ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
چند رسانه ای
نحوه ایجاد جلسه آنلاین و وب کنفرانس در سامانه دانا LMS

نحوه ایجاد جلسه آنلاین و وب کنفرانس در سامانه دانا LMS

۱۳۹۹/۰۵/۱۳
نحوه ایجاد آزمون الکترونیک در سامانه دانا LMS

نحوه ایجاد آزمون الکترونیک در سامانه دانا LMS

۱۳۹۹/۰۵/۱۳
نماهنگ / ورثه الانبیاء

نماهنگ طلاب؛ خدمتگزاران ملت

۱۳۹۹/۰۵/۱۱
صوتی / خطبه های قیام

در چهلمین روز قیام مردم یزد علیه حکومت پهلوی خطبه‌‌های نماز جمعه در مسجد آل الرسول(ص) ایرانشهر

۱۳۹۹/۰۵/۰۸
مبارزه با تحریف؛ مهمترین اقدام حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در مردادماه سال ۶۶ در یکی از خطبه‌های نماز جمعه تهران به تشریح ابعاد زندگی حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام پرداختند. ایشان با ذکر این نکته که خط اصلی زندگی ائمه معصومین علیهم‌السلام مبارزه با دشمنان خدا و طاغوت‌‌ها بوده و باید به عنوان زندگی یک انسان دویست و پنجاه ساله تفسیر شود، مبارزه با تحریف معارف و احکام اسلامی و نیز ایجاد تشکیلات بین شیعیان را دو اقدام مهم امام باقر علیه‌السلام عنوان کردند.

۱۳۹۹/۰۵/۰۷
نماهنگ | مروری بر دیدار نخست وزیر عراق با رهبر انقلاب

آقای مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، عصر سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کرد. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب در این دیدار را مرور میکند.

۱۳۹۹/۰۵/۰۲
نماهنگ | تا ساحل نجات

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «من وقتی میبینم در تلویزیون نشان میدهد که بعضی‌ها عبور میکنند و همین چیز ساده، همین ماسک را نمیزنند، من از آن پرستار واقعاً خجالت میکشم که آنها آن جور دارند فداکاری میکنند -آن پزشک، آن پرستار- آن وقت این آدم، جوان یا غیر جوان، حاضر نیست یک ماسک بزند اینها باید انجام بگیرد. این عرضِ اوّلِ ما است. من خواهش میکنم همه‌ی کسانی که در این زمینه مؤثّرند، چه مسئولین اجرائی کشور، چه آحادی که میتوانند خدمتگزاری کنند، چه آحاد مردم، همه در این زمینه فعّالیّت کنند تا بتوانیم در ظرف مدّت کوتاهی این زنجیره‌ی سرایت را قطع کنیم و کشور را به ساحل نجات برسانیم.» ۱۳۹۹/۰۴/۲۲

۱۳۹۹/۰۴/۳۱
دعای هفتم صحیفه سجادیه؛ دشواری‌ها به لطف تو آسان شود...

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای؛ با تأکید بر ضرورت توسل عمومی و دعا در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، عموم مردم را به دعا و توسل توصیه کردند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۹
نماهنگ | هشدار! بازگشت کرونا

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «بعضی‌ها خیال میکنند قضیّه‌ی کرونا تمام شد، حل شد؛ نه، مسئله‌ی کرونا ادامه دارد...

۱۳۹۹/۰۴/۱۹
نماهنگ | دوران اوج محبت مردم به اهل‌بیت (ع)

نماهنگ دوران اوج محبت مردم به اهل‌بیت (ع)

۱۳۹۹/۰۴/۱۵
نماهنگ / نتیجه توکل به خدا

بخش فقه و معارف پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR آیاتی از قرآن کریم را که حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در بیانات خود به آن اشاره و آیه مورد نظر را تفسیر کرده‌اند، منتشر کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۲۹
نماهنگ / شهادت امام صادق علیه السلام

نماهنگ شهادت امام صادق علیه السلام

۱۳۹۹/۰۳/۲۷
نماهنگ | مسیر انحرافی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «ما در اوایل انقلاب جوانهایی را داشتیم که اینها مردمان مسلمانی بودند و برای اسلام وارد میدان شده بودند امّا چون مبانی معرفتی‌شان ضعیف بود، پایه‌های معرفتی‌شان محکم نبود -حالا به هر دلیلی محکم نبود- اینها جذب گروه‌های التقاطی شدند و از یک جوان مؤمن سالمِ اسلام‌طلب و مؤمن تبدیل شدند به کسانی که بر روی هم‌میهن خودشان اسلحه کشیدند، جوان را، پیر را، کاسب بازاری را هدف قرار دادند و آماج حمله‌ی خودشان قرار دادند و آن فجایع را، آن جنایات را به وجود آوردند؛ به خاطر ضعف مبانی معرفتی جذب آن گروه‌های ناسالم شدند و به این راه‌ها کشانده شدند؛ آخر هم سر از زیر پرچم صدّام درآوردند؛ یعنی آخرش هم کارشان به اینجا رسید؛ منشأ همه‌ی اینها همان عدم استقرار فکری بود.» ۱۳۹۹/۰۲/۲۸

۱۳۹۹/۰۳/۲۴
ویدئوی آموزشی دسترسی به محتوای آفلاین در LMS

ویدئوی آموزشی دسترسی به محتوای آفلاین در LMS حوزه علمیه خراسان

۱۳۹۹/۰۳/۲۲
ویدئوی آموزشی دسترسی به جلسات آنلاین در LMS - Adobe Connect

ویدئوی آموزشی دسترسی به جلسات آنلاین در LMS - Adobe Connect

۱۳۹۹/۰۳/۲۲
بالا