ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دفتر طرح و برنامه و فناوري اطلاعات
راه اندازی جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان

مدیر طرح و برنامه حوزه علمیه خراسان از راه اندازی جبهه مقاومت سایبری خبر داد.

۹۸/۱۰/۳۰
نشست هم اندیشی جهادگران فضای مجازی مدارس مشهد برگزار شد

نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی مدارس علمیه مشهد با عنوان جهادگران فضای مجازی در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۹۸/۱۰/۱۸
کارنما؛ دریافت گزارشات به لحظه از فعالیت های تحولی حوزه علمیه خراسان (3)

دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان جهت تسهیل فرآیند ثبت گزارشات برنامه ها توسط مجریان و دستیابی سریع تر مدیران و برنامه ریزان به اطلاعات حاصل از آن، سامانه ای تحت عنوان «کارنما» را طراحی کرده است.

۹۸/۱۰/۰۹
پشتیبانی بیش از ۲۰ وب سایت حوزوی از طریق سامانه مدیریت محتوا (2)

یکی از قابلیت‌های مهم سامانه مدیریت محتوا (CMS) امکان ایجاد سریع وب‌سایت‌های جدید برای مراکز و مدارسی است که درخواست تهیه وب سایت ارائه محتوا دارند.

۹۸/۱۰/۰۲
ارتقاء کیفیت آموزش های مجازی (LMS) از طریق سامانه دانا (1)

از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی، برگزاری وب کنفرانس، نظرسنجی، برگزاری آزمون ها و مسابقات آنلاین تنها بخشی از قابلیت های سامانه آموزش مجازی حوزه علمیه خراسان است.

۹۸/۰۹/۳۰
رونمایی از سامانه ها و نسخه بازطراحی شده وبسایت حوزه علمیه خراسان

در حاشیه بازدید آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر این حوزه از بیستمین نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی، از سه سامانه دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان از جمله نسخه بازطراحی وبسایت اصلی رونمایی شد.

۹۸/۰۹/۲۳
برنامه حوزه خراسان بر اساس مطالبات رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: الگوی برنامه ای این حوزه بر اساس مطالبات و رهنمودهای مقام معظم رهبری در دو بخش درون زا با رویکرد دانش محور و برون گرا با رویکرد مسئله محور طراحی و اقدام شده است.

۹۸/۰۹/۰۴
فعالیت های حوزه خراسان در دو بخش عمومی و تخصصی

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: بر اساس مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت های حوزه علمیه خراسان به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم شده است

۹۸/۰۴/۳۱
فراخوان ایده پردازی در حوزه علمیه خراسان

نخستین دوره ایده پردازی توسط حوزه علمیه خراسان با موضوع تولید محتوای فرهنگی ویژه زائران رضوی فراخوان شد.

۹۸/۰۴/۱۲
راه اندازی سامانه مدیریت نشریات علمی حوزه علمیه خراسان

سامانه مدیریت نشریات علمی حوزه علمیه خراسان راه اندازی و در مرحله بهره برداری قرار گرفت.

۹۸/۰۱/۱۷
طرح ایده های نوین و بروز در مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان

مسئول سامانه بارش مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در کارگاه طریق تحول گفت: یکی از ویژگی های اقدامات تحولی استفاده از ابزارهای روز است که امروز حوزه علمیه خراسان در این زمینه فعالیت دارد.

۹۷/۱۱/۱۷
حوزه علمیه خراسان در سطح جهانی کار می کند

پرفسور ادواردو لوپز گارسیا، استاد کامل دانشکده الهیات پاپی سومه سنت آنسلمو رم وابسطه به واتیکان و پرفسور یار تولومه پیرونه دکترای زبانها و تمدنهای شرقی، استاد کامل زبان و ادبیات عربی در دانشکده مطالعات اسلامی عربی دانشگاه ناپل از نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان بازدید کردند.

۹۷/۱۱/۱۳
طرح طریق تحول آغاز شد

طرح طریق تحول با نگاهی نو به آینده نوین طلبگی از طریق ترویج روحیه تحول خواهی در طلاب جوان توسط مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در حال برگزاری است.

۹۷/۱۰/۲۶
جلسه هم‌اندیشی مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی اساتید مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان در زمینه مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شد.

۹۷/۱۰/۰۸
برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان بر اساس مطالبات مقام معظم رهبری است

مدیر مرکز مطالعات، برنامه ریزی و بودجه حوزه علمیه خراسان گفت: برنامه های این حوزه برگرفته از مطالبات مقام معظم رهبری است که ۹ محور احصا و برنامه ریزی و اقدامات مشخصی تدوین شده است.

۹۶/۱۲/۲۰
بالا
--%>