نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
حوزه مدیریت
معرفی 4 مدیر جدید برای مدارس علمیه مشهد

مسئول حوزه مدیریت حو زه علمیه خراسان اعلام کرد: مدیران جدید مدارس علمیه حضرت حجت(عج)، انوارالصادق(ع)، شهید صدوقی و شهید شفیعی معرفی شدند و از خدمات مدیران سابق تقدیر شد.

۹۸/۰۹/۱۲
ارتباط معنوی دانش پژوهان المصطفی موجب انتقال انقلاب به جهان مي شود

رئیس جامعه المصطفی العالمیه خراسان اظهار کرد: دانش پژوهان این دانشگاه با نظام و رهبری به طور معنوی مرتبط هستند و این امر موجب انتقال انقلاب به سراسر دنیا می شود.

۹۸/۰۹/۰۵
مدير حوزه علميه خراسان جنوبي منصوب شد

آيت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان در حکمی حجت الاسلام هابيل خسروي را به عنوان مدير حوزه علميه خراسان جنوبي منصوب کرد.

۹۸/۰۹/۰۴
ضرورت فراهم آوردن زمینه‌ی تمدن نوین اسلامی

مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان گفت: رسالت تحولی حوزه علمیه خراسان، فراهم آوردن زمینه‌ی تمدن نوین اسلامی است.

۹۸/۰۹/۰۴
برنامه حوزه خراسان بر اساس مطالبات رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: الگوی برنامه ای این حوزه بر اساس مطالبات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دو بخش درون زا با رویکرد دانش محور و برون گرا با رویکرد مسئله محور طراحی و اقدام شده است.

۹۸/۰۹/۰۴
مدیر مدرسه علمیه معصومیه معرفی شد

حجت الاسلام امیر قادری به عنوان مدیر مدرسه علمیه معصومیه تربت حیدریه منصوب شد.

۹۸/۰۹/۰۳
جمعه؛ مردم مشهد اقتدار نظام را به رخ جهانیان خواهند کشید

راهپیمایی روز جمعه مردم ولایتمدار مشهد در حمایت از فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای حفظ امنیت و اقتدار نظام برگزار خواهد شد.

۹۸/۰۸/۲۹
آماده همکاری بیشتر با حوزه علمیه خراسان هستیم

مدیر شبکه قرآن و معارف رسانه ملی گفت: آماده ایجاد دفتری برای پیگیری امور و تعامل قوی تر در مشهد هستیم تا در کنار استفاده از کارشناسان آن، از فعالیت‌های پژوهشی این حوزه که قابلیت مستندسازی و تولید برنامه دارد، بهره برداری شود.

۹۸/۰۸/۲۶
تقدیر از فعالیت های جهادی حوزه علمیه خراسان

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور از تلاش های جهادی حوزه علمیه خراسان در مددرسانی به آسیب زدگان سیل سال جاری تقدیر کرد.

۹۸/۰۸/۲۰
بیش از 6 هزار طلبه در حادثه سیل جاری کمک رسانی کردند

نماینده ولی فقیه در هلال احمر با اشاره به اینکه بیش از 6 هزار طلبه در سیل امسال به مردم کمک کردند که حضورشان بسیار چشمگیر بود، گفت: آنان در جریان ها و آسیب های دیگر نیز برای کاهش درد مردم با حفظ کرامت انسانی و ایجاد فضای برادری و صلح حضور داشتند و جامعه شاهد مهر، محبت و صمیمیت روحانیت است.

۹۸/۰۸/۲۰
مرکز مدیریت شنبه و دوشنبه تعطیل است

با عنایت به ایام رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، امام حسن مجتبی(ع) و حضرت ثامن الحجج(ع) و محدودیت های ترافیکی پیرامون حرم مطهر رضوی و خیل عظیم عزاداران، مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان روزهای شنبه و دوشنبه تعطیل می باشد.

۹۸/۰۸/۰۳
حضور فرهنگیان حوزوی در نمایشگاه کتاب مشهد

معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان، گفت: کانون های مطالعات قرآن و عترت با رویکرد پژوهشی و کتاب در نمایشگاه حضور خواهند یافت.

۹۸/۰۸/۰۲
حضور متفاوت و تحولی معاونت آموزش در نمایشگاه کتاب مشهد

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: این معاونت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد، با نگاه و عملکرد تحولی، حضور خواهد داشت.

۹۸/۰۸/۰۲
ضرورت ارتقاء رشد علمی، اخلاقی و اجتماعی در مجموعه مدارس حوزه علمیه خراسان

مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات حوزه علمیه خراسان با اشاره به ضرورت ارتقاء رشد علمی، اخلاقی و اجتماعی در مجموعه مدارس حوزه علمیه خراسان گفت: طلاب، اساتید و مسئولین تلاشگران حوزه علمیه خراسان همه باید در امتداد رهبر معظم انقلاب(حفظه الله تعالی) حرکت کنند.

۹۸/۰۷/۲۱
تشخیص اولویت ها، راز موفقیت مدیران است

معاون ارتباطات حوزوي دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: در بحث مدیریت، تشخیص اولویت ها بهترین عملکرد و راز موفقیت مدیران است

۹۸/۰۷/۰۷
بالا