امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تربت حیدریه


نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تربت حیدریه در بیت امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تربت حیدریه چهارشنبه 18 مردادماه در بیت امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه پس از ارائه گزارشی از مصوبات جلسات پیشین و پیگیری روند اجرای مصوبات قبلی، به ضرورت برگزاری جلسات و نشست های آموزشی ضابطین قضایی در این شهرستان اشاره شد و نکاتی در این خصوص مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تا این جلسات در نیمه نخست شهریور ماه سال جاری برگزار شود.
در پایان این نشست نیز همه اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان در راستای اقامه این فریضه الهی، هرگونه اقدام انقلابی و جهادی برای برگزاری این جلسات را لازم و ضروری دانستند.
شایان ذکر است؛ سه عضو اصلی این ستاد علاوه بر ریاست آن، از حوزه های علمیه خواهران و برادران شهرستان تربت حیدریه بوده و بدین جهت این ستاد در شهرستان ماهیت حوزوی دارد.
 


كد خبر: 17806  |  تاریخ درج خبر: 96/05/19  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا