نسخه آزمایشی  
اقدام الگویی و مثال زدنی مدرسه علمیه امام صادق(ع) کاشمر در ترویج و انگیزه سازی فرهنگ نماز صبح
مدرسه علمیه امام صادق(ع) کاشمر در ترويج فرهنگ نماز صبح اقدام الگویی و مثال زدنی را دنبال کرده است که در ادامه می خوانید.
۹۸/۰۸/۱۴
ضرورت توجه به حضور خدا در زندگی و مخلوق بودن
مدير مركزحكمت نور رضوي، بیان کرد: اگر ميخواهيم رشد كنيم بايد ذهن مسأله ياب داشته باشيم.
۹۸/۰۷/۲۴
نیروی انتظامی، ضامن امنیت و آسایش امروز جامعه است
مسئول امور فرهنگی و تبلیغی مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد، گفت: اگر ما امروز شاهد امنیت و آسایش در جامعه هستیم نتیجه همت و ایثار سبزپوشان سپید دل نیروی انتظامی است.
۹۸/۰۷/۲۲
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی برگزار شد
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی با عنایت به لزوم گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس به همت مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد مشهد برگزار شد.
۹۸/۰۷/۲۱
اعزام طلاب مدارس حوزه علمیه خراسان به پیاده روی باشکوه اربعین
برخی مدارس علمیه استان خراسان در دنباله اعزام مبلغان به پیاده روی اربعین، تعدادی از طلاب مشتاق تبلیغ را به این پیاده روی اعزام کردند تا تداعی گر حدیث خون و پیروزی باشند و در این ایام ضمن زیارت بقاع متبرکه، به تبلیغ در میان زائران سید الشهدا(ع) بپردازند.
۹۸/۰۷/۲۰
نشست سبک زندگی اسلامی در گام دوم انقلاب مدرسه گوهرشاد برگزار شد
نشست اخلاق مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد مشهد با موضوع «سبک زندگی اسلامی در گام دوم انقلاب» برگزار شد.
۹۸/۰۷/۲۰
طلاب بصیرتمندانه در فضای مجازی عمل کنند
نشست تقدیر از کارکنان تلاشگر انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) با حضور طلاب، اساتید و جمعی از پرسنل کلانتری 24 میرزاکوچک خان منطقه طلاب برگزار شد.
۹۸/۰۷/۲۰
نگاهی به خدمات خالصانهِ 27 ساله یک طلبه جهادی در شهرستان گناباد
حجت الاسلام صولت حیدری، مسئول فرهنگی مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد است که 27 سال فعاليت جهادي و فرهنگي در يكي از محروم‌ترين مناطق شهرستان گناباد را براي خود افتخار مي‌داند و معتقد است بايد در سختي‌ها كنار مردم بود.
۹۸/۰۷/۱۵
همکلامی روابط عمومی حوزه با یکی از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس
روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در راستای رسالت و اهداف تحولی خود مبنی بر دیدار با آزادگان و ایثارگران و پیگیری سلامت علما، به مناسبت هفته دفاع مقدس پای صحبت یکی از جانبازان سرافراز این دوران نشسته است که در ادامه به سمع و نظر شما مخاطبان خواهد رسید.
۹۸/۰۷/۱۴
مسابقه ایده‌پردازی شهدا با عنوان «باید اسم کوچمون شهید باشه»
مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) مشهد از طلاب علوم ديني دعوت کرده است كه در مسير فرهنگ‌سازي ايثار و شهادت قدم برداشته و در مسابقه ایده‌پردازی شهدا با عنوان «باید اسم کوچمون شهید باشه» شرکت کنند.
۹۸/۰۷/۱۳
123456789101112131415161718
بالا