امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان:

ارتقای چشمگیری در روابط عمومی حوزه علمیه خراسان رخ داده است/ خبرنگاران با همت مضاعف کار را دنبال کنند


معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان این که مجموعه فعالیت های صورت گرفته در روابط عمومی این حوزه در چندین ماه اخیر ارتقای چشمگیری یافته، گفت: رشد کمی و کیفی اخبار شاهد خوبی بر این مدعاست.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مهدوی ارفع، معاون آموزش حوزه علمیه خراسان در آیین تکریم از خبرنگاران این حوزه، با بزرگداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار، از تلاش های  مدیر روابط عمومی حوزه علمیه خراسان قدردانی کرد.
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان این که مجموعه فعالیت های صورت گرفته در روابط عمومی این حوزه در چندین ماه اخیر ارتقای چشمگیری یافته، بیان کرد: رشد کمی و کیفی اخبار شاهد خوبی بر این مدعاست.
وی با بیان این که اعضای کانال تلگرامی حوزه علمیه خراسان امروز به مرز خوبی رسیده، نسبت به افزایش اعضای این کانال با همت مضاعف خبرنگاران اظهار امیدواری کرد و آن را اقدامی موثر و هدفمند در انعکاس و بازتاب فعالیت ها و عملکرد معاونت های این حوزه در طول سال دانست.
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع با تمجید از پوشش دقیق نشست ها و همایش های این حوزه در سال اخیر، از همه فعالان روابط عمومی خواست تا با همت مضاعف کار را دنبال کنند آنطور که مجموعه فعالیت ها نمود بیش تری پیدا کند.
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان این که امروز آمار اخبار پایگاه خبری مرکز مدیریت این حوزه همطراز با بسیاری از رسانه های بروز مشهد مقدس است، این مهم را رهاورد اتخاذ تصمیمات ویژه و عملیاتی در راستای رشد و ارتقا کمی و کیفی اخبار دانست و از تلاش های شبانه روزی خبرنگاران این حوزه قدردانی کرد.


كد خبر: 17793  |  تاریخ درج خبر: 96/05/19  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا