امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
آشنایی با اندیشه سیاسی امام خمینی رحمه الله علیه 16

آشنایی با اندیشه سیاسی امام خمینی رحمه الله علیه 16

فردا؛ همایش 36 سال مقاومت

همایش «36 سال مقاومت» فردا به همت دفتر سیاسی حوزه علمیه خراسان و مركز بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی در دانشگاه رضوی برگزار می شود.

جنگ نرم دشمن علیه شیعه و روحانیت

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی: با توجه به اینکه استکبار نتوانست با ایجاد جنگ تحمیلی با انقلاب مقابله کند، جنگ نرم جدیدی بر ضد شیعه و روحانیان دنبال كرد.

مشکل انجمن حجتیه، نپذیرفتن اشتباه است

طلبه‌ راوی مستند «پوستین وارونه» تصریح کرد: یکی از مشکلات انجمن حجتیه نپذیرفتن اشتباه هایشان است.

نشست گستره تأثیرگذاری نامه مقام معظم رهبری برگزار شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، گفت: نامه اخیر رهبری نشان می‌دهد که هر فرد باید در حوزه فعالیت خود به اولویت‌ها توجه کند.

پنجشنبه؛ نشستی با نگاه به نامه رهبری به جوانان اروپا

نشست «نقش طلاب جوان در تبلیغ جهانی»با نگاه به نامه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به همت دفتر سیاسی حوزه علمیه خراسان 30 بهمن93 برگزار می شود.

ایمان، ولایت و وحدت ستون های انقلاب است

مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) گفت: یكی از ستون های انقلاب پس از ایمان، امام بود و این دو با وحدت، مثلثی را ایجاد كرده و اینها یكدیگر را بیشتر تقویت و این پایه ها با هم انقلاب را ایجاد كردند.

دستاوردهای انقلاب اسلامی (1)

دستاوردهای انقلاب اسلامی (1)

امروز دنیا پذیرای معارف اهل بیت(ع) است

حجت الاسلام سید صادق موسوی، مولف و نویسنده ایرانی مقیم لبنان گفت: امروز دنیا پذیرای معارف اهل بیت(ع) است و حوزه های علمیه و مبلغان دینی باید در این زمینه به خوبی فعالیت كنند.

تاثیر شیعه در لبنان به برکت جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری است

مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) صیدا گفت: امروز به بركت جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، موقعیت شیعه در لبنان بسیار مهم، موفق و تاثیرگذار است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا