امروز: جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
توجه به زیرساخت های معرفتی در اربعین حسینی ضروری است

حجت الاسلام والمسلمین علیزاده موسوی گفت: هرچند که زوّار امام حسین (علیه السلام) با تکیه بر شور و عشق گام در مسیر اربعین می گذارند اما طبیعی است که شبهات ایجاد شده توسط دشمنان به گوش ایشان برسد، بنابراین نباید از مسائل معرفتی و اعتقادی غافل شویم.

امسال مسئولیت ساماندهی تبلیغ دهه آخر صفر بر عهده حوزه علمیه خراسان است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امسال مسئولیت تبلیغی ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است، ابراز کرد: برادران و خواهرانی که مایل به انجام فعالیت تبلیغی در این ایام هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت حوزه علمیه خراسان مراجعه کنند.

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي برگزار می شود

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي ویژه طلاب سطح2 به بالا، مبلغين اربعين و ائمه جماعات حاشيه شهر مشهد، پنجشنبه 19 مهرماه در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می شود.

دوره آموزشی یک روزه ویژه طلاب مبلّغ و زائر اربعین برگزار می شود

همه طلاب مبلّغ و زائر پایه سوم به بالا با حداقل سن 21 سال می توانند تا پایان روز چهارشنبه 18 مهرماه به پورتال طلبگی خود مراجعه کرده و در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» برگزارشد

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» با حضور مدیر حوزه علمیه خراسان و با تقدیر از گروه های جهادی تبلیغی کشور، 15 و 16 شهریور در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.

تحقق عزت و حیات اسلام، در سایه تلاش و مبارزه است

رئیس سازمان تبلیغات کشور گفت: مهمترین گام در مبارزه و مقاومت، اراده خستگی ناپذیر برای اهتزاز پرچم لا اله الا الله بر قلل رفیع کرامت، است.

جهاد طلاب و روحانیون باید به سبک ولی باشد

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: طلاب و روحانیت باید با کسب مهارت های لازم در دنیای متفاوت امروز، در گروه های جهادی به سبک ولی امر مسلمین، نقش آفرینی کنند.

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» در مشهد برگزار می شود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری همایش پنجاهمین سالروز حضور جهادی رهبر معظم انقلاب در عرصه کمک‌رسانی به‌ مردم زلزله‌زده جنوب خراسان در سال ۴۷ خبر داد.

آیین افتتاحیه مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب برگزار شد

عضو شورای راهبردی مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب در این مراسم گفت: این مجموعه با استفاده از تجربیات پیشکسوتان تبلیغ و تجربیات حوزه علمیه خراسان در این زمینه آغاز به کار می‌کند.

تبلیغ، مهمترین وظیفه حوزه‌های علمیه است

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: اولین، اصلی‌ترین و عام ترین وظیفه حوزه‌های علمیه، تبلیغ است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا