امروز: دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

امتحانات شفاهی خارج حوزه ضبط و ارزیابی شوند


دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که جلسات امتحانی باید ضبط شوند تا قابل ارزیابی باشند، گفت: ضبط جلسات امتحانات شفاهی موجب می شود که امتحانات ارزیابی شود و دقیق باشد.

به گزارش روابط عمومي حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر فرزانه، دبیر شورای عالی حوزه از روند برگزاری امتحانات شفاهی خارج حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب بازدید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین فرزانه در بازدید از یکی از گروه های امتحانی با اشاره به نبود تبعیض در ارزیابی ها، تصریح کرد: آیین نامه آموزشی به عنوان یک امانت در اختیار دست اندرکاران می باشد تا امور مربوطه به طور درست انجام شود.
دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان با بیان این که این جلسات امتحانی باید ضبط شوند تا قابل ارزیابی باشند، خاطر نشان کرد: ضبط جلسات امتحانات شفاهی موجب می شود که امتحانات ارزیابی شوند و دقیق باشد.
حجت الاسلام و المسلمین حمید درایتی از ممتحنین و اساتید حوزه علمیه خراسان نیز به ارائه گزارشی از وضع طلاب شرکت کننده در امتحانات شفاهی مقطع خارج فقه و اصول پرداخت و خاطر نشان کرد: برای این منظور که ارزش امتحان حفظ و ارزیابی ها به طوری مناسب انجام شود، می بایست دقت بیشتری به کار برد.

 


كد خبر: 17440  |  تاریخ درج خبر: 96/04/18  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا