امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است


حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه اسرائیل منشاء همه فتنه ها در جهان است، گفتند: رکن انقلاب اسلامی ایران مردم، اسلام و ولایت فقیه است و باید برای حفظ آنها تلاش کرد.

حضرت آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از طلاب و روحانیون به مناسبت ۱۹ دی ماه گفتند: حوزه هاي علمیه  همیشه برای تداوم اسلام و انقلاب در میدان بوده و در همین حوزه ها بزرگان زیادی تربیت شدند و برای نشر آموزه های دینی تلاش فراوان کردند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه بعد از تقابل شدید بین امام راحل و دشمن، اتفاقات زیادی ایجاد شده است که از جمله آن پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بوده است، بیان داشتند: معتقدیم تقابل حق و باطل ابدی است و برای همین لازم است برای تقابل آمادگی لازم را حفظ کرد.

ایشان افزودند: باطل مانند کف روی آب است که براساس آیات قرآن از بین خواهد رفت و حق ماندگار است. در آن سال 56 در تجمع مردم، همین آیه را خواندم و در ادامه به اهداف و برنامه های اسرائیل و آمریکا برای از بین بردن اسلام پرداختم و گفتم همه مشکلات درجامعه اسلامی به خاطر اسرائیل و امریکا است.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: نکته دیگر که در آن تجمع اشاره کردم قیام امام راحل بود، مردم هم حمایت کردند و در ادامه این تجمع با حضور عوامل رژیم رنگ خون به خود گرفت افراد زیادی کشته شدند.

معظم له با اشاره به اینکه با این حرکت، شهرهای دیگر بیدار شدند و به قیام قم اضافه شدند و نهایتا به بهمن 57 رسید و انقلاب پیروز شد، ابراز کردند: رکن انقلاب اسلامی مردم، اسلام و ولایت فقیه است و باید برای حفظ این ارکان تلاش کرد.


كد خبر: 30295  |  تاریخ درج خبر: 97/10/17  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا