدیر کرد.
۹۸/۰۸/۲۰
بیش از 6 هزار طلبه در حادثه سیل جاری کمک رسانی کردند
نماینده ولی فقیه در هلال احمر با اشاره به اینکه بیش از 6 هزار طلبه در سیل امسال به مردم کمک کردند که حضورشان بسیار چشمگیر بود، گفت: آنان در جریان ها و آسیب های دیگر نیز برای کاهش درد مردم با حفظ کرامت انسانی و ایجاد فضای برادری و صلح حضور داشتند و جامعه شاهد مهر، محبت و صمیمیت روحانیت است.
۹۸/۰۸/۲۰
مرکز مدیریت شنبه و دوشنبه تعطیل است
با عنایت به ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و حضرت ثامن الحجج(ع) و محدودیت های ترافیکی پیرامون حرم مطهر رضوی و خیل عظیم عزاداران، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان روزهای شنبه و دوشنبه تعطیل می باشد.
۹۸/۰۸/۰۳
حضور فرهنگیان حوزوی در نمایشگاه کتاب مشهد
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان، گفت: کانون های مطالعات قرآن و عترت با رویکرد پژوهشی و کتاب در نمایشگاه حضور خواهند یافت.
۹۸/۰۸/۰۲
حضور متفاوت و تحولی معاونت آموزش در نمایشگاه کتاب مشهد
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: این معاونت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد، با نگاه و عملکرد تحولی، حضور خواهد داشت.
۹۸/۰۸/۰۲
ضرورت ارتقاء رشد علمی، اخلاقی و اجتماعی در مجموعه مدارس حوزه علمیه خراسان
مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان با اشاره به ضرورت ارتقاء رشد علمی، اخلاقی و اجتماعی در مجموعه مدارس حوزه علمیه خراسان گفت: طلاب، اساتید و مسئولین تلاشگران حوزه علمیه خراسان همه باید در امتداد رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) حرکت کنند.
۹۸/۰۷/۲۱
تشخیص اولویت ها، راز موفقیت مدیران است
معاون ارتباطات حوزوي دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: در بحث مدیریت، تشخیص اولویت ها بهترین عملکرد و راز موفقیت مدیران است
۹۸/۰۷/۰۷
طلاب جوان خراسان در صحنه انقلاب، جهاد و تحول، حضور جدی دارند
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به نمادهای "انقلاب"، "جهاد" و "تحول" اظهار داشت: طلاب جوان و آگاه که اکثریت را در این حوزه تشکیل می دهند به لحاظ تدین، تحصیل و فهم سیاسی در صحنه های مختلف حضور دارند و کار را با این نمادها به پیش می برند.
۹۸/۰۷/۰۶
اخلاص، علم و عمل، لازمه بزرگداشت انسان است
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان در مراسم معارفه مدیر جدید مدرسه علميه عباسقلي خان، مهمترين عامل موفقيت طلاب و دانش پژوهان را تلاش و مجاهدت آنان دانست.
۹۸/۰۷/۰۲
اعلام روش جدید خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸
ضمانت ۳ میلیون تومانی خروج از کشور برای سفر اربعین حسینی حدف شد.
۹۸/۰۷/۰۲
1234567891011121314151617181920...
بالا