معاونت پژوهش
نمایشگاه کتب حوزوی، مشوق گرایش های ذهن پژوهشگران است

استاد حوزه علمیه خراسان گفت: برپایی نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی انگیزه و مشوق خوبی برای طلاب و اساتید بوده و سبب می شود تا در ذهن و وجود آنان روحیه های پژوهشی تقویت شوند.

۹۸/۰۶/۲۶
حضور نشر دیجیتال در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی

مسئول نشر دیجیتال پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از حضور نشر دیجیتال(کتابخوان پژوهان) در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی خبر داد و گفت: در حال حاضر حدود 5 هزار عنوان کتاب از بیش از 100 ناشر در دسته های کتاب و مجله، فصلنامه و مجموعه مقالات در این کتابخوان وجود دارد.

۹۸/۰۶/۲۶
حضور متفاوت و تازه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پنجمین نمایشگاه کتب حوزوی

مسئول غرفه پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از عرضه دو کتاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، با عناوین «تعارض اصل و ظاهر در فقه و قانون» و «ارث بی وارث» در غرفه پژوهشگاه فرهنگ و علوم اسلامی پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی خبر داد.

۹۸/۰۶/۲۶
حوزه علمیه خراسان یک مرکز استراتژیک در حوزه پژوهش است

مدیرکل تبلیغات خراسان رضوی با بیان این که یکی از سرفصل های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم مربوط به علم و پژوهش است، گفت: یکی از مهمترین مراکز استراتژیک در حوزه فعالیت های پژوهشی حوزه های علمیه هستند.

۹۸/۰۶/۲۶
برگزاری دهمین مرحله طرح اهدای دانایی در حاشیه پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی

مرحله دهم طرح اهدای دانايي به همت معاونت پژوهش حوزه خراسان با هدف تكميل منابع علمي كتابخانه‌هاي مدارس و به منظور رشد فرهنگ كتابخواني، درپنجمين نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی در حال برگزاری است.

۹۸/۰۶/۲۶
طلاب باید بدانند در چه زمینه ای قلم فرسایی کنند

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خراسان گفت: امروز طلاب و حوزویان حتما باید بدانند در چه زمینه هایی نیاز به قلم فرسایی ویژه برای بصیرت افزایی وجود دارد.

۹۸/۰۶/۲۵
تجلی استعدادهای پژوهشی در بستر منشورات علمی و تخصصی

فصلنامه ها و نشریات معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان بستر بسیار ایده آل و مناسبی برای طلاب و پژوهشگران است تا بتوانند در کنار راهنمایی و مشاوره اساتید، به رشد علمی و شکوفایی مطلوب دست پیدا کنند.

۹۸/۰۶/۲۵
توجه حوزه علمیه خراسان به برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب

برگزاری نمایشگاه کتاب تخصصی فرصتی است که برای پنجمین سال پیاپی در مشهد و از سوی حوزه علمیه خراسان برنامه ریزی و اجرا می شود تا علاوه بر تسریع در خرید کتاب های مورد نیاز، فضایی برای معرفی انتشارات مطرح داخلی و بین المللی و همچنین تازه های نشر با توجه به دغدغه های فکری جامعه، مهیا گردد.

۹۸/۰۶/۲۴
پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی آغاز به کار کرد

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان ضمن تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی حوزه علمیه خراسان، به رشد کمی و کیفی در ابعاد پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی اشاره کرد.

۹۸/۰۶/۲۴
دانایی، شاخص پیشرفت جامعه اسلامی است

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان بیان کرد: در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود.

۹۸/۰۶/۲۱
بالا