امروز: سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

دومین نشست شورای پژوهش مدرسه علمیه هراتی تربت حیدریه برگزار شد


دومین نشست شورای پژوهش مدرسه علمیه هراتی تربت حیدریه در محل این مدرسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دومین نشست شورای پژوهش مدرسه علمیه هراتی تربت حیدریه روز گذشته با حضور اکثریت اعضاء در محل این مدرسه برگزار شد.
ضرورت ارائه مقاله علمی به صورت فصلی برای اساتید بومی و اعزامی و شروع موضوع دهی و طرح تحقیق برای فصل پائیز از نیمه مهرماه سال 1396 از جمله عناوینی بود که در این جلسه به بحث و بررسی گذاشته شده بود و بر اساس تبادل نظر اعضا بنا شد تا موضوع مقالات در همان موضوع مورد تدریس اساتید باشد.
همچنین در این جلسه بنا شد تا طلاب سطح 2 و 3 این شهرستان به جای تحقیق ترمی، مقاله علمی مرتبط با موضوع تدریس خود را ارائه دهند و شروع طرح مطالعاتی کتب شهید مطهری برای دو ماه محرم و صفر با کتاب حماسه حسینی شامل نوشته ها و یادداشت های این استاد برجسته باشد.
بر اساس تجمیع نظر اساتید در ادامه جلسه بنا شد تا در زمینه کتب شهید مطهری مسابقه مقاله نویسی برگزار شود و مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه این مسابقه نیز هفدهم ربیع الاول 1439 هجری قمری تعیین شد.
همچنین بنا شد تا در هر دو ماه یک نشست علمی در طول هفته برای سطوح 2 تا 4 و یک نشست نیز برای سطح یک برگزار شود ضمن اینکه نشست های سطح یک می توانند با مشارکت مدرسه علمیه فولاد و برخی دیگر از این نشست ها با همکاری مدرسه علمیه خواهران برگزار شود.
 


كد خبر: 18509  |  تاریخ درج خبر: 96/07/17  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا