امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

دریافت اخبار مدارس در دستور کار/ تاکید بر تلاش مجدانه، بی وقفه، دقیق و سریع خبر حوزه علمیه خراسان


مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اشاره به روند رو به رشد فعالیت های خبری در این حوزه، نسبت به دریافت اخبار مدارس علمیه و ورود به فضای مجازی و اطلاع رسانی از طریق سامانه های پیام رسان، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام روشندل در مراسم تقدیر از خبرنگاران این حوزه با اشاره به تحولات خوبی که با حضور دکتر ظهیری، مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی در حوزه علمیه خراسان انجام شده است، گفت: برگزاری جلسه تقدیر از خبرنگاران این حوزه یکی از کارهای مثبتی بود که برای نخستین بار انجام شد و حاصل پیگیری و زحمت ایشان بوده است.
وی با اشاره به اینکه علیرغم کمبود نیرو در روابط عمومی و خبر، انعکاس اخبار با تلاش مجدانه، بی وقفه، دقیق و سریع خبرنگاران این حوزه انجام می شود، ابراز کرد: سعی و تلاش می کنیم تا سایت حوزه علمیه خراسان با وجاهت بالایی که مد نظر مسئولان است، به انعکاس فعالیت های این حوزه بپردازد.
مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با تاکید بر اهمیت و ضرورت برگزاری جلسات همفکری خبرنگاران این حوزه، گفت: در این جلسات نسبت به ارتقای کمی و کیفی فعالیت های خبری هم اندیشی می شود.
وی با اشاره به رشد تعداد مخاطبان در کانال تلگرامی روابط عمومی حوزه علمیه خراسان به حدود 20 هزار نفر در یک سال گذشته، اظهار کرد: راه اندازی سامانه پیام رسان «هاتف» که به همت دفتر فناوری اطلاعات این حوزه برنامه نویسی و راه اندازی شده است، یکی از کارهایی می باشد که در ماه های آتی فعالیت گسترده خود را شروع خواهد کرد.
حجت الاسلام روشندل بر تقویت و ارتباط بیشتر با رابطان خبری مدارس علمیه نیز تاکید و خاطر نشان کرد: باید نسبت به این ظرفیت و توان توجه داشت و اخبار مدارس علمیه به طور جدی و به روز در سایت حوزه علمیه خراسان درج شود.


كد خبر: 17801  |  تاریخ درج خبر: 96/05/19  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا