امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
حماسه سازي مبلغان حوزه علمیه خراسان در پیاده روی اربعین حسینی

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان گفت: بناست تا در آینده، طلاب با قوت بیش تری در این پیاده روی حضور پیدا کنند و بر اساس بیان رهبر معظم انقلاب باید تلاش کرد تا این حرکت حماسی زمینه ساز تحولات عمیقی در دنیای اسلام باشد.

همایش آموزشی مبلغات رضوی برگزارشد

همایش‌ آموزشی ایام پایانی ماه صفر ویژه مبلغان خواهر، به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و با همکاری قرارگاه فرهنگی رضوی، 26 مهر در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزارشد.

حضور حوزه علمیه خراسان در جمع زائران پیاده علی بن موسی الرضا(ع)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از حضور مبلغان و مبلغات این حوزه در ایام تبلیغی دهه آخر صفر و در جمع زائران پیاده ثامن الحجج(ع) خبر داد.

علم واقعی در قرآن است

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، گفت: علم واقعی در قرآن و وسیله دست یافتن عموم مردم به آن، تفسیر است.

علما، مرزبانان اعتقادی جامعه هستند

مدیر موسسه فرهنگی و تبلیغی بروج، با بیان اینکه علما، مرزبانان اعتقادی جامعه هستند، گفت: جامعه روحانیت برای نجات امت اسلام از جریانات و شبهات و همچنین انهدام فرقه های انحرافی باید شبانه روزی در تلاش باشند.

دشمن از هر نوع اختلاف افکنی میان مسلمانان استقبال می کند

مسئول کمیته فرهنگی اربعین در خراسان رضوی عنوان کرد: اختلاف افکنی های مذهبی، نژادی و قومی و قبیله ای یکی از حربه های قدیمی دشمنان است که آن را از ماه ها قبل برای تضعیف اربعین حسینی نیز به کار گرفته اند.

آموزش؛ شرط مقابله با تهدیدها و استفاده از فرصت های اربعین

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: آموزش مبلّغین با هدف مقابله با تهدیدها و استفاده از فرصت های گسترده اربعین حسینی با جدّیت پیگیری می شود.

توجه به زیرساخت های معرفتی در اربعین حسینی ضروری است

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده موسوی گفت: هرچند که زوّار امام حسین (علیه السلام) با تکیه بر شور و عشق گام در مسیر اربعین می گذارند اما طبیعی است که شبهات ایجاد شده توسط دشمنان به گوش ایشان برسد، بنابراین نباید از مسائل معرفتی و اعتقادی غافل شویم.

امسال مسئولیت ساماندهی تبلیغ دهه آخر صفر بر عهده حوزه علمیه خراسان است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امسال مسئولیت تبلیغی ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است، ابراز کرد: برادران و خواهرانی که مایل به انجام فعالیت تبلیغی در این ایام هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت حوزه علمیه خراسان مراجعه کنند.

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي برگزار می شود

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي ویژه طلاب سطح2 به بالا، مبلغين اربعين و ائمه جماعات حاشيه شهر مشهد، پنجشنبه 19 مهرماه در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می شود.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا