بسمه تعالی
امروز: جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵
بستن در حال بارگذاری...
RSS   جستجو
پرتال طلاب پرتال مدارس پرتال اساتید پرتال کارکنان

پذیرش مدرسه علمیه نواب مشهد آغاز شد
ثبت نام آزمون ورودی مدرسه علمیه نواب از 25 بهمن آغاز شد و تا 25 اسفند ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام یاربی، مسؤول روابط عمومی مدرسه علمیه عالی نواب، در گفت و گو با روابط عمومي حوزه علميه خراسان با اعلام اين خبر اظهار داشت: اين مدرسه در سه رشته تخصصی ادبیات عرب، فقه و اصول و کلام اسلامی برای دوره پنج ساله در سطح دو و سه پیوسته تحصیلات حوزوی در سال تحصیلی 90- 91 دانش پژوه می پذیرد.


وي ارائه گواهي اتمام يا اشتغال به پايه ششم حوزه، دارا بودن حداكثر سن 25 سال و قبولي در آزمون ورودي را از شرایط پذیرش این مدرسه برشمرد و گفت: ثبت نام در آزمون ورودی مدرسه علمیه عالی نواب مشهد به چهار صورت حضوری، ارسال مدارک از طریق پست و پست الکترونیکی به نشاني Pazireshnavab@gmail.com و تماس تلفنی انجام می شود.


وی با بیان اینکه کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای 21 و 22  اردیبهشت 1390 توزیع خواهد شد، خاطرنشان كرد: آزمون کتبی نيز در تاریخ 23 اردیبهشت سال 1390 در اين مدرسه برگزار خواهد شد.


ايشان بيان داشت: علاقه مندان می توانند مطالب مورد نظر خود را به شماره 30007650001040 پيامك نمايند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2214133- 2259559 با پیش شماره 0511 تماس بگیرند و یا به واحد پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب مشهد، واقع در جنب حرم مطهر امام رضا(ع)، ابتدای خیابان شیرازی مراجعه کنند.


 

جهت دریافت دفترچه پذیرش  مدرسه عالی نواب کلیک کنید


كد خبر: 3480  |  تاریخ درج خبر: 89/11/23  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
   
كد امنيتي:   
نظرات كاربران
امیرصادقی
خوب بود
^
دفتر فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱