ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فعالیت های حوزه خراسان به روز و پاسخگواستمدیر حوزه علمیه خراسان یادآور شد: فعالیت های این حوزه به روز و در راستای پاسخگویی به مسائل جامعه و نظام انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی در مراسم رونمایی از سامانه اینترنتی «درس گفتار» که در محل اتاق جلسات مرکز مدیریت این حوزه برگزار شد، با بیان اینکه کار بسیار خوبی در حوزه علمیه خراسان در حال انجام است، اظهار کرد: این فعالیت ها به روز و در راستای پاسخگویی به مسائل جامعه و نظام انجام می شود.
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به فعالیت قرارگاه های علمی در این حوزه از دو سال و نیم گذشته، گفت: این قرارگاه های هفت گانه به صورت دانش محور در حوزه های مختلف فعالیت های علمی تحولی را دنبال می کنند.
آیت الله عاملی با تاکید بر لزوم هم افزایی میان نهادهای حوزوی، اظهار کرد: هم افزایی بسیار خوبی در فعالیت ها داریم که نتیجه آن ارائه کارهایی فاخر، به روز و کارآمد است.
گفتنی است، در این مراسم از سامانه اینترنتی درس گفتار با حضور آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان و حجج اسلام و المسلمین احمد مبلغی، رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و سید هادی مرتضوی، استاد درس خارج این حوزه رونمایی شد.


كد خبر: 29086  |  تاریخ درج خبر: 1397/09/24  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا