نسخه آزمایشی  
دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف
تجلیل از خانواده عالم واقف قوچانی، مرحوم حجت‌الاسلام بلاغی

به همت دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان، هم‌زمان با چهارمين سالگرد ارتحال عالم واقف و خيرانديش، مرحوم حجت‌الاسلام حاج شيخ رمضانعلي بلاغي، طی مراسمی از مقام شامخ ايشان تجليل شده و از فرزندان وي تقدير به عمل آمد.

۹۸/۰۷/۱۶
پیگیری موقوفات مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان درگز

مسئول دفترموقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان ضمن حضور و بازديد از موقوفات و رقبات حوزه علميه شهرستان درگز، نسبت به پيگيري امور حقوقي و رفع تصرف موقوفه مرحوم عاكفي نژاد كه از رقبات مدرسه علميه اميرالمومنين(ع) شهرستان درگز مي باشد با شهردار آن، به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

۹۸/۰۴/۳۰
گزارشی از عرصه ها و ظرفیت های وقفی حوزه علمیه خراسان

رسالت هاي دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان در بخش های احياء و جذب موقوفات به همراه انجمن خيرين تعريف شده است که گوشه ای از این عرصه ها و فعالیت های وقفی این حوزه در متن ذیل مورد اشاره قرار گرفته است.

۹۸/۰۳/۱۱
جذب ده ها موقوفه و احیای رقبات ارزشمند در دو سال اخیر

مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان گفت: جذب دهها موقوفه و موارد صلحي،احياء رقبات و موقوفات ارزشمند با اقدامات حقوقي و قانوني،تامين مصالح ساختماني مدارس علميه خراسان بخشي از اقدامات اين دفتر در دو سال اخير است.

۹۷/۱۲/۰۸
وقف یک باب منزل مسکونی برای طلاب حوزه علمیه خراسان

ششدانگ عرصه و اعيان يك باب منزل مسكوني با متراژ 530 متر اعيان در شهرستان تربت حيدريه براي طلاب حوزه علميه خراسان وقف شد.

۹۷/۱۲/۰۴
جلسه دفتر موقوفات و امور حقوقی وقف حوزه علمیه خراسان و اوقاف خراسان رضوی برگزار شد

جلسه مشترك مسئولين دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان ومديركل اوقاف خراسان رضوي برگزار شد

۹۷/۱۱/۳۰
تشکیل اولین جلسه انجمن وقف یاوران خواهر

اولين جلسه انجمن وقف ياوران خواهر به همّت دفترموقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علميه خراسان برگزار گرديد.

۹۷/۱۱/۲۵
وقف یک باب منزل مسکونی برای مدرسه علمیه جوادالائمه(ع)

مسئول دفتر موقوفات و امور حقوقي وقف حوزه علمیه خراسان از وقف یک باب منزل مسكوني به مساحت 200 متر مربع برای مدرسه علمیه جواد الائمه (عليه السلام) مشهد خبر داد.

۹۷/۱۰/۲۹
اجرای نیت موقوفه حاج محمد ابراهیم با اهداء 17 دوره اصول کافی به مدارس علمیه

مسئول اداره موقوفات حوزه علمیه خراسان از اجرای نیت موقوفه مرحوم حاج محمدابراهیم با خرید و اهداء 17 دوره اصول کافی به مدارس علمیه خراسان خبر داد.

۹۷/۱۰/۲۷
نشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه برگزار شد

نشست مشترک حوزه علمیه خراسان، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و انجمن حامیان توسعه حوزه های علمیه در محل مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

۹۷/۰۹/۰۸
حوزه های علمیه می توانند در تامین امنیت اثرگذار باشند

مسئول قرارگاه محرومیت زدایی تاکید کرد: حوزه های علمیه می توانند با حضور روحانیت در جمع مردم به ویژه در مناطق محروم در تامین امنیت اثرگذار باشند.

۹۷/۰۹/۰۸
بالا