نسخه آزمایشی  
سیاست و جامعه
جلسات توجیه سیاسی دوره تابستانی مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار برگزار شد

جلسات توجيه سياسي دوره تابستاني مدرسه علمیه اهل‌البیت سبزوار با موضوعات «راهبرد آمريكا در مواجهه با ايران» و همچنين «شوراي نگهبان» برگزار شد.

۹۸/۰۴/۲۷
سیزدهمین نشست تخصصی اولی‌الابصار برگزار شد

سیزدهمین نشست تخصصی سیاسی اولی‌الابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۹۸/۰۴/۲۲
طلاب، پرچم دار دین‌داری در عرصه اجتماعی هستند

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد: حوزه یک نهاد دینی است، و طلاب علاوه بر تحصیل، در عینیت پیدا کردن دین در عرصه جامعه باید علمدار و پرچم‌دار باشند.

۹۸/۰۴/۱۲
دوازدهمین نشست تخصصی اولوالابصار برگزار شد

دوازدهمین نشست تخصصی سیاسی اولوالابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۹۸/۰۴/۱۱
کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی ویژه طلاب سطح 3 و 4 برگزار شد

کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (حفظه الله ) ویژه طلاب سطح 3 و 4 در مدرسه تخصصی قرآن و عترت برگزار شد.

۹۸/۰۲/۱۰
برگزاری آخرین نشست گفتمانی انقلاب اسلامی با عنوان " عصر انقلاب " در مشهد

آخرین نشست " عصر انقلاب اسلامی " با رویکرد تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و اندیشه های رهبر معظم انقلاب به همت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری ، معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان وآستان قدس رضوی، ویژه طلاب، دانشجویان و فعالان فرهنگی مشهد در سالن همایش های آستان قدس رضوی برگزار شد.

۹۷/۱۲/۲۶
طلاب مراقب مراودات خود باشند

استاد حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: خصائص انسانی مسری است و ممکن است در هنگام مراودات، خصائص ناپسند دیگران به ما منتقل شود.

۹۷/۱۰/۲۳
حوزه علمیه خراسان در برگزاری برنامه برای مدیران مدارس پیشگام است

استاد گروه تاریخ معاصر موسسه امام خمینی(ره) در خصوص برگزاري اجلاس سراسري مديران مدارس علميه، گفت: حوزه علمیه خراسان در این زمینه پیشگام است و شعار تحولی این حوزه واقعی است و امیدواریم برای سایر حوزه‌های علمیه كشور هم الگو شود.

۹۷/۰۸/۲۴
راهپیمایی 13 آبان نشان از آمادگی سطوح مختلف جامعه اسلامی در مقابله با استکبار دارد

نشست معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با مسئولان آموزش و مسئولان پایگاه‌های بسیج مدارس علمیه مشهد در آستانه یوم‌الله 13 آبان برگزار شد.

۹۷/۰۸/۱۲
عده ای در داخل کشور قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: توطئه های دشمن روز به روز پیچیده تر می شود و از طریق شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی فعالیت می کنند و عده ای نیز در داخل کشور هستند که قلم خود را در اختیار استکبار قرار داده اند.

۹۷/۰۷/۲۳
امروز جامعه بیش از گذشته به نگاه فقهی حوزویان نیازمنداست

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه با توجه به نیاز امروز، باید مسئله محور عمل کنند، گفت: چرا بعضی مسائل که جزو نیازهای اولیه کشور می‌باشد، بر زمین مانده است؟

۹۷/۰۷/۱۴
بالا