امروز: پنج‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...

اعلام نتایج سومین جشنواره علامه حلی (فرخوان آثار پژوهشی طلاب جوان سراسر کشور)
طلبه جوان خراسانی حائز رتبه اول جشنواره علامه حلی شد.

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر ، معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه خراسان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این حوزه با اعلام این خبر گفت: در سومین جشنواره علامه حلي (فرخوان آثار پژوهشی طلاب جوان سراسر کشور)، طلبه جوان خراسانی حائز رتبه اول جشنواره علامه حلی شد.


وی با بيان اينكه این جشنواره که مربوطه به آثار پژوهشی طلاب جوان است، با استقبال با شکوه طلاب خراسانی روبرو شد و مجموعاً 981 اثر از استانهای خراسان به دبیر خانه استانی جشنواره ارسال گردید.


  معاون  آموزش و پژوهش حوزه علمیه خراسان ابراز داشت: کلیه آثار قبل از ارسال به جشنواره، مورد ارزیابی قرار گرفت و پس از ارزیابی مرحله نهایی 10 اثر از استان خراسان انتخاب شدند که 4 اثر برگزیده و 6 اثر شایسته تقدیر هستند. و مجموعه آثار انتخاب شده برای شرکت در مرحله نهایی به قم معرفی شدند.


شايان ذكر است: کتاب "مبانی روشهای تفسیر قرآن و انگاره ها ي هرمنوتيست كلاسیک" نوشته علی رضا آزاد یکی از آثار طلاب حوزه علمیه خراسان است که حائز رتبه اول جشنواره شده و کتاب "خدایی که در این نزدیکی است" نوشته مسلم گریوانی، و "ایمان در نگاه شهید مطهری" نوشته ليلا يوسف زاده و "حجامت و زالودرماني در طب اسلامي" نوشته زهره خاكي حائز كسب رتبه برتر این جشنواره شده است.


وي در ادامه اظهار داشت: اختتامیه سومین دوره جشنواره علامه حلی فرخوان آثار پژوهشی طلاب جوان سراسر کشور 5 اسفند در قم برگزار می شود.
 


كد خبر: 3588  |  تاریخ درج خبر: 89/12/03  |  کد خبرنگار:
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
   
كد امنيتي:   
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا