نسخه آزمایشی  
طلاب خراسان برای کمک رسانی در عرصه های مختلف آماده هستند
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به حضور طلاب این حوزه در خدمت اجتماعي به مردم ، تاکید کرد: امیدواریم بیش از پیش شاهد تلاش طلاب علوم دینی در عرصه خدمت رسانی به جامعه در راستای مطالبات مقام معظم رهبری باشیم.
۹۸/۰۸/۲۰
خدمات اجتماعي حوزه، عميق، هدفمند و گسترده تر از گذشته
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به اینکه حضور حوزه در نمایشگاه نشان دهنده پاسخگویی در عرصه های مختلف بوده و رسالت حوزه را به صورت روشن بيان می كند، گفت: غرفه های مشاوره ای پیوند مبارکی را به صورت عملی بین حوزه و مردم جامعه ایجاد و مستحکم می کند.
۹۸/۰۸/۱۵
دعوت مدیر حوزه علمیه خراسان برای حضور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار
مدیر حوزه علمیه خراسان در بیانیه ای با اشاره به سه حادثه مهم در روز 13 آبان، از اقشار مردم ولایتمدار و انقلابی دعوت کرد تا در راهپیمایی و مراسم این روز شرکت نمایند.
۹۸/۰۸/۱۲
مراسم بزرگداشت ارتحال علامه سید جعفر مرتضی برگزار شد
مراسم بزرگداشت ارتحال دانشمند مجاهد، علامه سید جعفر مرتضی عاملی از علمای شیعه لبنان از سوی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار این استان با حضور شخصیت‌های حوزوی و دانشگاهی و اقشار مردم شهر مشهد برگزار شد.
۹۸/۰۸/۰۹
مراسم بزرگداشت مرحوم علامه سید جعفر مرتضی پنجشنبه شب در حرم رضوی برگزار می شود
مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین علامه سید جعفر مرتضی عاملی، 9 آبان 98 بعد از نماز مغرب و عشاء از سوی نماینده ولی فقیه در استان، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی برگزار می شود.
۹۸/۰۸/۰۸
پیام تسلیت مدیر حوزه علمیه خراسان در پی ارتحال علامه سید جعفر مرتضی
آیت الله عاملی در پیامی با اشاره به تلاش های علمی علامه سید جعفر مرتضی عاملی، ارتحال این محقق برجسته و عالم ربانی را تسلیت گفت.
۹۸/۰۸/۰۸
حوزه علمیه در توسعه اقتصاد فرهنگی نقش چشمگیری دارد
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: باید فعالیت ها و تلاش هایی که در همه دستگاه ها انجام می شود، در ارتباط با توسعه اقتصاد فرهنگی سوق پیدا کند و حوزه علمیه عملا نقش چشمگیری را در راستای شکل بخشی و هدفمند سازی آن دارد.
۹۸/۰۸/۰۵
کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصاد فرهنگی است / حوزه علمیه در نمایشگاه کتاب حضور فعال داشته باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شعار نمایشگاه کتاب را «کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصاد فرهنگی» عنوان کرد و گفت: نمایشگاه کتاب علاوه بر عرضه و فروش، بستری برای گفتگوهای فرهنگی، تبیین معارف اهل البیت(ع) و زمینه ای ارزشمند در راستای ارتباط اجتماع با بدنه نخبگانی است.
۹۸/۰۸/۰۱
تقدیر مدیر حوزه علمیه خراسان از زائرین، مبلغان و مسئولان گردهمایی اربعین
مدیر حوزه علمیه خراسان در قدردانی از جهاد فی سبیل الله مبلغان اعزامی این مهد کهن انقلابی به پیاده روی باشکوه اربعین، مردم و مسئولين ایراني و همچنین از مسئولين و مردم بزرگوار و موکب داران عزيز عراقی پیامی صادر کرد.
۹۸/۰۷/۲۹
بازطراحی وب سایت خبری حوزه علمیه خراسان
مسئول اداره فضای مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، گفت: با توجه به حرکت تحولی حوزه علمیه خراسان در تمام زمینه ها و همگام شدن با تحولات فضای مجازی، طی سفارش روابط عمومی، اقدامات جدیدی در طراحی سایت خبری این حوزه ایجاد شد.
۹۸/۰۷/۲۵
1234567891011121314151617181920...
بالا