بسمه تعالی
امروز: دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳
RSS   جستجو

پرتال طلاب پرتال مدارس پرتال اساتید پرتال کارکنان
كاروان زائران پياده اهل سنت وارد مشهد شدند
جمعي از اهل سنت استان خراسان همراه با برادران شيعه خود جهت عرض تسليت به مناسبت رحلت جانسوز نبي مكرم اسلام (صلي الله عليه و آله) و سبط اكبرش امام حسن مجتبي(عليه السلام) و امام رضا(عليه السلام) با پاي پياده رهسپار حرم رضوي شدند.

اهداف وحدت حوزه و دانشگاه را بشناسيم
حجت الاسلام دكتر گلستاني گفت: گسترش مرزهاي دانش براي تحقق الگوي ايراني و اسلامي، حاكميت روح اخلاق، تحقق مباني و اهداف نظام اسلامي از جمله اهداف وحدت حوزه و دانشگاه است.

حوزه و دانشگاه آينده نگري كنند
دكتر خورشيدي، رئيس دانشكده علوم پايه دانشگاه آزاد مشهد گفت: امروز بايد براي آينده برنامه داشته باشيم و الگو ارائه كنيم.

بايد از فضاي تئوري به وحدت عملي برسيم
مدير مدرسه علميه امام خميني(ره) مشهد گفت: بايد بطور كامل از حوزه تئوري وحدت حوزه و دانشگاه بيرون آييم و بصورتي عملياتي اين وحدت را در اجتماع بروز دهيم.

ضرورت ورود معنويت و دين به علوم
حجت الاسلام نوايي گفت: بايد علوم انساني را به ماهيتي اسلامي و ديني همراه و تبديل كرد.

ضرورت گفتگو و تعامل حوزه و دانشگاه
مدير پژوهش حوزه علميه خراسان گفت: زمينه سازي براي گفتگو و تبادل امتيازات حوزه و دانشگاه از كارهايي است كه در زمينه وحدت حوزه و دانشگاه بايد انجام شود.

حوزه و دانشگاه موضوعات مبتلي به را بررسي كنند
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد مشهد گفت: بايد در فضاي آرام علمي خود، به بحث بپردازيم و جلسات مشخصي با دستور كار معين به منظور بررسي موضوع هاي مبتلي به جامعه برگزار نماييم.

تكامل جامعه در گرو همدلي حوزه و دانشگاه
مدير مدرسه علميه عالي نواب مشهد گفت: هر مقدار حوزه و دانشگاه به يكديگر نزديك و همدل بوده و پيوند و تعامل بيشتري داشته باشند، توفيق آن جامعه در طي مسير تكامل و موفقيت بيشتر مي شود.

وحدت حوزه و دانشگاه ضرورتي انكار ناپذير
وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف، و هدف این است که همه به سمت ایجاد یک جامعه اسلامی پیشرفته مستقل، جامعه امام، جامعه پیشاهنگ، جامعه الگو حرکت نمایند.

^
دفتر فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱