نسخه آزمایشی  
مشاوره‌ی ایده پروری را به صورت رایگان دریافت کنید
مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان، گفت: طلاب صاحب ایده می توانند از فرصت حضور این مرکز در بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد برای مشاوره و شتاب‌دهنگی رویدادها، بهره مندشوند.
۹۸/۰۸/۱۳
ثبت نام جذب نیرو در نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی
نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی از طریق آزمون سراسری نسبت به جذب روحانی برای دفاتر نمایندگی خود در سطح کشور اقدام می کند.
۹۸/۰۷/۰۷
چهره ۳۶۶ هکتاری حریم رضوی متناسب سازی می شود
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: می خواهیم چهره حریم رضوی را متناسب با نام امام رضا(ع) تغییر دهیم.
۹۸/۰۶/۰۸
رویکرد تعاملی مرکز مشاوره حوزه با سایر کشورها
مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان بیان کرد: مرکز مشاوره در پی ارتقا دانش تخصصی اسلامی با سایر کشورها رویکردی تعاملی دارد.
۹۸/۰۶/۰۳
آزمون ابراهیم
عید قربان، روز بزرگ آزمون بندگی و یکتاپرستی و شکست بزرگِ شیطان، روز ایثار و از خود گذشتگی، روز نجابت، وقار و ایثار اسماعیل و پیروزی ابراهیم در آزمون بزرگ الهی است.
۹۸/۰۵/۲۰
فرصت عرفه
درباره عرفه روايت شده است كه دعاى خير در آن مستجاب است و كسى كه در آن به فرمانبردارى خداى متعال مشغول شود پاداش صد و هفتاد سال را دارد.
۹۸/۰۵/۲۰
تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش بین المللی «تراث کربلاء» تا 16 شهریور
مهلت ارسال مقاله به همايش بين المللي «تراث كربلاء» تا 16 شهريور 98 تمديد شد.
۹۸/۰۵/۱۹
امام باقر(ع)، بنیانگذار اجتهاد
نخستین بار این تلاش علمی ـ به معنای مصطلح و امروزی آن ـ توسط چه کسی انجام شد و در واقع، چه کسی باب اجتهاد را گشود و با تمسک به اصول، آن را تبیین نمود؟
۹۸/۰۵/۱۷
باید همواره خود را در همه اوقات مورد ارزیابی قرار دهیم
خداوند برای انسان ارزش و شخصیت قائل شده لذا سرگرمی‌های دنیایی نباید باعث گردد تا به دام شياطين بيافتيم.
۹۸/۰۴/۳۰
احیای نماز جمعه از برکات انقلاب و نظام اسلامی است
امام جمعه بجنورد گفت: احیای نماز جمعه به برکت انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران در این کشور قرآن و اهل بیت(ع)، ثمرات و برکات فراوانی را در پی داشته است.
۹۸/۰۴/۲۹
1234567891011121314151617181920...
بالا