امروز: سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
بهانه ای برای اصلاح نشدن نداریم

هیچ بهانه‌ای برای اصلاح نشدن نداریم و از سوی دیگر اهل بیت(علیهم السلام) در هر شرایطی ما را می‌پذیرند و هر چه بخواهیم به ما می‌دهند.

مکتب سازان منحرف حق و باطل را در هم می آمیزند

استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: مکتب‌سازان منحرف در طول تاریخ هیچ‌گاه فعالیت خویش را با سخنان خلاف عقل و شرع آغاز نکردند بلکه با درهم آمیختن حق و باطل مذهب مورد نظرشان را ایجاد کردند.

ثبت نام و پذيرش متقاضیان تدریس در حوزه علمیه خراسان از 15 اردیبهشت

ثبت نام و پذيرش متقاضیان تدریس دروس عمومي، مهارتي و تخصصي حوزه علمیه خراسان از 15 اردیبهشت آغاز می‌شود.

وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند و انقلابی عمل کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به ابعاد گوناگون جنگ اطلاعاتی جبهه وسیع دشمنان با نظام اسلامی، گفتند: یکی از محورهای مهم و اصلی این جنگ، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسئولان» و «تغییر باورهای مردم» است .

توقف فعالیت hozehkh.com در تلگرام

فعالیت اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان در کانال «تلگرام» از این لحظه متوقف شد و در پیام رسان «سروش» ادامه فعالیت خواهد داشت.

نماهنگ / ویژه ماه شعبان

توصیه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای؛ درباره بهره مندي از ماه شعبان

نماهنگ| ارتش؛ نور چشم ملت

رهبر معظم انقلاب: جا دارد که امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را «حزب‌الله» بنامیم؛ ارتش حزب‌الله. «الا انّ حزب‌الله هم المفلحون». حزب خدا مفلح و رستگار است. حزب خدا غالب و پیروز است. هر چه می‌توانید، در این خطِّ حزب‌اللّهی جلو بروید. حزب‌الله، یعنی کسی که هم از امکانات خداداد بهترین استفاده را می‌کند - از دانش استفاده می‌کند، از خرد و اندیشه استفاده می‌کند، از نیروهای انسانی استفاده می‌کند، از ابتکار و تجربه استفاده می‌کند، از تجربه‌ی هشت سال دوران دفاع مقدس بیشترین استفاده‌ها را می‌کند و هم ارزشهای انسانی و الهی را که اسلام به او آموخته است، گرامی می‌دارد و آن را مایه‌ی پیشرفت خود به حساب می‌آورد و به آن تکیه می‌کند و با آن سرافراز است. ۱۳۷۶/۰۷/۰۵

«مشاوره گروه درماني اعتماد به نفس » برگزار می‌شود

دوره «مشاوره گروه درماني اعتماد به نفس » به همت مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان از 5 اردیبهشت در این مرکز برگزار می شود.

نشست دانش افزایی اساتید بلاغت برگزار شد

سلسله نشست های دانش افزایی اساتید بلاغت در سال جدید نیز ادامه دارد که اولین جلسه آن برگزار گردید.

بررسی هرمونتیک فلسفی در دانش افزایی اساتید علوم عقلی

بحث هرمونتیک فلسفی در ادامه دوره دانش افزایی اساتید علوم عقلی که به همت امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان برگزار می شود، مورد بررسی قرار گرفت.

دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا