ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
اعضای شورای عالی حوزه علمیه خراسان
حمایت کارکنان مرکز مدیریت حوزه خراسان از اقدام سپاه

تجمع کارکنان مرکز مدیریت این حوزه در حمایت و قدردانی از حرکت موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مدیر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۹۸/۱۰/۱۸
مجلس سوگواری حضرت زهرا(س) در بیت آیت الله مرتضوی از روز سه شنبه

مجلس ذکر توسل و مصائب حضرت زهرا سلام الله علیها در بیت حضرت آیت الله مرتضوی از سه شنبه به مدت 5 روز برگزار می شود.

۹۸/۱۰/۱۶
ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: ایمان بدون بصیرت راهگشا نخواهد بود و معلوم نیست چنین ایمانی عاقبت بخیری و سعادت را برای انسان به همراه داشته باشد یا خیر,

۹۸/۱۰/۰۹
دشمن در برابر مقاومت، خلع سلاح است

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با تأکید بر اینکه دشمن در برابر مقاومت سلاحی ندارد و خلع سلاح است، تصریح کرد: مقاومت در ایران و جهان از جمله لبنان موفق خواهد شد که استکبار را به معنای واقعی از صحنه خارج کند.

۹۸/۰۹/۲۷
تبیین ضرورت پرورش فضائل اخلاقی در راستای رشد تربیتی طلاب

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان به تبیین فضائل اخلاقی جهت رشد تربیتی طلاب و روحانیون انقلابی در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) پرداخت.

۹۸/۰۹/۰۵
بت‌پرست سیاسی مثل شمر، برای رسیدن به جایگاه دست به هر جنایتی می‌زند

آیت الله علم الهدی گفت: اگر انسان، مثل شمر، بت‌پرست سیاسی و طرفدار جریان سیاسی باطل شد برای رسیدن به جایگاه و مدیریت‎های مملکت و حکومت دست به هر جنایتی می‌زند، حتی اگر شده اهل بیت رسول خدا(ص) را به شهادت برساند.

۹۸/۰۷/۲۸
مشکلات زیارت اباعبدالله(ع) در طول تاریخ، از عشق شیعیان نکاسته است

آیت‌الله مرتضوی در درس خارج خود، به مناسبت ایام اربعین حسینی، گفت: همه ظالمان و مشکلات رفتنی است و چیزی که مانده، عشق امام حسین(ع) در قلب شیعه است، چنان‌که امروز مردم از تمام کشورهای اسلامی برای زیارت ایشان حرکت می‌کنند، همان طور که برای زیارت خانه خدا حرکت می‌کنند.

۹۸/۰۷/۱۷
درس خارج فقه آیت‌الله مهدی مروارید با موضوع «تحدید نسل و سقط جنین» آغاز شد

درس خارج فقه آیت‌الله مهدی مروارید با موضوع «تحدید نسل و سقط جنین» هر روز در مدرسه علمیه آیت‌الله العظمی خوئی(ره) برگزار می شود.

۹۸/۰۷/۰۷
درس خارج آیت الله علم الهدی با موضوع «فقه المقاومه» آغاز شد

مدیر مدرسه علمیه عالی نواب، گفت: درس خارج آیت الله علم الهدی با موضوع «فقه المقاومه» هر روز ساعت 9 تا 10 صبح در مدرس امام خمینی(ره) مدرسه علمیه عالی نواب (طبقه دوم) برگزار می شود.

۹۸/۰۷/۰۷
تلاش جهادی و نیت الهی، ملتی نمونه را می سازد

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان گفت: اگر بخواهیم ملتی نمونه، اسوه و الگو باشیم، تلاش جهادی، اخلاص و نیت الهی را باید در مسیر فعالیت‌های خود قرار دهیم.

۹۸/۰۶/۰۸
بیانیه گام دوم، خلاصه 65 سال تجربه رهبری است

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه مقام معظم رهبری برای تداوم انقلاب با صدها ساعت فکر، مطالعه و بررسی گذشته و نگاه به آینده از واژه تمدن اسلامی استفاده کرده اند، گفت: در بیانیه گام دوم نیز ۶۵ سال تجربه سیاسی، ۴۰ سال مدیریت انقلاب همراه با آینده نگری خلاصه شده است.

۹۸/۰۶/۰۳
اهمیت حفظ وحدت در فعالیت‌های تبلیغی

آیت‌الله رضازاده تأکید کرد: برائتی که ما می‌گوییم، اهل‌سنت نیز قبول دارند و همه قبول دارند که ظلم خوب نیست و قرآن نیز می‌گوید برائت از شخص ظالم لازم است و همه دنیا بر برائت از ظالم تأکید دارند، بنابراین برائت از ظالم نباید باعث اختلاف و تفرقه بین مسلمانان شود.

۹۸/۰۴/۱۹
بازدید حجت الاسلام و المسلمین مروی از امتحانات خارج

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان و تولیت آستان قدس رضوی از امتحانات شفاهی خارج این حوزه بازدید کرد.

۹۸/۰۴/۰۹
حضور علما و اساتید حوزه علمیه مشهد در جمع عزاداران صادقیون

حضرات آیات، علما، اساتید و طلاب حوزه علمیه مشهد همزمان با سالروز شهادت امام صادق(علیه السلام) با حضور در مراسمی در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خویی(ره) به عزاداری و سوگواری پرداختند و در قالب اجتماع صادقیون به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

۹۸/۰۴/۰۸
مقاومت؛ گزینه ملت ایران در برابر مثلث شوم استکبار

دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در چنین شرایطی گزینه قطعی ملت ایران را در برابر مثلث شوم آمریکا، صهیونیسم و مرتجعین خلیج فارس مقاومت و ایستادگی دانستند، گفت: مقاومت به معنای ایستادگی در برابر عوامل شر آفرین، انحطاط زا، سلطه طلب و استکباری است.

۹۸/۰۳/۱۵
بالا
--%>