امروز: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
ظرفیت قرآنی حوزه علمیه خراسان الگویی برای جامعه

رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی بیان کرد: ظرفیت قرآنی حوزه علمیه خراسان الگویی برای جامعه و سایر حوزه های علمیه است.

گزارش تصویری / حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

حضور حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تهران.

حضور حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم تهران

حوزه علمیه خراسان در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم تهران فعالیت‌های متنوعی را ارائه می دهد.

«خط امان» از شبکه خراسان رضوی و قرآن پخش می شود

کارگردان برنامه تلویزیونی«خط امان» گفت: این ویژه برنامه با موضوع مهدویت در ماه رمضان از سیمای خراسان رضوی پخش می شود.

خط حزب‌الله ۱۳۴ /تضمین‌های واقعی در مقابل دست چدنی

صدوسی‌وچهارمین شماره از نشریه خط حزب‌الله همزمان با آغاز سالگرد پیروزی فتح خرمشهر همراه با مطالبی درباره‌ی برجام و شروط هفت‌گانه رهبرمعظم انقلاب برای مذاکره با اروپائیان منتشر شد.

بیانات در دیدار دست‌اندرکاران همایش بزرگداشت حضرت خدیجه (سلام‌الله‌علیها)

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش ملی «صدف کوثر» بزرگداشت حضرت خدیجه (سلام‌الله‌علیها) که در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شده بود.

مراسم یادبود حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی طباطبایی در حرم رضوی برگزار شد

مراسم یادبود حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی از سوی نماینده ولی فقیه در استان، حوزه علمیه خراسان، تولیت آستان قدس و استانداری خراسان رضوی در رواق کوثر حرم مطهر رضوی برگزار شد.

تبلیغ برای طلاب سازنده و رسالتی دینی است

استاد حوزه علمیه مشهد نفسِ تبلیغ را برای طلاب سازنده و رسالتی دینی دانست و گفت: تبلیغ طلاب فریضه‌ای است که از دست دادن آن موجب عقاب در قیامت خواهد شد.

نماهنگ | معجزه بزرگ فتح خرمشهر

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای: «واقعه خرمشهر از دور فقط یک حادثه تاریخی است که برای ملت ایران هیجان‌آور و افتخارآمیز است؛ ولی از نزدیک، این قضیه شبیه یک معجزه بزرگ بود... وقتی نیروهای مسلّح ما در عملیات بیت‌المقدّس با تدبیر، روشن‌بینی، اراده برخاسته از ایمان، توکّل به خدا، استفاده‌ی از همه امکانات -یعنی نگذاشتند جزئی از امکانات هدر برود- و با تکیه به نیروی خود و اعتماد به خدای متعال حرکتشان را شروع کردند، هیچ کس در دنیا باور نمیکرد اینها بتوانند خرمشهر را آزاد کنند؛ اما توانستند. وقتی ما اعلام کردیم خرمشهر را پس گرفته‌ایم، تا یکی دو روز خبرگزاریهای دنیا حاضر نبودند این خبر را پخش کنند -با چشم تردید به آن نگاه میکردند- اما این اتّفاق افتاد و آخر هم همه مجبور شدند به این پیروزی اذعان کنند.... دشمن راز پیروزی ما در خرمشهر و خرمشهرها را به چشم دید و فهمید این ملت اگر پرچم اسلام و ایمان را برافراشته نگهدارد، در همه میدانها پیروز خواهد شد.» ۱۳۸۱/۳/۱

چهار گام تا پیروزی

بی شک تنها شنیدن آزادسازی خرمشهر برای آشنایی با همه ابعاد این واقعه عظیم، کافی نیست و مطالعه این برهه تاریخی عظمت این فتح مهم را بیشتر آشکار می کند.

دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا