امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

مسئول جدید مدیریت استانی حوزه علمیه خراسان جنوبی معرفی شد


حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی از سوی آیت الله عاملی به عنوان مسئول جدید مدیریت استانی حوزه علمیه خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی با حکم آیت الله سید مصباح عاملي، مدیر حوزه علمیه خراسان به عنوان مسئول جدید مدیریت حوزه علمیه خراسان جنوبی معرفی شد.
آیت الله عاملی در این حکم با اشاره به اینکه حوزه علمیه خراسان یکی از پربارترین مراکز علمی تشیع و مهد پرورش بزرگان نام آور در دانش های اسلامی، طی قرن های مختلف بوده که با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) از رشد چشمگیری برخوردار گردید، یادآور شده است: صیانت و حفظ این میراث گرانبها نیازمند تلاشی مضاعف و شکوفایی آن به مدیریتی عالم، جامع و دلسوز نیاز دارد.
مدیر حوزه علمیه خراسان در ادامه این حکم بیان داشته است: بدین لحاظ با توجه به پیشنهاد شورای استانی مدیریت خراسان جنوبی و نظر به توانمندی علمی، حسن تجربه و برخورداری جنابعالی از صلاحیت های لازم، شما را به عنوان مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی به مدت یک سال منصوب می نمایم.
آیت الله عاملی ابراز امیدواری کرده است که حجت الاسلام نصیرایی در پرتو الطاف الهی، توجهات خاص حضرت ولی عصر(عج) و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری، ضمن استفاده از ظرفیت های بالای معنوی، تربیتی، آموزشی و توانمندی های موجود آن حوزه مبارکه با برنامه ریزی دقیق بتواند رشد و پرورش جوانانی متدین، فاضل و انقلابی را در راستای اهداف تحولی حوزه علمیه و اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ و معارف اسلامی فراهم سازد.
همچنین، مدیر حوزه علمیه خراسان در این حکم از تلاش های حجت الاسلام محسن مشرفی در مدت تصدی مدیریت حوزه علمیه استان خراسان جنوبی تشکر کرده و برای وی آرزوی توفیق روزافزون داشته است.
گفتنی است، حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی از امروز در معیت حجت الاسلام و المسلمین اسفندیاری، مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان و حجت الاسلام و المسلمین علی مقدادی، مدیر بررسی و حراست این حوزه با حضور در دفتر آیت الله عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، کار خود را آغاز کرد.

 


كد خبر: 17694  |  تاریخ درج خبر: 96/05/12  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا