ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
دین، سلامت و سبک زندگی
برگزاری نشست هم اندیشی متخصصان فقه پزشکی در زمینه بررسی حکم روزه داری در ایام شیوع بیماری کرونا

نشست مشورتی بررسی و تعیین حکم فقهی روزه‌داری در ماه رمضان در ایام شیوع کرونا با حضور اساتید متخصص در حوزه فقه پزشکی به همت هیئت اندیشه‌ورز دین و سلامت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۲/۰۶
نشست بررسی روزه داری و کرونا برگزار شد

نشست تخصصی روزه داری و کرونا به همت هیئت اندیشه ورز دین و سلامت معاونت پژهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۹/۰۱/۳۱
ارائه خدمت هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی در مراکز درمانی درگیر کرونا

هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بر اساس دغدغه مدیر حوزه علمیه خراسان نسبت به ضرورت ارائه خدمت اجتماعی تحت راهبری قرارگاه شهید سلیمانی معاونت تبلیغ در قالب پویش سلام خدمات ارزنده و شایانی را در بیمارستان های درگیر کرونا ارائه داده اند.

۱۳۹۹/۰۱/۱۵
مساله بیوتروریسم بودن کرونا از دیدگاه معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت

بعد از جریان شیوع ویروس کرونا دو احتمال دست ساز بودن و طرح مسأله بیوتروریسم این ویروس روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با راهبری هیئت اندیشه ورز دین ، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش در این نوشتار به واکاوی این مساله پرداخته است.

۱۳۹۹/۰۱/۱۱
ورود علمی حوزه خراسان به منشا و زمینه ویروس کرونا در گفتگو با متخصصان

روابط عمومی حوزه خراسان با احساس دغدغه نسبت به لزوم پرداختن به مسائل مبتلا به، در همراهی با هیات اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی با عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفتگویی ترتیب داده است که در ادامه می خوانید.

۱۳۹۹/۰۱/۱۱
ضرورت مقابله با شبهات در فضای مجازی

استاد شیعه شناسی مطرح کرد: حوزه های علمیه و اساتید، باید با شبهاتی که امروز در فضای مجازی علیه تشیع مطرح است مقابله نمایند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۸
مشکل «برادران دروغین» در علم اخلاق بررسی شد

مدیرگروه اخلاق دانشکده الهیات دانشگاه تهران گفت: صرف توصیه اخلاقی به مخاطب، کافی نیست بلکه باید برای او مرزها و ملاک‌ها را نیز مشخص کرد، وگرنه توصیه و پند بیهوده می‌شود.

۱۳۹۸/۱۱/۱۳
نشست تخصصی «پیوند قرنیه چشم از نگاه فقهی و فرهنگی» برگزار شد

هیئت اندیشه‌ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان نشستی تخصصی «پیوند قرنیه چشم از نگاه فقهی و فرهنگی» را به میزبانی بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۹
گزارش تصویری/ تجمع عظیم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

تجمع عظیم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اساتید و طلاب مدرسه حاج شیخ کاشمر که در میدان انقلاب این شهر برگزار شد شرکت کردند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ضرورت تدوین دائره المعارف سنت های کارآمد حوزه علمیه

مدیر حوزه علمیه قم با بیان این که حوزه های علمیه دارای سابقه و پیشینه هزار ساله هستند، گفت: در طول جریانات هزاره قبل تاکنون، حوزه هویت واحده خود را حفظ کرده است.

۱۳۹۸/۰۹/۱۵
برگزاری دومین نشست تخصصی فقه پزشکی 14 آذر

دومین نشست تخصصی فقه پزشکی با موضوع اختلالات جنسیتی 14 آذرماه به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.

۱۳۹۸/۰۹/۱۳
اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت برگزار شد

اولین نشست تخصصی با موضوع تغییر جنسیت به همت هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان برگزار شد.

۱۳۹۸/۰۹/۰۹
سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت برگزار می شود

اولین و دومین جلسه از سلسله نشست های تخصصی پیرامون مساله تغییر جنسیت با موضوعات «تغییر جنسیت از منظر فقهای عصر شیعه» و «بررسی احکام فقهی و حقوقی تغییر جنسیت» برگزار می شود.

۱۳۹۸/۰۹/۰۵
نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با موضوع پیوند اعضاء برگزار شد

هیئت اندیشه ورز دین، سلامت و سبک زندگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان اقدام به برگزاری نشست هم اندیشی با حضور اساتید معظم حوزه علمیه و جمعی از متخصصین و پزشکان با موضوع پیوند اعضا نمود.

۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه برگزار شد

مدیر موسسه علمی پژوهشی الهادی(ع)، در نشست تخصصی نقش و جایگاه اساتید در تبیین هویت معنوی حوزه علمیه گفت: یکی از حرکتهای مهم و مبارک در حوزه علمیه خراسان، بحث احیای سنت های کارآمد است.

۱۳۹۸/۰۸/۲۳
بالا