امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
خدمتی ویژه از مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان

کارگاه «انتخاب رشته= آینده روشن» برگزار می شود


مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان کارگاه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور 96 ویژه فرزندان طلاب حوزه علمیه را برنامه ریزی کرده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، كارگاه آموزشي مشاوره تحصيلي انتخاب رشته كنكور 96 با عنوان «انتخاب رشته= آينده روشن» به همت مرکز مشاوره معاونت فرهنگي اجتماعي  حوزه علمیه خراسان  ویژه فرزندان طلاب حوزه علمیه برگزار خواهد شد.
این کارگاه در دو گروه پسران و دختران برنامه ریزی شده است که ثبت نام کنندگان دختر از ساعت 15:45 الی 17:15 روز یکشنبه بیست و دوم مردادماه و پسران نیز از ساعت 18 الی 19:30 همین روز از اساتید توانمند و متخصص دعوت شده استفاده خواهند کرد.
بر اساس این گزارش طلاب و اساتید حوزه علمیه خراسان، مسئولان و مدیران اجرایی مدارس و شاغلین در مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان برای ثبت نام فرزندان خود در این کارگاه آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توانند  در وقت اداری با شماره تلفن های 32235850 ویژه مشاوره گروهی و 32240770 ویژه مشاوره فردی تماس حاصل نمایند.
گفتنی است فرزندان طلاب حوزه علمیه خراسان در طول سال نیز می توانند با دریافت نوبت مشاوره فردی از خدمات مركز مشاوره حوزه علميه خراسان استفاده نمایند.
 


كد خبر: 17809  |  تاریخ درج خبر: 96/05/19  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا