نسخه آزمایشی  
معاونت فرهنگی اجتماعی
ضرورت اولویت بخشی در بایستگی طلبگی

معاون ارتباطات حوزوي آستان قدس رضوي، بیان کرد: طلبه باید در موضوع تحصیل علم و طلبگی و همچنین زندگی و خانواده، اولویت بندی داشته باشد.

۹۸/۰۷/۲۴
مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی برگزار شد

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای گمنام جبل النور کوهسنگی با عنایت به لزوم گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس به همت مدرسه علمیه مسجد گوهرشاد مشهد برگزار شد.

۹۸/۰۷/۲۱
تبیین جاذبه های اخلاق حسینی

استاد دروس خارج فقه و اصول حوزه علمیه خراسان، در ادامه سلسله جلسات اخلاق عمومي این حوزه با عنوان «اخلاق و سلوك انقلابي»، به تبیین مفهوم استغراق در انوار حضرت حق و انقطاع الی الله در سیره سید الشهدا(ع) پرداخت.

۹۸/۰۷/۱۹
زیربنای اخلاق اسلامی، دو عنصر دین و عقل است

آیت‌الله عبدخدایی با اشاره به اینکه ظالم ممکن است با زبان دیپلماسی قشنگ صحبت کند و در واقعیت سواری بگیرد، اما اگر قدرت داشتی و مقابله کنی، مجبور می‌شود کوتاه بیاید، گفت: دستور قرآن نیز همین است که همان طور که با دوستان، رحم به خرج می‌دهید، با دشمن سرسخت باشید و تجربه چهل‌ساله انقلاب اسلامی نیز همین را نشان می‌دهد.

۹۸/۰۷/۱۳
طوری درس بخوانیم که شرمنده شهدا نباشیم

طوري درس بخوان كه اگر در قيامت یک شهيد گفت که من با جان دادنم اسلام را ياري كردم، شما هم بگوييد: من با درس خواندم اسلام را ياري كرده ام.

۹۸/۰۷/۰۵
کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی برگزار شد

کارگاه آموزشی دوره تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری(حفظه الله) ویژه طلاب در مدرسه تخصصی قرآن و عترت برگزار شد.

۹۸/۰۶/۱۴
پانزدهمین نشست تخصصی اولی الابصار برگزار شد

نشست پانزدهم از سلسله نشست های تخصصی سیاسی "اولی الابصار" ویژه مسئولین، اساتید و مبلغین مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۹۸/۰۵/۳۰
بیست و چهارمین نشست تخصصی اولوالالباب برگزار شد

نشست بیست و چهارم از سلسله نشست‌های تخصصی اخلاق و تهذیب با عنوان "اولوالالباب" ویژه مسئولین، اساتید و مبلغین مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

۹۸/۰۵/۳۰
صدور پروانه انتشار دوفصلنامه علمی‌تخصصی «تاریخ و سیره اهل‌بیت(علیهم‌السلام)»

پروانه انتشار دوفصلنامه علمي‌تخصصي «تاريخ و سيره اهل‌بيت(عليهم‌السلام)» معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان صادر شد.

۹۸/۰۵/۲۴
امیدواری، یکی از سرفصل‌های بیانیه گام دوم انقلاب است

معاون ارتباطات حوزوی تولیت آستان قدس رضوی گفت: رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم، امیدواری را به عنوان یک سرفصل قرار داده و فرمودند: جامعه را امیدوار رشد دهید و در اوج سختی‌ها امید را تزریق کنید.

۹۸/۰۵/۲۲
نشست «تحلیل بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی» برگزار شد

استاد حوزه و دانشگاه ابراز کرد: شخصیت ممتاز و برجسته مقام معظم رهبری در بین تمام سیاست‌مداران دنیا باعث شده ایشان به‌عنوان بی‌نظیرترین شخصیت بین‌المللی شناخته شوند.

۹۸/۰۵/۲۱
بالا