امروز: شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان:

اخبار حوزه علمیه خراسان ماهیت علمی و فرهیختگانی دارد


مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان با بیان این که در این حوزه اخبار ماهیت علمی و فرهیختگانی دارد، گفت: روز به روز شاهد ارتقا و رشد کمی و کیفی پایگاه خبری حوزه علمیه خراسان هستیم.

به گزارش خبرنگار  روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دکتر سید مجید ظهیری، مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان در آیین تکریم از خبرنگاران این حوزه، با بزرگداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، از تلاش های بی شائبه  مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خراسان تقدیر کرد.
مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان با بیان این که ایده ها و نقطه نظرات خود را در فضای رسانه ای به مدیر روابط عمومی مرکز  حوزه خراسان انتقال داده ایم، تصریح کرد: روابط عمومی این حوزه نهادی است که ستون خیمه آن علمی آموزشی در قالب گفتمان فرهیختگانی بوده و نیازمند کار ویژه تخصصی است.
وی با بیان این که در حوزه علمیه خراسان اساسا اخبار ماهیت علمی و فرهیختگانی دارد، خاطر نشان کرد: به حمد الله روز به روز شاهد ارتقا و رشد کمی و کیفی سایت خبری حوزه علمیه خراسان هستیم.
دکتر ظهیری با بیان این که انتظار مصوبات نشست اسفندماه سال گذشته ایجاد کانال تلگرامی حوزه با 5 هزار عضو بود که امروز با درایت و پشتكار و برنامه ريزي به مرز 20 هزار عضو رسیده ابراز کرد: بی شک اهمیت کانال تلگرامی کمتر از سایت خبری نیست و بدین جهت از تلاش های خستگی ناپذیر ایشان در راستای اعتلای رسانه ای حوزه تقدیر می کنم.
مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی حوزه علمیه خراسان با اشاره به رصد مستمر و شبانه روزی سایت حوزه علمیه خراسان، بروز بودن، دقت و سرعت فوق العاده در انتشار اخبار در همه ساعات شبانه روز را سه ویژگی آن برشمرد و از پوشش دقیق و مستمر همه نشست ها، همایش ها و دیدار های این حوزه در طول سال قدردانی کرد.
وی ارتقای اداره روابط عمومی به مرکز ارتباطات و رسانه، راه اندازی بخش بین الملل در روابط عمومی برای ارتباطات گسترده این نهاد اثر گذار با کشورهای همجوار، تبدیل پایگاه خبری به خبرگزاری رسمی حوزه علمیه خراسان، راه اندازی بخش عربی در سایت حوزه و رونمایی از بخش انگلیسی را از جمله برنامه های پیش روی این معاونت دانست.
دکتر ظهیری در پایان همدلی و هم افزایی درون سازمانی، صداقت و خلوص خبرنگاران را رمز موفقیت روابط عمومی عنوان کرد و از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه همکاران روابط عمومی مرکز مدیریت قدردانی کرد.


كد خبر: 17792  |  تاریخ درج خبر: 96/05/19  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا