امروز: چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری سلسله مباحث علمی حضرت آیت الله العظمی سبحانی از 24 تیر در مشهد


سلسله مباحث درسی آیت الله العظمی سبحانی با موضوع «محاضرات فی فقه القرآن الكریم» از تاریخ 24 تیرماه از ساعت 10:30 به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و مدرسه علمیه عالی نواب در این مدرسه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، سلسله مباحث درسی آيت الله العظمي حاج شيخ جعفر سبحاني با موضوع «محاضرات في فقه القرآن الكريم» از تاريخ 24 تیرماه از ساعت 10:30 تا 11:30 به همت معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و مدرسه علمیه عالی نواب در محل این مدرسه برگزار می شود.
بر اساس این گزارش از آنجا که همزمان با حضور معظم له در مشهد، برنامه علمی ایشان همه ساله در مباحث گوناگون و موضوع های مختلف ارائه می شود، امسال نیز موضوع «محاضرات في فقه القرآن الكريم» مورد بحث قرار خواهد گرفت.
این برنامه هر روز از شنبه مورخ 24 تیرماه 96 از ساعت از ساعت 10:30 تا 11:30 در محل سالن اجتماعات مدرسه علمیه عالی نواب با حضور طلاب برادر برگزار خواهد شد.


كد خبر: 17461  |  تاریخ درج خبر: 96/04/20  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا