ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
مدیریت حوزه علمیه خراسان
دیدار مدیران مدارس خراسان شمالی با مدیر حوزه علمیه خراسان

مدیران مدارس علمیه خراسان شمالی بر حرکت تحولی تاکید و از نامه آیت الله عاملي به محضر مقام معظم رهبری تقدیر کردند.

۹۸/۱۰/۲۸
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان خطاب به ملت عزیز ایران

مدیر حوزه علمیه خراسان در پیامی خطاب به ملت بصیر، صبور و سوگوار ایران اسلامی درباره سانحه هوایی اخیر، آورده است: ضمن تقدیر از شکیبایی و صبوری آمیخته با بصیرت تان که اجازه نمی دهید خنّاسان و دشمنان نظام اسلامی از این مصیبت وارده بهره ببرند، سر تعظیم فرود می آوریم و بسان شما در سوگی عظیم نشسته ایم.

۹۸/۱۰/۲۲
پیام مدیر حوزه علمیه خراسان در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

آیت الله عاملی در پیامی شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضر امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت مقاوم و مسلمان جهان تسلیت گفت.

۹۸/۱۰/۱۳
تاکید مدیر حوزه بر هم افزایی نهادهای حوزوی

مدیر حوزه علمیه خراسان تاکید کرد:‌تلاش می شود که هم افزایی، ظرفیت شناسی و استفاده از توان موجود، با تقویت تعامل بسیار خوب گذشته محقق شود.

۹۸/۰۸/۳۰
تقویت دینداری مردم با تعامل میان صدا و سیما و حوزه علمیه محقق می شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی ابراز کرد: رسانه ملی موظف است که در مسیر تبلیغ دین با کارشناسی روحانیت اقدام کند زیرا می توان با عملکرد صحیح به تقویت دینداری جامعه ر سید

۹۸/۰۸/۲۶
مراسم بزرگداشت ارتحال علامه سید جعفر مرتضی برگزار شد

مراسم بزرگداشت ارتحال دانشمند مجاهد، علامه سید جعفر مرتضی عاملی از علمای شیعه لبنان از سوی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار این استان با حضور شخصیت‌های حوزوی و دانشگاهی و اقشار مردم شهر مشهد برگزار شد.

۹۸/۰۸/۰۹
مراسم بزرگداشت مرحوم علامه سید جعفر مرتضی پنجشنبه شب در حرم رضوی برگزار می شود

مراسم بزرگداشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین علامه سید جعفر مرتضی عاملی، 9 آبان 98 بعد از نماز مغرب و عشاء از سوی نماینده ولی فقیه در استان، شورای عالی و مدیریت حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی برگزار می شود.

۹۸/۰۸/۰۸
کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصاد فرهنگی است / حوزه علمیه در نمایشگاه کتاب حضور فعال داشته باشد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شعار نمایشگاه کتاب را «کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصاد فرهنگی» عنوان کرد و گفت: نمایشگاه کتاب علاوه بر عرضه و فروش، بستری برای گفتگوهای فرهنگی، تبیین معارف اهل البیت(ع) و زمینه ای ارزشمند در راستای ارتباط اجتماع با بدنه نخبگانی است.

۹۸/۰۸/۰۱
بازطراحی وب سایت خبری حوزه علمیه خراسان

مسئول اداره فضای مجازی دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان، گفت: با توجه به حرکت تحولی حوزه علمیه خراسان در تمام زمینه ها و همگام شدن با تحولات فضای مجازی، طی سفارش روابط عمومی، اقدامات جدیدی در طراحی سایت خبری این حوزه ایجاد شد.

۹۸/۰۷/۲۵
ارائه گزارش فعالیت های روابط عمومی و اداره فضای مجازی حوزه علمیه خراسان به مدیر این حوزه

طی نشست صمیمی کارکنان روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با مدیر این حوزه، گزارش عملکرد این بخش به آیت الله عاملی ارائه شد.

۹۸/۰۷/۲۰
بازدید مدیر حوزه علمیه خراسان از نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و گپ‌وگفت با غرفه‌داران و طلاب

مدیر حوزه علمیه خراسان در بازدیدی 3ساعته از پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی، گپ‌و‌گفت دوستانه‌ای با غرفه‌داران و بازدیدکنندگان داشتند که در این گزارش خواهیم خواند.

۹۸/۰۷/۱۴
مسئول جدید حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان منصوب شد

حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی به عنوان مسئول جدید حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان منصوب شد.

۹۸/۰۷/۰۳
انتصاب مشاور مدیر در امور توسعه مدارس علمیه و رشته‌های تخصصی حوزه علمیه خراسان

حجت الاسلام و المسلمین محمد اسفندیاری به عنوان مشاور در امور توسعه مدارس علمیه و رشته‌های تخصصی حوزه علمیه خراسان معرفی شد.

۹۸/۰۷/۰۳
نمایشگاه کتب حوزوی، جذاب و پاسخ‌گو در راستای ارائه خدمت اجتماعی حوزه است

مدیر حوزه خراسان با بیان اینکه نمایشگاه کتاب امسال بسیار ارزنده بوده و از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است، گفت: این نمایشگاه را جذاب و پاسخ‌گو برای همه طلاب و عموم مراجعه‌کنندگان به‌عنوان خدمتی اجتماعی می‌دانم.

۹۸/۰۶/۲۷
روابط عمومی مسئول پیگیری سلامت علماء است

مدیر حوزه علمیه خراسان، با اشاره به وظیفه روابط عمومی نسبت به اساتید معظم حوزه، بیان کرد: پیگیری سلامتی علما حوزه، یکی از وظایف مهم ما است.

۹۸/۰۶/۱۵
بالا
--%>