نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
روابط عمومی
گفتمان اسلام و انقلاب باید توسعه یابد

مدير حوزه علميه خراسان شمالي، گفت: باید به دنبال خلق عرصه های جدید، جهت اجرایی کردن گفتمان انقلاب و سبک زندگی اسلامی باشیم.

۹۸/۰۹/۱۸
خط حزب‌الله ۲۱۲ | دشمن تودهنی خورد

دویست‌ودوازدهمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «دشمن تودهنی خورد» منتشر شد.

۹۸/۰۹/۰۹
گام جدی حوزه خراسان در عرصه خدمت به مردم

مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: حوزه علمیه خراسان در عرصه های خدمات اجتماعی، تبلیغ و ... حرکت جدی خود را شروع کرده است.

۹۸/۰۸/۳۰
جمعه؛ مردم مشهد اقتدار نظام را به رخ جهانیان خواهند کشید

راهپیمایی روز جمعه مردم ولایتمدار مشهد در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای حفظ امنیت و اقتدار نظام برگزار خواهد شد.

۹۸/۰۸/۲۹
پاسداران مکتب جعفری

امام صادق(ع) در 17 ربیع الاول سال 83 هجری قمری در مدینه متولد و در 25 شوال سال 148 هجری قمری نیز در سن 65 سالگی به دستور منصور دوانیقی مسموم شد و به شهادت رسید. مرقد مطهرش در قبرستان بقیع در مدینه قرار دارد.

۹۸/۰۸/۲۳
جستاری بر سیره نورانی بزرگ‌ترین مبشّر بصیرت و مهرورزی

میلاد سراسر نور حضرت خاتم الانبیا محمد مصطفی(ص) در 17 ربیع الاول سال 570 میلادی صورت گرفت و این تاریخ به یاد ماندنی به عنوان سرآغاز میلادی سرشار از نور و روز اهدای مدال سعادت و رستگاری برای امت های اسلامی دانسته می شود.

۹۸/۰۸/۲۳
تجلی مفاخر برجسته اخلاق و معنویت تاریخ در حوزه علمیه کهن خراسان

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که از جمله وجوه قوت های حوزه علمیه خراسان بحث اخلاق است، گفت: اخلاق در حوزه علمیه خراسان، نمود و جلوه بیشتری دارد و مفاخر بزرگی که تندیس اخلاق و معنویت هستند، از این حوزه کهن برخواسته اند.

۹۸/۰۸/۲۲
اطاعت از ولی امر اصلی ترین محور وحدت می باشد

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) با بیان اینکه اصلی ترین محور وحدت، اطاعت محض از فرمان اولی الامر است، گفت: برای اینکه در گام دوم انقلاب در موضوع خودسازی و جامعه سازی و تشکیل تمدن بزرگ جهانی اسلام شرایط را فراهم کنیم، می بایست اطاعت از اولی الامر توسط علما تبیین شود.

۹۸/۰۸/۲۲
حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت

حجت الاسلام و المسلمین رضاعلی عزیزی به علت عارضه قلبی درگذشت و جمعه به خاک سپرده می شود.

۹۸/۰۸/۱۷
امام عسکری(ع)، زمینه ساز فرهنگ انتظار

شبکه وکالت تنها راه از بین بردن شک و تردید و ابزار مقابله با حاکمان جور زمانه بود که می شد با بهره بردن از آن به مدیریت و هدایت مردم پرداخت و فرهنگ انتظار موعود غایب را به خوبی تبیین کرد و تعلیم داد.

۹۸/۰۸/۱۴
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار می شود

نشست تخصصی «نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه» با محوریت معنویت و اخلاق در آئینه سنت های کارآمد چهارشنبه 15 آبان ماه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.

۹۸/۰۸/۱۴
حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه کتاب باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است

عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن بازدید از غرفه‌های حوزه علمیه خراسان در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد و آشنایی با فعالیت‌های این حوزه و بخش‌های مختلف گفت: حضور این حوزه در نمایشگاه کتاب، باشکوه، گسترده، سودمند و راهگشا است.

۹۸/۰۸/۱۴
آشتی با کتاب نیازمند نوآوری است

حوزه علمیه خراسان یکی از نهادهای مؤثر و موفق نمایشگاه کتاب مشهد محسوب می‌شود چرا که هرسال با تغییراتی محسوس در نمایشگاه حضور می‌یابد.

۹۸/۰۸/۱۴
موج پژوهشی که در حوزه علمیه خراسان آغاز شده، نویدبخش آینده‌ای روشن است

مدیرعامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، گفت: حضور حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه‌ها حضوری فاخر و روبه‌رشد و هر نوبت نسبت به قبل، متنوع‌تر، جذاب‌تر و باشکوه‌تر بوده است.

۹۸/۰۸/۱۳
حوزه علمیه خراسان فعالیت‌های خوب و ماندگاری انجام داده است

فرماندار مشهد، گفت: اینکه حوزه علمیه خراسان از مجموعه‌ای خارج از بدنه خود استفاده کرده و بر اساس نیاز جامعه به مباحث خود ورود کرده بسیار ارزشمند است و باید در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، علمی و... به روحانیان خراسانی دست‌مریزاد گفت.

۹۸/۰۸/۱۳
بالا