ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
عرض تسلیت به حجت الاسلام و المسلمین بررودی
حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان درگذشت والد محترم حجت الاسلام و المسلمین بررودی، مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) چمن آباد را تسلیت می‌گوید.
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
نشست همکاری میان حوزه علمیه خراسان و اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد
مدیر حوزه علمیه خراسان و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در نشستی بر تعامل و همکاری بیشتر میان این دو نهاد تاکید و اعلام آمادگی کردند.
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
تا پایان رمضان دو هزار بسته معیشتی توزیع می شود
مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان از توزیع بیش از 400 بسته معیشتی برای طلاب معسر خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا پایان ماه مبارک رمضان حدود 2 هزار بسته معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه، بین این قشر از طلاب توزیع شود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۱
طلاب جهادگر در خدمت اجتماعی بی نظیر هستند.
مدیر حوزه علمیه خراسان، همراهی طلاب جهادگر در خدمت اجتماعی مقابله با کرونا و رزمایش همدلی و کمک مومنانه را حرکت خوبی دانست که جای تقدیر دارد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
راه‌اندازی گروه هم‌اندیشی با مدیران مدارس علمیه
مدیر امور مدارس ( حوزه مدیریت) حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: گروه هم‌اندیشی با همکاری مديران محترم مدارس علميه، برای تحقق اهداف عالی مدارس و حوزه های علمیه راه اندازی شده است.
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
تقدیر از نظرات و نقدهای تحول آفرین در حوزه
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان از راه‌اندازی طرحی برای دریافت نظرات و نقدهای افراد از طریق سامانه انتقادات و پیشنهادات خبر داد و گفت: به نظراتی که در کمیسیون بررسی پیشنهادات مطرح و منجر به ارتقا و بهبود کیفیت فعالیت‌های حوزه انقلابی شود، هدیه‌ تعلق می‌گیرد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
اختصاص بخشی از حقوق کارکنان مرکز مدیریت برای رزمایش همدلی
بخشی از حقوق کارکنان مرکز مدیریت در راستای رزمایش همدلی برای کمک به طلاب معسر و معیل اهدا شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
مسئول جدید حوزه مدیریت منصوب شد
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل کاظمی به عنوان مسئول جدید حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان منصوب شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
سلسله نشست های «حوزه انقلابی؛ حوزه پاسخگو» از پنجشنبه این هفته آغاز می شود
مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: سلسله نشست های «حوزه انقلابی؛ حوزه پاسخگو» از سوی حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان پنجشنبه ها برگزار می شود که نخستین جلسه، فردا، یکم اسفند 98 می باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
پشتوانه عظیم مردمی، تامین کننده منافع ملی است
نشست « انقلاب، حکومت اسلامی، مکتب مقاومت » با حضور حسین شیخ الاسلام، معاون بین الملل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در اجلاس مدیران مدارس حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۴
1234567891011121314151617181920...
بالا