امروز: سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
تیزر پذیرش مدرسه علمیه عالی نواب

تیزر پذیرش 98 - 97 مدرسه علمیه عالی نواب

کلیپ / مراسم سوگواری شهادت حضرت صدیقه کبری(س)

مراسم سوگواری شهادت حضرت صدیقه کبری(س) ، اجتماع عظیم عزاداران فاطمی(س) با حضور آیات عظام، علمای اعلام و حوزویان در مشهد و مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع)

نماهنگ/ پاتک انقلاب

حرکت با شور وانگیزه و عظیم منسجم مردمی ملت ایران در مقابل توطئه‌ی دشمن در هیچ جای دنیا نیست و چهل سال است که ادامه دارد. حرکتی که نبرد ملّت با ضدّ ملّت است، نبرد ایران با ضدّ ایران است، نبرد اسلام با ضدّ اسلام است؛ این نبرد ادامه داشته و البتّه بعد از این هم خواهد بود. سرگرم شدن ملّت ایران به مبارزه و ایستادگی و استقامت، موجب نشد که از بقیّه‌ی ابعاد و زوایای زندگی غافل بشوند، بلکه جوانها، پیشرفتهای علمی را به وجود آورده‌اند و کارهای بزرگی را برای آبروی ملّت ایران در کشور و در منطقه انجام داده‌اند. ملّت ایران نشان داده که یک ملّتِ زنده بانشاط و باخدا است، و خدا هم به ملّت کمک میکند. دشمن در طول چهل سالی که از انقلاب می‌گذرد در برابر انقلاب اسلامی پاتک‌های فراوانی را انجام داده‌ و سعی در نابودی این حرکت مردمی داشته‌است.

نماهنگ/ یاد امام و شهدا

نماهنگ یاد امام و شهدا

نماهنگ/ خلاصه پهلوی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با اشاره به فرمان‌پذیری و اطاعت فرماندهان ارتش پهلوی از ژنرال هایزر آمریکایی در ماجرای کشتار مردم در هشتم بهمن ۵۷، این اطاعت‌پذیری را نشانی از وابستگی حکومت پهلوی به آمریکا دانسته و این ماجرا را خلاصه و ماحصلی از حکومت پهلوی در ایران می‌دانند.

نماهنگ/ فریب دشمن را نخورید

نماهنگ فریب دشمن را نخورید.

نماهنگ/ ایمان ملت، مانع دشمن

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای: «دشمن منتظر یک فرصت است، منتظر یک رخنه است که از این رخنه وارد بشود. شما همین قضایای این چند روز را مشاهده کنید. همه‌ی کسانی که با جمهوری اسلامی بدند، آن که پول دارد، آن که سیاست دارد، آن که سلاح دارد، آن که دستگاه امنیّتی دارد، همه دست روی دست هم میگذارند بلکه بتوانند برای نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی مشکل درست کنند. حالا من ان‌شاءالله‌ حرفهایی دارم راجع به این قضایای این چند روز؛ با مردم عزیزمان حرف دارم؛ که ان‌شاءالله‌ در وقت خودش حرف خواهم زد. یعنی دشمنی به جای خود باقی است. آن چیزی که میتواند جلوی اِعمال دشمنی را بگیرد، روح شجاعت و روح فداکاری و روح ایمان است که نمونه‌ی کاملش این بچّه‌های شما بودند، این جوانهای شما بودند. و من اظهار ارادتم به خانواده‌ی شهدا یک اظهار ارادت واقعی است. قدر شهید و خانواده‌ی شهید و پدر و مادر شهید و همسر شهید و فرزند شهید را میدانیم؛ میدانیم که اینها چه حقّ بزرگی به گردن کشور و انقلاب و نظام و تاریخ ما دارند.» ۱۳۹۶/۱۰/۱۲

نماهنگ/ بصیرت خواص، حرکت عوام

نماهنگ بصیرت خواص، حرکت عوام

کلیپ / اجلاس مدیران مدارس علمیه خراسان

اجلاس مدیران مدارس علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.

کلیپ / همایش بصیرتی طلاب حوزه علمیه خراسان

همایش بصیرتی طلاب حوزه علمیه خراسان با سخنرانی آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا