بسمه تعالی
امروز: پنج‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳
RSS   جستجو

پرتال طلاب پرتال مدارس پرتال اساتید پرتال کارکنان
نشست تحلیل و تبیین آیات الولایه برگزار شد
نشست تحلیل و تبیین آیات الولایه با حضور آیت‌الله موسوی خلخالی در مدرسه عالی نواب برگزار شد.

ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین اداره کرد
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها تن از «نخبگان جوان دانشگاهها و برگزیدگان المپیادها و جشنواره های جهانی و داخلی»، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک زنجیره کامل و شبکه عظیم تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی تحقیقاتی افزودند: ایران را باید با اتکای به منابع روی زمین یعنی هوش و استعداد جوانان و نخبگان کشور اداره کرد نه با تکیه بر درآمد پرنوسان منابع زیرزمینی و نفتی.

پیام تسلیت حوزه علمیه خراسان به مناسبت ارتحال آیت الله مهدوی کنی(ره)
حوزه علمیه خراسان، با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت این مصیبت عظمی به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، بیت معظم و شاگردان آن مرحوم در دانشگاه امام صادق(ع) و حوزه های علمیه، در جوار مضجع منور امام علی بن موسی الرضا(ع) از خداوند متعال علو درجات و رحمت واسعه را برای ایشان و صبر و اجر جمیل برای بیت معظم و شاگردان و ارادتمندان ایشان مسألت دارد.

موضوع داعش و تروریسم باید بوسیله کشورهای منطقه علاج شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار آقای حیدر العبادی نخست وزیر عراق و هیأت همراه، امنیت، رفاه، اقتدار و عزت عراق به عنوان کشوری مهم در منطقه را برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت ارزیابی کردند.

این انسان بزرگ و پرهیزگار، در دفاع از راه و سیره‌ی انقلاب و نظام، کوتاهی نورزید
در پی ارتحال عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی رضوان‌الله‌علیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی تأکید کردند: این انسان بزرگ و پرهیزگار، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم دینی و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح ظاهر شد و همه‌ی وزن وزین خود را در همه‌ی حوادث این سال‌ها در کفه‌ی حق و حقیقت نهاد.

ديدار جمعي از مسئولين حوزه علميه و بنياد شهيد با خانواده هاي شهداء و ايثارگران حوزه علميه خراسان
جمعي از مسئولين مركز مديريت حوزه و بنياد شهيد انقلاب اسلامي خراسان با تعدادي از خانواده هاي شهداء و جانبازان حوزه علميه مشهد ديدار كردند.

آیت‌الله مهدوی کنی دار فانی را وداع گفت
آیت‌الله مهدوی کنی دار فانی را وداع گفت.

دروس عمومی حوزه علمیه خراسان تعطیل می شود
مسئول روابط عمومي حوزه علميه خراسان از آغاز دروس عمومي حوزه علميه خراسان، پس از تعطيلي ايام تبليغي دهه اول محرم خبر داد.

پيروزي در جنگ اخیر غزه، مصداق وعده‌ي نصرت الهي و بشارت‌دهنده‌ي تحقق پيروزي‌هاي بزرگ‌تر است
پيروزي غزه‌ي مقاوم در جنگ 51 روزه و اظهار عجز رژيم صهيونيستي در برابر مردمي محاصره شده، اين پيروزي بزرگ مصداق وعده‌ي نصرت الهي و بشارت‌دهنده‌ي تحقق پيروزي‌هاي بزرگ‌تر است.

^
دفتر فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱