نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
برگزاری دومین نشست تخصصی فقه پزشکی 14 آذر
دومین نشست تخصصی فقه پزشکی با موضوع اختلالات جنسیتی 14 آذرماه به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
۹۸/۰۹/۱۳
اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت برگزار شد
اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
۹۸/۰۹/۰۹
سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت برگزار می شود
اولین و دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت با موضوعات «تغییر جنسیت از منظر فقهای عصر شیعه» و «بررسی احکام فقهی و حقوقی تغییر جنسیت» برگزار می شود.
۹۸/۰۹/۰۵
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار شد
مدیر موسسه علمی پژوهشی الهادی(ع)، در نشست تخصصي نقش و جايگاه اساتيد در تبيين هويت معنوي حوزه علميه گفت: یکی از حرکتهای مهم و مبارک در حوزه علمیه خراسان، بحث احیای سنت های کارآمد است.
۹۸/۰۸/۲۳
اخلاق علم مبین فضائل و رذائل اخلاقی و دارای هویت واسطه ای است
مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران گفت: اخلاق دانش واسطه ای است که همه علوم را شامل می شود و در سنت علمی ما نیز اخلاق بیان کننده فضایل و رذایل خلقی بر اساس وحی اسلامی می باشد.
۹۸/۰۸/۲۳
نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد/ مفاهیم اخلاقی فرامرزی است
مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران با بیان این که اگر بنا باشد رسالت اخلاقی پیامبر(ص) را در سطح جهانی دنبال کنیم، باید لوازم جهانی شدن آن را نیز داشته باشیم گفت: نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد.
۹۸/۰۸/۲۳
آغاز دروس خارج مسائل مستحدثه با موضوع فقه پزشکی در حوزه علمیه خراسان
مسئول گروه فقه پزشکی هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان، گفت: کارگروه پژوهشی این هیئت اندیشه‌ورز با تشکیل جلساتی در تابستان جاری اقدام به تهیه طرحنامه پژوهشی و احصاء بیش از چهل موضوع متنوع و مرتبط با حوزه فقه پزشکی از کتاب مکاسب و غیر آن نمود، که مورد استقبال اساتید معظم و مسئولین حوزه علمیه خراسان قرار گرفت.
۹۸/۰۷/۱۴
ضرورت نگاه کاربردی به حوزه علم اخلاق
عضو هیئت علمی پژوهشکده اخلاق و معنویت، گفت: نگاه كاربردي به حوزه علم اخلاق، نياز ويژه به مباحث روش شناسي اخلاق دارد.
۹۸/۰۵/۲۴
لزوم توجه به پژوهش های اخلاقی
رئيس دانشكده اخلاق و تربيت بیان کرد: تقويت پ‍‍‍ژوهش هاي اخلاقي مي تواند عقب ماندگي در تربيت اخلاقي را مرتفع سازد.
۹۸/۰۵/۲۴
تلقیح مصنوعی در آینه فقه
پنجمین کتاب از مجموعه مسائل مستحدثه پزشکی با عنوان "تلقیح مصنوعی در آینه فقه" به نگارش حجت الاسلام والمسلمین سید محسن مرتضوی از اعضای هیئت علمی هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان به چاپ رسید.
۹۸/۰۵/۲۳
12
بالا