ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
حوزه مدیریت
دیدار مدیران مدارس خراسان شمالی با مدیر حوزه علمیه خراسان

مدیران مدارس علمیه خراسان شمالی بر حرکت تحولی تاکید و از نامه آیت الله عاملي به محضر مقام معظم رهبری تقدیر کردند.

۹۸/۱۰/۲۸
ستاد خدمت رسانی نهادهای حوزوی خراسان تشکیل شد

ستاد خدمت رسانی نهادهای حوزوی خراسان برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان تشکیل و تصمیماتی برای امداد رسانی به مردم تصویب شد.

۹۸/۱۰/۲۷
اعلام آمادگی حوزه خراسان برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با اعلام آمادگی برای کمک به سیل زدگان، ابراز کرد: حدود ۳ هزار طلبه از خراسان برای امدادرسانی حوادث ابتدای سال ۹۸ اعزام شدند که برکات بسیار خوبی نیز در پی داشت.

۹۸/۱۰/۲۵
ثبت نام داوطلبان معینه کاروان‌های حج تا 25 دی

مدیریت جذب و سازماندهی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت در نظر دارد به منظور تکمیل کادر خواهران معینه کاروان‌های حج برای نخستین بار بر اساس نیاز استان‌ها اقدام به جذب نیرو ازمیان متقاضیان بومی واجد شرایط نماید.

۹۸/۱۰/۲۲
تصویب شد: احداث مجتمع علمی تربیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

در اولین جلسه شورای گسترش حوزه علمیه خراسان پس از شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی«احداث مجتمع علمی تربیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» تصویب شد.

۹۸/۱۰/۱۸
راهپیمایی 9 دی ، ساعت 8:30 روز دوشنبه از محل میدان شهدا آغاز می شود

مراسم راهپیمایی بزرگداشت حماسه 9 دی فردا از ساعت 8:30 از محل میدان شهدا برگزار می شود.

۹۸/۱۰/۰۸
حوزه علمیه خراسان، پیشگام و انقلابی است

عضو مجلس خبرگان رهبری در همایش بصیرت و سلوک انقلابی گفت: اجتماع فاخر حوزویان مشهد اجتماعی کاملا هدفمند می باشد که اعلام می کند این حوزه انقلابی است

۹۸/۱۰/۰۷
مدیریت جدید مدرسه علمیه فردوس معرفی شد

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد شاکری به‌عنوان مدیریت جدید مدرسه علمیه علامه قزوینی(ره) فردوس معرفی شد.

۹۸/۱۰/۰۵
معرفی مدیریت مدرسه علمیه فردوس در راستای تحول

مدیر امور مدارس حوزه علمیه خراسان، با اشاره به تغییر مدیریت مدرسه علمیه فردوس به منظور ادامه روند رو به رشد تحول آفرینی در این حوزه، بیان کرد: بدنه حوزه باید به‌عنوان الگو در عرصه علم‌آموزی و خودسازی باشد و در راستای تبدیل‌شدن جامعه به تمدن نوین اسلامی و آماده‌سازی زمینه‌های ظهور حضرت مهدی(عج)، تلاش کند.

۹۸/۱۰/۰۵
رویکرد تحولی در مدرسه علمیه فردوس با مدیریت جدید

مدیریت استانی خراسان جنوبی حوزه علمیه خراسان، گفت: به برکت انقلاب اسلامی در نظام و کشوری تنفس می‌کنیم که پرچم‌دار معارف الهی و اسلامی است لذا باید برای گسترش و ارتقا فرهنگ اسلامی در جهان تلاش کنیم.

۹۸/۱۰/۰۵
همه مقاصد حوزه در آموزش و پرورش است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با تاکید بر اینکه حوزه علمیه باید همه مقاصد خود را در آموزش و پرورش جستجو کند، تصریح کرد: وزن اصلی توجه و برنامه ریزی های حوزه باید به آموزش و پرورش معطوف باشد.

۹۸/۱۰/۰۲
کرسی های مشترک نظریه پردازی حوزه و آموزش و پرورش راه اندازی شود

مشاور عالی و دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش، رویکرد تولید فکر را به راهکاری نیاز دانست که باید نسبت به آن اقدام شود.

۹۸/۱۰/۰۱
روح اخلاقی و همبستگی میان مدیران، معلمان و مبلغان باید حاکم باشد

مدیر حوزه علمیه قم گفت: حضور روحانیت در عرصه علم، محتوا و تبلیغ باید آگاهانه باشد و روح اخلاقی و همبستگی میان مدیران، معلمان و مبلغان حاکم باشد.

۹۸/۱۰/۰۱
تحقق سند بنیادین در سخت ترین شرایط و آغاز راه است

وزیر آموزش و پرورش، تحقق سند بنیادین را در سخت ترین شرایط و آغازین راه دانست و گفت: واقعیت ها و شرایط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی امروز در زمان تدوین مدنظر قرار نگرفته و حالا می خواهد در بستری جریان یابد که آهنگ، جهت و مسیری دیگری را دارد.

۹۸/۱۰/۰۱
ساماندهی مربیان و معلمان و روحانیون در آموزش و پرورش در تربیت دینی کارآیی دارد

دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش نیاز به ساماندهی مربیان و معلمان و جذب و آموزش طلاب و روحانیان علاقمند به حضور در آموزش و پرورش را از جمله کارهایی دانست که می تواند در مسیر تربیت دینی دانش آموزان کارآیی داشته باشد.

۹۸/۰۹/۳۰
بالا
--%>