ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دفتر طرح و برنامه و فناوري اطلاعات
امکان استفاده از محتواهای آموزشی تصویری در قسمت آموزش های مجازیLMS سایت

کارشناس سامانه های آموزش مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، از بارگذاری و دسترسی راحت و سریعتر کاربران به ویدئوهای آموزشی در سایت این حوزه خبر داد.

۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اعلام نتایج آزمون های حوزه از یکشنبه 29 تیرماه

مدیر دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: نتایج تمامی امتحانات و آزمون های این حوزه، از یکشنبه 29 تیرماه، در سامانه‌ی LMS قابل مشاهده است.

۱۳۹۹/۰۴/۲۸
خدمتی نو از سوی دفتر فناوری اطلاعات به طلاب

مدیر دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، اعلام کرد: شیوع وسیع بیماری کرونا لزوم استفاده از بسترهای الکترونیک را برای کاهش ترددها، هرچه بیشتر عیان نمود لذا در راستای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به طلاب، خدمات نوینی طراحی و اجرا شد.

۱۳۹۹/۰۴/۲۷
نکاتی درباره آزمون های مجازی / میزبانی سامانه LMS از 5 هزار نفر در روز

مدیر دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: هر روز بالغ بر 5 هزار نفر به طور میانگین برای شرکت در آزمون وارد سامانه LMS این حوزه می شوند.

۱۳۹۹/۰۴/۲۱
آزمون مجازی شفاهی مقطع خارج برگزار شد

کارشناس سامانه های آموزش مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان گفت: آزمون مجازی شفاهی مقطع خارج طی ۱۲ روز به همت دفتر فناوری اطلاعات و معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۴/۱۴
برنامه حوزه خراسان برای پشتوانه نظری خط مقاومت

مشاور مدیر و عضو شورای برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان گفت: یکی از کارهایی که به برکت حمایت های مدیریت معظم صورت پذیرفته است برنامه ریزی برای دروس فقه، اخلاق و حکمت مقاومت است که حوزه خراسان را به مرجع مشخصی برای تامین پشتوانه نظری خط مقاومت در سوریه، لبنان، فلسطین و یمن تبدیل خواهد کرد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۳
پشتیبانی و اجرای بیش از 300 دور ه ی آموزشی در سامانه‌ی LMS

مسئول دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان از برگزاری آموزش های مجازی دروس تحصیلی، مباحث فرهنگی، تبلیغی، پژوهشی، مسابقات و ... در سامانه جامع فراگیر الکترونیک دانا (LMS) این حوزه خبر داد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۳
ویدئوهای آموزشی کار با سامانه LMS

دفتر فناوری و اطلاعات حوزه علمیه خراسان در راستای دسترسی راحت تر و پاسخ به سوالات کاربران، ویدئوهای آموزشی کار با سامانه LMS را تولید و ارائه کرده است.

۱۳۹۹/۰۲/۲۰
گفتگو با مدیر طرح و برنامه و فناوری حوزه

مدیر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان، تاکید کرد: "منشور نقد حوزه خراسان" اعلامی از سوی مدیر محترم حوزه، اتمام حجت با همه کسانی است که می خواهند وارد مقوله نقد شوند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۷
استمرار فعالیت های آموزشی در حوزه علمیه خراسان به صورت مجازی

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ 17 اسفندماه تعطیل است، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم می باشد.

۱۳۹۸/۱۲/۱۶
فراخوان تولید محتوا با موضوع انتخاب اصلح

اولین مسابقه تولید و توزیع محتوا در فضای مجازی به همت جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان آغاز شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
انقلاب اسلامی ایران، دین اسلام را در دنیا احیا کرد

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران تفکر رنسانس غرب را به چالش کشید و دین و اسلام را در دنیا احیا کرد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۳
پیوستن بیش از 70 مدرسه علمیه به جبهه مقاومت سایبری حوزه علمیه خراسان

تاکنون 72 مدیر فعال کانال های مدارس حوزه علمیه خراسان جهت همکاری با جبهه مقاومت سایبری اعلام آمادگی نموده‌اند و در دو گروه خواهران و برادران ساماندهی شده اند.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
نمایشگاه آیات مقاومت در مدارس علمیه در حال برگزاری است

در این مجموعه از برخی شهیدان جبهه مقاومت از جمله حاج قاسم سلیمانی، حسین همدانی، محمدباقر حکیم، عماد مغنیه، نمر باقر النمر، سید عباس موسوی، ابومهدی المهندس و سایر بزرگان جبهه مقاومت از جمله سید حسن نصرالله و عیسی قاسم یاد شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
ساماندهی موقوفات حوزه علمیه خراسان در یک سامانه(6)

در گفت و گو با کارشناس برنامه نویسی حوزه علمیه خراسان عنوان شد؛ سامانه موقوفات حوزه علمیه خراسان با هدف ساماندهی بهتر و دقیق تر موقوفات این حوزه تولید شده است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بالا