ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
رهبر معظم انقلاب اسلامی
من حتما ماسک میزنم...

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی): اگر دو سه نفر دور من باشند، بنده هم حتماً ماسک میزنم.

۱۳۹۹/۰۴/۱۱
نیاز به «نهضت کادرسازی» داریم

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است». گام دومی که باید در چارچوب «نظریه‌ی نظام انقلابی» و با «تلاش و مجاهدت جوانان ایران اسلامی» به‌سوی تحقق آرمانِ «ایجاد تمدّن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (ارواحنافداه)» برداشته شود.

۱۳۹۹/۰۴/۰۸
سخنرانی رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با همایش سراسری قوه قضائیه

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در ارتباط تصویری با رئیس و مسئولان عالی قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور با ابراز خرسندی از اقدامات انجام‌شده در یک سال اخیر، بر لزوم استمرار حرکت تحولی در قوه‌ی قضائیه به‌صورت متوازن و با محوریت مردمی بودن قوه تأکید کردند.

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
باید تحول در قوه قضاییه احساس شود / قوه قضائیه، عیار سلامت جامعه است

رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت قوه قضائیه فرمودند: «قضا در یک کشور، معیار سلامت آن کشور است. اگر دستگاه قضایی سالم بود، می‌توان نتیجه گرفت که وضع عمومی جامعه و کشور از جهت برخورداری از عدالت و دوری از تبعیض و ستم و اجحاف و تجاوز واین غصه‌های بزرگ بشری، سالم است.» ۱۳۷۰/۴/۵

۱۳۹۹/۰۴/۰۷
هیچ‌کس مستثنی نیست

شماره‌ی دویست‌و‌‌چهل‌و‌یکم هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «هیچکس مستثنی نیست» منتشر شد.

۱۳۹۹/۰۴/۰۱
رهبر معظم انقلاب درگذشت دکتر رمضان عبدالله را تسلیت گفتند

رهبر معظم انقلاب طی پیامی، درگذشت مجاهد مقاوم دکتر رمضان عبدالله را تسلیت گفتند.

۱۳۹۹/۰۳/۲۰
رهبر معظم انقلاب طی پیامی از کارکنان نفتکش‌های اعزامی به ونزوئلا تشکر کردند

رهبر معظم انقلاب با ارسال پیامی محبت آمیز از حرکت جهادی فرماندهان و کارکنان شناورهای نفتکش جمهوری اسلامی ایران اعزامی به کشور ونزوئلا، قدردانی کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۲۰
امام(ره)، امامِ تحول بودند / متن بیانات رهبر معظم انقلاب در 14 خرداد

رهبر معظم انقلاب امروز ( ۱۴ خردادماه 99)، به‌مناسبت سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(رحمه‌الله)، در یک سخنرانی زنده‌ی تلویزیونی با ملت ایران سخن گفتند و با اشاره به اینکه امام(ره)، امامِ تحول بودند، تاکید کردند: در مسیر تحول، نباید بی صبری کرد و با توکل بر خدا و دست های الهی باید پیش رفت.

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
انتصاب دکتر لاریجانی به مشاورت رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی لاریجانی را به عنوان مشاور رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

رهبر معظم انقلاب طی پیامی، آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک گفتند و ریل گذاری قانونی برای رسیدن کشور به قله ها را، از وظایف آنان برشمردند.

۱۳۹۹/۰۳/۰۷
حمایت از فلسطین؛ مسأله‌ای اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پس از سخنرانی ایشان به مناسبت روز جهانی قدس، نگاهی قرآنی به مسئله‌ی فلسطین را براساس اندیشه رهبر معظم انقلاب، منتشر کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
قدس، خرمشهر دیگر می شود / راه‌حل نهایی؛ مقاومت تا همه‌پرسی

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی امروزشان به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کردند: همه‌پرسی از همه‌ی مردم اصلی فلسطین، مسلمان، مسیحی و یهودی، برای تعیین نظام فلسطین، راه حل نهایی است.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
متن سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس

رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس، با ملت اسلام به صورت برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی و رادیویی، سخن گفتند.

۱۳۹۹/۰۳/۰۲
متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی

رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی با دانشجویان به صورت تصویری، جوانان و دانشجویان را به برافراشته نگه داشتن پرچم حقیقی آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری فراخواندند.

۱۳۹۹/۰۲/۲۹
تشکیل دولت جوان حزب اللهی، علاج مشکلات کشور است

نشست صمیمی رهبر معظم انقلاب طبق سنت هرساله با جوانان و دانشجویان کشور عصر روز یکشنبه 28 اردیبهشت 99، با توجه به شرایط محدودیت های اجتماعی بخاطر ویروس کرونا به صورت تصویری برگزارشد.

۱۳۹۹/۰۲/۲۸
بالا