نسخه آزمایشی  
معاونت تبلیغ
تقبل الله أعمالكم زوار الحسين

حوزه علمیه خراسان امیدوار است سفر تبلیغی و زیارتی مبلغان و طلاب این حوزه مبارکه مقبول درگاه حضرت حق و مورد عنایت حضرت ولی عصر(عج) قرار گرفته باشد.

۹۸/۰۷/۲۸
حوزه علمیه خراسان برای سال‌های آینده راهپیمایی اربعین برنامه‌های اساسی‌تری در نظر دارد

حجت الاسلام و المسلمین حمید ایزدی معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان در پایان سفر خود به کشور عراق، گفت: مبلغین برای جهانی تر شدن همایش عظیم اربعین باید اهتمام بیشتری داشته باشند، که در این جهت حوزه علمیه خراسان برای سال های آتی اعزام مبلغین به کشور عراق گام های اساسی‌تری در نظر دارد.

۹۸/۰۷/۲۸
همپای مبلغان اعزامی حوزه علمیه خراسان در میعادگاه عشاق حسین(ع)

روابط عمومي حوزه علميه خراسان در راستای رویکرد تحولی مدیر این حوزه، آیت الله سید مصباح عاملی و به منظور انعكاس شايسته حضور با شكوه و ميليوني دلدادگان سيد الشهداء(ع) در پياده روي اربعين حسيني نوشتاري را تدوین نموده است كه در ادامه به سمع و نظرتان می رسد.

۹۸/۰۷/۲۴
دیدار معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان در ادامه سفر خود به کشور عراق و سرکشی از حلقه های تبلیغی این حوزه در محورهای مختلف حضور زائران پیاده، با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف نیز دیدار کرد.

۹۸/۰۷/۲۳
اعزام طلاب مدارس حوزه علمیه خراسان به پیاده روی باشکوه اربعین

برخی مدارس علمیه استان خراسان در دنباله اعزام مبلغان به پیاده روی اربعین، تعدادی از طلاب مشتاق تبلیغ را به این پیاده روی اعزام کردند تا تداعی گر حدیث خون و پیروزی باشند و در این ایام ضمن زیارت بقاع متبرکه، به تبلیغ در میان زائران سید الشهدا(ع) بپردازند.

۹۸/۰۷/۲۰
گزارشی کوتاه از آغاز فعالیت تبلیغی حوزه علمیه خراسان در عراق/از اقامه نماز در شبستان حضرت زهرا(س) تا برگزاری نمایشگاه برای نوجوانان

مدیر تبلیغ حوزه علمیه خراسان، خدمت به زائران اربعین را وظیفه مبلغان دانست و گفت: 3 اتوبوس از مبلغان در نجف، 17 تیم تبلیغی در مسیر کربلا، 2 اتوبوس از مبلغان در کاظمین و ۴۴ نفر در مسجد سهله، مسجد کوفه و مسجد میثم تمار مستقر شده‌اند.

۹۸/۰۷/۱۸
آغاز مأموریت مبلّغان حوزه علمیه خراسان در خاک عراق

200 مبلّغ حوزه علمیه خراسان پس از زیارت دوره عتبات عالیات، فعالیت های تبلیغی خود را از امروز آغاز می کنند.

۹۸/۰۷/۱۷
تجلی شورانگیز ارادت به ساحت ابا عبدالله الحسین(ع) در پیاده روی اربعین

مبلغ حوزه علمیه خراسان گفت: حضور در راهپیمایی با شکوه و میلیونی اربعین و حضور محبین اهل البیت(ع) از ارمنی و مسیحی تا شیعه همه جلوه هایی از ارادت به ابا عبدالله الحسین(ع) هستند که سال به سال شور و شوق بیش تری پیدا می کند.

۹۸/۰۷/۱۵
مبلغان حوزه علمیه خراسان اهداف و آرمان های انقلاب را تبیین کنند

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با اشاره به حضور چند میلیونی افراد در مراسم باشکوه اربعین، گفت: ان شاء الله مبلغان حوزه که نگاه های ارزشی دارند، بتواند آرمان های انقلاب را تبیین و نگاه اسلام ناب محمدی را به همه مردم جهان منتقل کنند.

۹۸/۰۷/۱۵
سفر اربعین، گامی برجسته در تبلیغ تمدنی و تمدن سازی اسلامی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان این که شایسته است مبلغان با نگاه تمدنی وارد عرصه تبلیغی شوند، گفت: مبلغان حوزه خراسان باید کار و رسالت تبلیغی خود را به عنوان تبلیغ تمدنی دنبال کنند و در راستای تمدن سازی اسلامی گام های ارزشمندی بردارند.

۹۸/۰۷/۱۵
مبلغان به ایفای دقیق وظائف تبلیغی خود در حماسه باشکوه اربعین بپردازند

مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی با اشاره به رسالت سنگین مبلغان حوزه خراسان در اربعین، گفت: در زمینه حماسه اربعین که امت ها از ادیان مختلف در آن حضور دارند شایسته است تا روحانیون حوزه علمیه خراسان به طور دقیق به ایفای وظائف تبلیغی خود بپردازند.

۹۸/۰۷/۱۵
بالا