امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد؛

درایت و بینش مثال زدنی مقام معظم رهبری در برابر فتنه و جریان های لیبرالیسم


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عده ای تلاش کردند تا انقلاب اسلامی را به سوی لیبرالیسم سوق دهند تا جایی که فتنه 88 را رقم زدند که رهبر معظم انقلاب در برابر فتنه خودشان به میدان آمدند و موضع نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع اساتید و نخبگان بسیجی حوزه های علمیه تهران در محل هتل محمد رسول الله(ص) مشهد مقدس با اشاره به رویارویی تاریخی دو جریان «اسلام ناب» و «کفر و نفاق» در سطح بین المللی و نیز در داخل جامعه اسلامی، به جریان شناسی گروه های سیاسی پس از پیروزی انقلاب پرداخت.
وی با بیان این که رویارویی اسلام ناب با جریان لیبرال در پی پیروزی های شکوهمند انقلاب طی دهه های اخیر به اوج خود رسیده است، اظهار کرد: محافل امنیتی آمریکا طی تحلیل های خود پس از فروپاشی شوروی دو هژمونی را خطری برای آمریکا قلمداد کردند؛ یکی تحت عنوان «تهدید سرخ» که همان احیای جریان کمونیستی بود و دیگری «تهدید سبز» که حرکت جهانی اسلام بود.
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی افزود: تحلیل گران آمریکایی تهدید حرکت جهانی اسلام برای آمریکا را محتمل تر می دانستند و حوادث جهان نشان داد که برداشت آنان درست بوده و امروز آن چه در برابر ابر قدرتی آمریکا قد علم کرده، انقلاب اسلامی ایران است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: در داخل کشور نیز دو جریان «اسلام ناب» بر مبنای فقه جعفری و متکی به گفتمان علوی و نبوی و جریان «لیبرال سکولار» در برابر یکدیگر قرار گرفته اند که از ابتدای شروع انقلاب با ایجاد زاویه کوتاهی بین نگرش امام خمینی(ره) با دولت موقت، این تقابل آغاز شد.
وی افزود: امام راحل دیدگاه روشنی نسبت به مسائلی چون قانون اساسی، ولایت فقیه، آمریکا و اسرائیل داشتند اما دولت موقت به تدریج از این بینش امام خمینی(ره) زاویه گرفت و این زاویه در زمان توطئه منافقین و بنی صدر به طور کامل ظهور پیدا کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی تصریح کرد: این جریان به تدریج سعی کرد تا انقلاب اسلامی را به سوی لیبرالیسم سوق دهد تا جایی که فتنه 88 را رقم زدند که رهبر معظم انقلاب در برابر فتنه خودشان به میدان آمدند و موضع نشان دادند و به حمد الله با مدیریت و قاطعیت جلوی این جریان را به خوبی گرفتند.
 


كد خبر: 17832  |  تاریخ درج خبر: 96/05/22  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا