نسخه آزمایشی  

خروش ضد استکباری حوزویان خراسانمدیر حوزه علمیه خراسان به همراه ديگر مسئولان اين حوزه، جمعی از علما، اساتید، فضلا، روحانیون، مسئولان مدارس علميه و طلاب، امروز با حضور در راهپیمائی 13 آبان، بر پایبندی به آرمان های انقلاب و مقابله با استکبار تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان به همراه  ديگر مسئولان اين حوزه ، علما، اساتید، فضلا، روحانیون، مسئولان مدارس علميه و  طلاب این حوزه امروز دوشادوش اقشار مردم  ولائي وانقلابي  با حضور در راهپیمائی 13 آبان، بر پایبندی به آرمان های انقلاب و مقابله با استکبار تاکید کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمائی با اشاره به عمر چهل ساله انقلاب اسلامی و توطئه‌های استکبار جهانی به سردمداری ایالات متحده آمریکا، بر اقتدار و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وهمراهی و پیروی از مقام والای ولایت در این مسیر تاکید کردند.
حوزویان و سایر اقشار مردم بصیر در این راهپیمائی با شکوه، هجمه های ناجوانمردانه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دشمنان را نیز بی ثمر برشمرده و مقابله جدی با استکبار جهانی را ماموریت و رسالت انقلابی خود دانستند.
گفتنی است، این مراسم در مشهد از میدان 15 خرداد شروع شد و در حرم مطهر رضوی با سخنرانی حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه یافته و با قرائت قطعنامه و اقامه نماز جماعت ظهر وعصر به اتمام رسید.
حمایت از مردم مظلوم یمن، سوریه، بحرین، عراق، افغانستان، میانمار و فلسطین که همچنان زیر سلطه استکبار جهانی در معرض آسیب هستند و خنثی‌کردن توطئه اسلام‌‌هراسی و ایران‌‌هراسی دشمن، از دیگر اهداف راهپیمایی 13 آبان امسال بود.

 


كد خبر: 28699  |  تاریخ درج خبر: 97/08/13  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا