معاونت آموزش
آزمون کتبی سطح 4 خواهران برگزار شد

آزمون کتبی مقطع عالی (سطح چهار حوزه) در دو رشته «تفسیر تربیتی» و «کلام جديد» ویژه خواهران امروز در مرکز مدیریت برگزارشد.

۹۸/۰۶/۲۳
اجلاسیه سراسری اساتید اعزامی حوزه علمیه خراسان به کار خود پایان داد

اجلاسیه سراسری اساتید اعزامی حوزه علمیه خراسان که به منظور ارتقا توان علمی اساتید و بصیرت افزایی آنان به مدت 3 روز با حضور 280 استاد در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شده بود، ظهر امروز پایان یافت.

۹۸/۰۶/۰۹
عقبه‌ی فکری نظام اسلامی، حوزه های علمیه هستند

معاون آموزش حوزه علمیه خراسان بیان کرد: حوزه های علمیه، عقبه‌ی فکری نظام اسلامی هستند از این رو باید در تولید نظریه های دینی تلاش کنند.

۹۸/۰۶/۰۹
حوزه های علمیه در مسائل روز نظام و جامعه اسلامی منفعل نباشند

استاد اعزامی حوزه علمیه خراسان با بیان این که حوزه انقلابی باید در مسائل روز نظام و جامعه اسلامی ورود داشته باشد، گفت: حوزه های علمیه باید در همه مسائل مبتلا به جامعه و نظام اسلامی، انقلابی و بروز عمل کنند.

۹۸/۰۶/۰۸
حرکت عظیم تحولی حوزه انقلابی خراسان در مجموعه فعالیت ها تجلی دارد

تاثیرگذاری حرکت تحولی حوزه انقلابی خراسان امروز در بدنه فعالیت ها مشاهده می شود که امیدواریم این حرکت تحولی روز به روز توسعه پیدا کند و روحیه انقلابی گری به فراموشی سپرده نشود.

۹۸/۰۶/۰۸
اساتید حوزه خراسان گفتمان انقلابی را در ارکان حوزه ترویج کنند

تولید محتوای گفتمان انقلاب فرهنگی» و «آموزش عمیق گفتمان انقلابی در جمع اساتید دغدغه مند به نظام و انقلاب»، عملا سبب می شود اساتید نقش مهمتری در ترویج گفتمان انقلاب داشته باشند.

۹۸/۰۶/۰۸
دوره‌های دانش‌افزایی، علمی و بصیرتی اساتید و طلاب خواهر پایان یافت

دوره‌های دانش‌افزایی نومدرسان و اساتید ضمن تحصیل و همچنین دوره‌های علمی و بصیرتی طلاب خواهر که از 3 شهریور در اردوگاه امام رضا(ع) برگزار شده بود، دیروز به کار خود پایان داد.

۹۸/۰۶/۰۸
طلاب، طلایه داران انقلاب و نظام اسلامی

مسئول سازمان بسیج طلاب و اساتید حوزه علمیه خراسان، گفت: پیشگامان و طلایه داران انقلاب و نظام اسلامی، طلاب هستند.

۹۸/۰۶/۰۸
مسائل فقه حکومتی و مستحدثه در حوزه های علمیه محل بحث باشند

استاد اعزامی حوزه علمیه خراسان با بیان این که امروز آنچه بیش از گذشته نیاز بدان احساس می شود مسائل مستحدثه و مورد ابتلا نظام اسلامی است، گفت: اساتيد و شخصيت هاي حوزه علميه خراسان در دروس خارج خود، به تفصیل به مسائل فقه حکومتی پرداخته اند.

۹۸/۰۶/۰۸
طلاب باید جریان شناس و گفتمان ساز باشند

استاد حوزه قم بیان کرد: وظیفه ی طلاب در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، جریان شناسی و گفتمان سازی در جامعه است.

۹۸/۰۶/۰۷
بالا