نسخه آزمایشی  
قدرت انقلاب در منطقه توسعه یافته است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به ضرورت وحدت امت، با بیان اینکه قلمرو و قدرت انقلاب اسلامی فضای منطقه را فرا گرفته است، تصریح کرد: امروز آنچه انقلاب بخواهد در تحولات منطقه انجام می شود نه آنچه قدرت های دنیا بخواهند.
۹۸/۰۸/۲۲
بت‌پرست سیاسی مثل شمر، برای رسیدن به جایگاه دست به هر جنایتی می‌زند
آیت الله علم الهدی گفت: اگر انسان، مثل شمر، بت‌پرست سیاسی و طرفدار جریان سیاسی باطل شد برای رسیدن به جایگاه و مدیریت‎های مملکت و حکومت دست به هر جنایتی می‌زند، حتی اگر شده اهل بیت رسول خدا(ص) را به شهادت برساند.
۹۸/۰۷/۲۸
مشکلات زیارت اباعبدالله(ع) در طول تاریخ، از عشق شیعیان نکاسته است
آیت‌الله مرتضوی در درس خارج خود، به مناسبت ایام اربعین حسینی، گفت: همه ظالمان و مشکلات رفتنی است و چیزی که مانده، عشق امام حسین(ع) در قلب شیعه است، چنان‌که امروز مردم از تمام کشورهای اسلامی برای زیارت ایشان حرکت می‌کنند، همان طور که برای زیارت خانه خدا حرکت می‌کنند.
۹۸/۰۷/۱۷
درس خارج فقه آیت‌الله مهدی مروارید با موضوع «تحدید نسل و سقط جنین» آغاز شد
درس خارج فقه آیت‌الله مهدی مروارید با موضوع «تحديد نسل و سقط جنین» هر روز در مدرسه علمیه آیت‌الله العظمی خوئی(ره) برگزار مي شود.
۹۸/۰۷/۰۷
درس خارج آیت الله علم الهدی با موضوع «فقه المقاومه» آغاز شد
مدیر مدرسه علمیه عالی نواب، گفت: درس خارج آیت الله علم الهدی با موضوع «فقه المقاومه» هر روز ساعت 9 تا 10 صبح در مدرس امام خمینی(ره) مدرسه علمیه عالی نواب (طبقه دوم) برگزار می شود.
۹۸/۰۷/۰۷
تلاش جهادی و نیت الهی، ملتی نمونه را می سازد
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: اگر بخواهیم ملتی نمونه، اسوه و الگو باشیم، تلاش جهادی، اخلاص و نیت الهی را باید در مسیر فعالیت‌های خود قرار دهیم.
۹۸/۰۶/۰۸
بیانیه گام دوم، خلاصه 65 سال تجربه رهبری است
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای تداوم انقلاب با صدها ساعت فکر، مطالعه و بررسی گذشته و نگاه به آینده از واژه تمدن اسلامی استفاده کرده اند، گفت: در بیانیه گام دوم نیز ۶۵ سال تجربه سیاسی، ۴۰ سال مدیریت انقلاب همراه با آینده نگری خلاصه شده است.
۹۸/۰۶/۰۳
هدف، تحقق گفتمان غدیر است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: انقلاب، نظام، ولایت فقیه و تمام ایثارگری‌هایی که در راه این انقلاب می‌شود طی کردن یک مسیر و جاده در تحقق و عینیت‌بخشی گفتمان غدیر است.
۹۸/۰۵/۳۰
بسیاری از بانوان متدین امروز همچون گوهرشاد مایه افتخار اسلام هستند
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: دگرگون‌سازی و تحول‌آفرینی بانو گوهرشاد نقطه عطف بوده است، چراکه بانو گوهرشاد هیچ‌گاه از موضع استکبارستیزی خود دست برنداشت و این یک تحول‌آفرینی در جریان زن در عرصه اجتماعی و سیاسی است.
۹۸/۰۴/۱۹
خدمت به مردم خدمت در راه خداست
آیت‌الله مرتضوی ضمن ابراز خرسندي از دغدغه مندي مسئولان نسبت به نيازمندان و اجراي طرح هاي معيشتي گفت: در بعضی روایات نقل شده خدمت به مردم خدمت در راه خدا است، زيرا با این خدمت‌ها خانواده‌ها، مردم و فقرا خوشحال می‌شوند و این سرور فقرا به این معنا است که عمل افراد خيرخواه مورد لطف قرار گرفته‌ است.
۹۸/۰۴/۱۹
123456789
بالا