امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
علما، مرزبانان اعتقادی جامعه هستند

مدیر موسسه فرهنگی و تبلیغی بروج، با بیان اینکه علما، مرزبانان اعتقادی جامعه هستند، گفت: جامعه روحانیت برای نجات امت اسلام از جریانات و شبهات و همچنین انهدام فرقه های انحرافی باید شبانه روزی در تلاش باشند.

دشمن از هر نوع اختلاف افکنی میان مسلمانان استقبال می کند

مسئول کمیته فرهنگی اربعین در خراسان رضوی عنوان کرد: اختلاف افکنی های مذهبی، نژادی و قومی و قبیله ای یکی از حربه های قدیمی دشمنان است که آن را از ماه ها قبل برای تضعیف اربعین حسینی نیز به کار گرفته اند.

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي برگزار می شود

كارگاه آموزشي و بصيرت افزايي فرقه هاي انحرافي ویژه طلاب سطح2 به بالا، مبلغين اربعين و ائمه جماعات حاشيه شهر مشهد، پنجشنبه 19 مهرماه در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می شود.

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» برگزارشد

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» با حضور مدیر حوزه علمیه خراسان و با تقدیر از گروه های جهادی تبلیغی کشور، 15 و 16 شهریور در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.

تحقق عزت و حیات اسلام، در سایه تلاش و مبارزه است

رئیس سازمان تبلیغات کشور گفت: مهمترین گام در مبارزه و مقاومت، اراده خستگی ناپذیر برای اهتزاز پرچم لا اله الا الله بر قلل رفیع کرامت، است.

جهاد طلاب و روحانیون باید به سبک ولی باشد

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، بیان کرد: طلاب و روحانیت باید با کسب مهارت های لازم در دنیای متفاوت امروز، در گروه های جهادی به سبک ولی امر مسلمین، نقش آفرینی کنند.

همایش «جهاد دائمی به سبک ولی» در مشهد برگزار می شود

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از برگزاری همایش پنجاهمین سالروز حضور جهادی رهبر معظم انقلاب در عرصه کمک‌رسانی به‌ مردم زلزله‌زده جنوب خراسان در سال ۴۷ خبر داد.

آیین افتتاحیه مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب برگزار شد

عضو شورای راهبردی مؤسسه تخصصی تبلیغ فصل‌الخطاب در این مراسم گفت: این مجموعه با استفاده از تجربیات پیشکسوتان تبلیغ و تجربیات حوزه علمیه خراسان در این زمینه آغاز به کار می‌کند.

عالمان متقی، عامل بقای حوزه اند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آنچه تا به حال حوزه های علمیه و قدرت های علمی را نگه داشته است، وجود علمای عالم و متقی بوده است.

بررسی راهکارهای انقلابی ماندن جامعه و مهم ترین چالش های آن

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: برای انقلابی ماندن جامعه و حل مشکلات آن نیاز به شکل گیری جبهه ای عظیم و فراگیر از نیروهای انقلابی داریم.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا