نسخه آزمایشی  
معاونت پژوهش
اخلاق علم مبین فضائل و رذائل اخلاقی و دارای هویت واسطه ای است

مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران گفت: اخلاق دانش واسطه ای است که همه علوم را شامل می شود و در سنت علمی ما نیز اخلاق بیان کننده فضایل و رذایل خلقی بر اساس وحی اسلامی می باشد.

۹۸/۰۸/۲۳
نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد/ مفاهیم اخلاقی فرامرزی است

مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران با بیان این که اگر بنا باشد رسالت اخلاقی پیامبر(ص) را در سطح جهانی دنبال کنیم، باید لوازم جهانی شدن آن را نیز داشته باشیم گفت: نظام اخلاق اسلامی هنجارهای جهانی دارد.

۹۸/۰۸/۲۳
ایجاد فرصت ارزشمند تعامل تنگاتنگ حوزه و مردم در نمایشگاه کتاب مشهد

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی با بیان این که حضور نمایشگاهی حوزه علمیه خراسان عملا ارتباط و تعامل خوبی را بین مردم و حوزه ایجاد کرده است، گفت: در نمایشگاه این ارتباط و تعامل مردم با حوزویان قوی تر شده است.

۹۸/۰۸/۲۲
درخشش فرهنگ دوستان مشهدالرضا(ع) در ضیافت یار مهربان

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد امسال پرشورتر از گذشته با حضور ۷۳۰ ناشر داخلی و ۱۱ ناشر خارجی برگزار شد و عملا روح و جان تازه ای را به ریه های فرهنگی شهر دمید و فرصتی تکرار نشدنی را برای تعامل هرچه بیشتر فرهنگ دوستان فراهم نمود.

۹۸/۰۸/۱۸
معرفی رشته های تخصصی حوزه در نمایشگاه کتاب

معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد، با حضوری متفاوت، نحوه‌ی پذیرش در حوزه و رشته های تخصصی را معرفی کرد.

۹۸/۰۸/۱۶
حوزه و دانشگاه باید برای اثرگذاری بر جامعه تعامل ویژه ای داشته باشند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) ابراز كرد: استقبال خانواده ها از غرفه و محصولات فکری حوزه از یک سو و همچنین مشاوره های فردی و عرضه کتاب بسیار خوب و بالا بوده است.

۹۸/۰۸/۱۵
جامعیت در ارائه بخشي از خدمات اجتماعي حوزه علمیه خراسان در نمايشگاه كتاب

مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که جامعیت در مجموعه غرفه های مشاوره ای حوزه علمیه خراسان مشهود می باشد، گفت: این حوزه توانسته در غرفه های مشاوره ای نمایشگاه کتاب مشهد به عرصه های مختلف ورود خوبي پیدا کند.

۹۸/۰۸/۱۵
روزآمد شدن غرفه های مشاوره ای حوزه علمیه خراسان؛ دلیل استقبال گسترده و پرشور عموم مردم

معاون دانشگاه آرمان رضوی با بیان این که علت این استقبال پرشور و گسترده از غرفه های مشاوره ای و انتشارات حوزه علمیه خراسان را در روزآمد شدن آن می دانم، گفت: خوشبختانه حوزه با جامعه ارتباط نزدیکی برقرار کرده است و خوراک مناسب برای آنان را عرضه می کند.

۹۸/۰۸/۱۵
چشم‌انداز خوبی برای حوزه علمیه خراسان تصور می‌شود

فرمانده انتظامی خراسان رضوی، گفت: طلاب حوزه علمیه خراسان خدمات متنوعی را در نمایشگاه بر اساس نیاز اجتماعی مردم ارائه می کنند و رویکرد حوزه علمیه نسبت به گذشته تغییرات محسوسی داشته است.

۹۸/۰۸/۱۵
حوزه علمیه خراسان گام های بزرگ زیرساختی در عرصه پژوهش برداشته است

عضو هیات علمی دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیان این که مدیریت حوزه علمیه خراسان، مسئولیت برنامه ریزی برای بنیان نهادن زیرساخت های لازم برای پژوهش را برعهده دارد، گفت: حوزه علمیه گام های بزرگی در ابعاد زیرساخت ها برداشته است.

۹۸/۰۸/۱۵
حوزه علمیه خراسان در عرصه های اجتماعی همواره پیشتاز بوده است

عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی با بیان اینکه حوزه خراسان در همه زمینه هایی که نیاز بدان احساس می شود پیشتاز بوده است، گفت: یکی از توفیقات این حوزه شیعی، وجود افرادی با دغدغه های مختلف اجتماعی در آن است.

۹۸/۰۸/۱۵
بالا