امروز: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294
طلاب باید با قرآن انس بیشتری داشته باشند

استاد تفسیر تخصصی در سطوح عالی حوزه علمیه خراسان، توجه بیشتر طلاب به قرآن را در کنار فراگیری مباحث فقه و اصول، لازم و ضروری خواند.

حوزه های علمیه، متولی اصلی علم دین و قرآن در جامعه هستند

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: ورود حوزه های علمیه به عرصه های قرآنی یک امر غیر قابل انکار است.

حضور بخش حوزوی نمایشگاه قرآن خراسان رضوی با رویکرد پاسخگویی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ابراز کرد: توجه به این انتظار که حوزه علمیه همراه با جامعه و پاسخگو به مطالبات دینی و معنوی باشد را شاهد بودیم.

از حوزه علمیه خراسان به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قرآن خراسان رضوی تقدیر شد

بخش حوزوی نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی به عنوان یکی از قسمت های برتر در این نمایشگاه معرفی و تقدیر شد.

تلاش برای ایجاد نشاط معنوی در نمایشگاه قرآن مشهد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تلاش کرده‌ایم تا در چهاردهمین دوره نمایشگاه قرآن، علاوه بر فضایی معنوی و قرآنی، نشاط و شادی معنوی را در برنامه‌هایمان داشته باشیم.

حضور پررنگ بخش حوزوی در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت

مدیر عامل بیمارستان خیریه امام زمان(عج) بیان کرد: با برنامه ریزی جدید و نمایش حاضر در این فضا، مشخص است که حوزه علمیه خراسان در مسائل قرآنی، فرهنگی و پژوهشی ورود جدی کرده است.

نیازمند فرهنگ قرآنی هستیم

استاندار خراسان رضوی گفت: امروز نیازمند فرهنگ قرآنی و‌ مانوس شدن با قرآن هستیم و همه می‌توانند از این کلام الهی به خوبی استفاده کنند.

رونمایی از یک اثر خوشنویسی قرآنی در اختتامیه نمایشگاه قرآن با حضور آیت الله عاملی

پرونده چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت خراسان رضوی، با رونمایی از یک اثر خوشنویسی قرآنی و تقدیر از غرفه‌داران برگزیده در نمایشگاه بین‌المللی مشهد بسته شد.

حضور کانون های نهج البلاغه و صحیفه سجادیه حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی

کانون های نهج البلاغه و صحیفه سجادیه حوزه علمیه خراسان فعالیت ها و تلاش های خود را در نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی به نمایش گذاشته است.

حضور کانون تاریخ و سیره حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی

کانون تاریخ و سیره حوزه علمیه خراسان فعالیت ها و تلاش های خود را در نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی به نمایش گذاشته است.

footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا