ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری کارگاه های مهارتی مدرسه علمیه جواد الائمه علیه السلامکارگاه های مهارتی در جهت کیفیت بخشی به امور آموزشی و پژوهشی طلاب مدرسه علمیه جواد الائمه علیه السلام آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلامعلی اصغر میر صالحی مدیر مدرسه علمیه جوادالائمه علیه السلام شهر درود با اشاره به اینکه با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري نسبت به مهارت آموزي و توانمند سازی طلاب و گسترش خدمات اجتماعي طلاب براي جامعه ، ابراز کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته مهارتهای مورد نیاز یک طلبه مورد بررسی قرار گرفت و کارگاه های مهارتی در جهت کیفیت بخشی به امور آموزشی و پژوهشی در هفته اول سال تحصیلی 99-98 در موضوعات مدیریت برنامه ریزی ، جنگ نرم ، سواد رسانه ، امربه معروف و نهی از منکر ، احکام مبتلا به ، روش برداشت از آیات و روایات و پاسخ به شبهات برگزار شد.
وی افزود: همچنین، مدرسه علمیه جوادالائمه علیه السلام برای بالابردن سطح کیفی آموزشی با استفاده از اساتید توانمند اقدام به برگزاری کارگاه مطالعه و مباحثه و نکته برداری و خلاصه نویسی کرد.

 مدیر مدرسه علمیه جوادالائمه علیه السلام شهر درود بیان کرد: با توجه به نیاز های جامعه و تربیت طلبه جامع در امور مختلف علمی و مهارتی و نگاه تحولی این مدرسه انقلابی، اجرای کارگاه های علمی و پژوهشی و مهارتی در طول سال برنامه ریزی شده تا بتوان طلاب توانمند و تاثیر گذاری را برای تبلیغ و ترویج دین تربیت کرد.
لازم به ذکر است این مدرسه در راستای تربیت طلبه انقلابی برای آشنائی هر چه بیشتر طلاب در سال گذشته جلسات کرسی آزاد اندیشی با موضوع مباحث انقلاب ، سیره شهداء ، مسائل روز و برگزاری جشن انقلاب و مناسبات ملی و انقلابی در سطح شهر برگزار کرده است.

 


كد خبر: 35672  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/11  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا