امروز: سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

طلاب بیشترین ثبت نام کنندگان طرح خدمت یاران رضوی


طلاب حوزه علمیه بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در طرح خدمت یاران رضوی هستند که از آنان برای فعالیت های فرهنگی و تبلیغی استفاده می شود.

به گزارش روابط عمومي حوزهعلميه خراسان حجت الاسلام والمسلمين فرازی نیا در مراسم  افتتاحيه مراسم اعتكاف طلاب برادر حوزه علميه خراسان كه به همت معاونت فرهنگي اجتماعي برگزار مي شود ، با بیان اینکه همه قواي خود  نسبت به مقوله زائر ، زیارت، مزور، خادم، خدمت و مخدوم طبق حکم مقام معظم رهبری برای تولیت آستان قدس، را بكار مي بريم ، هدف آستان قدس رضوی را خدمت به زائران امام هشتم عنوان کرد.
وی با بیان اینکه مخدوم همان فرهنگ و زائران رضوی است و در حریم انجام می شود که مورد تکریم است، گفت: مدت ده ماه است که طرح خدمت یاران رضوی شروع شده و طلاب علوم دینی در سطح کشور بیشترین افراد ثبت نام کننده را تشکیل می دهند.

مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی تولیت آستان قدس رضوی افزود: این دسته از افراد ابتدا خادم فرهنگی و تبلیغی و سپس افتخاری و در نهایت رسمی مي شوند و نیازی به حضور در حرم نیست و تنها حضور و خدمت درحرم رضوی در مدت سالی چهار پنج مرتبه کافی است.

حجت الاسلام والمسلمين فرازی نیا بررسی اهداف اعتکاف، شناخت مسجد و آباد و عمران کنندگان آن و امام جماعت به عنوان مدیر اين پایگاه ديني را مهم خواند  و یاد آور شد که طلاب  می توانند از  فرصت  اعتكاف برای آشنایی با وظایف و رسالت  خود بهره ببرند.


كد خبر: 17276  |  تاریخ درج خبر: 96/03/29  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا