ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
حوزه مدیریت
روحیه‎ انتقاد پذیری، لازمه تحول در هر مجموعه است

مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: روحیه‌ انتقاد پذیری، اولین ویژگی دستگاه دینی، انقلابی و یک اصل مسلم در پیشبرد راهبردهای ترسیم شده‌ آن است.

۱۳۹۹/۰۵/۱۲
کمک هزینه اجاره مسکن تیرماه، امروز واریز شد

مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان خبر داد: کمک هزینه اجاره مسکن تیرماه، امروز برای 3400 طلبه این حوزه واریز شد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۹
انتصاب سرپرست جدید حراست حوزه علمیه خراسان

حجت الاسلام سید حجت صالح به عنوان سرپرست حراست و بررسی حوزه علمیه خراسان منصوب شد.

۱۳۹۹/۰۵/۰۷
امتحانات تابستانی و تجدیدی سطح یک (مقطع عمومی) به صورت مجازی و حضوری برگزار می شود

مدیر ارزشیابی حوزه علمیه خراسان ابراز کرد: امتحانات تابستانی و تجدیدی پایان سال تحصیلی 99-98 و دوره تثبیتی 1400-1399 به دو شیوه حضوری و مجازی برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۵/۰۲
27 تیرماه؛ زمان برگزاری آزمون مجازی مسابقه کتابخوانی «بهار نشاط و معنویت »

آزمون مسابقه کتابخوانی « بهار نشاط و معنویت» ویژه طلاب حوزه علمیه خراسان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی این حوزه، جمعه 27 تیرماه به صورت مجازی برگزار می شود.

۱۳۹۹/۰۴/۲۶
کرونا آزمون مناسبی برای سنجیدن انگیزه‌ها، خلاقیت‌ها و رویکردهای جهادی و انقلابی است

مدیر حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: کرونا آزمون مناسبی است که انگیزه‌ها، خلاقیت‌ها و رویکردهای جهادی و انقلابی در عرصه‌ی خدمت به نظام و انقلاب به وسیله آن سنجیده می شود که عده‌ای کرونا و اوضاع بوجودآمده را بهانه‌ای برای فرار از مسئولیت و انجام وظایف و تعهدات خود قرار می‌دهند و عده‌ای این تهدید را تبدیل به فرصت کرده و آن را به‌خوبی مدیریت می‌کنند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
حوزه علمیه، سربازخانه ی امام زمان(عج) و کارخانه ی انسان سازی است

امام جمعه شیروان، با بیان اینکه حوزه علمیه، سربازخانه ی امام زمان(عج) و کارخانه ی انسان سازی است، گفت: حوزه‌ی علمیه ای فعال، با نشاط، به روز و پویا که هم تفقه و تهذیب و هم آگاهی و بصیرت در آن شکل گرفته باشد، قطعا منطقه را تحت تاثیر قرار خواهد داد و اثرات آن تا سالیان سال باقی خواهد ماند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۴
بینش اسلام نسبت به مدیریت، خدمت است

مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: بینش اسلام نسبت به جایگاه مدیر و مدیریت، خدمت به خلق است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۳
حرکت در مسیر تحول جز با مودت و پرهیز از حاشیه سازی ممکن نمی شود

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی به ابراز محبت های فضلا، اساتید و طلاب حوزه علمیه پاسخ داده و همدلی، تعاون، مودت و پرهیز از حاشیه روی و حاشیه سازی را از ضرورت های تحقق تحول مطلوب رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) دانسته است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
افزایش کمک هزینه اجاره مسکن طلاب

مدیر امور طلاب حوزه علمیه خراسان گفت: با عنایت مقام معظم رهبری(حفظه الله) و مساعدت های مدیر محترم حوزه علمیه خراسان، کمک هزینه اجاره مسکن برای طلاب فاقد مسکن از ابتدای سال جاری در خراسان به 3 میلیون ریال افزایش یافت.

۱۳۹۹/۰۴/۲۰
معیشت و مسائل آموزشی؛ دغدغه هایی که پاسخ داده می شود

پاسخ مدیر محترم حوزه علمیه خراسان به انتقادات، پیشنهادات، دل نوشته ها و شکوائیه های طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه خراسان منتشر شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۹
خدمت به طلبه ادای دین به امام زمان(عج) است

مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: مدیران مدارس به دنبال خدمت اند و آن را یک ادای دین به امام زمان(عج) می دانند.

۱۳۹۹/۰۴/۱۴
حوزه های علمیه نقش مهمی در اجتماع دارند

استاندار خراسان رضوی گفت: حوزه های علمیه و به ویژه حوزه علمیه خراسان با طلوع انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، می توانند نقش مهمی در دین، اجتماع، سیاست و اقتصاد ایفا کنند و استقلال این حوزه در تصمیم گیری و تصمیم سازی، نقطه بسیار درخشانی است که می تواند در جهت این اهداف کمک کند و این کار صورت بگیرد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۲
جزئیات طرح خدمت سربازی طلاب در سال 99 اعلام شد

طلاب و روحانیون واجد شرایط می‌توانند از طریق انجام مأموریت‌های فرهنگی، تبلیغی، تدریسی و اداری طبق شرایط خاص، خدمت سربازی خود را طی کرده و کارت پایان خدمت دریافت کنند.

۱۳۹۹/۰۳/۲۰
ضرورت توجه به انقلابی‌گری در مدارس علمیه

مدیر امور مدارس (حوزه مدیریت ) حوزه علمیه خراسان، گفت: مساله انقلابی‌گری باید در کنار سایر فعالیت های علمی، پژوهشی، فرهنگی و ... مدارس علمیه، مطرح باشد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۲
بالا